Ben Stiller

Benjamin Edward Stiller

7,6
23 713 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Stiller
forest123

A Ty masz kiepskie poczucie ortografii. Jeszcze nie widziałem, żeby ktoś napisał słowo "humor" przez "ch". A co do Stillera, to mam wrażenie, że te dwa filmy, które tu wymieniłeś, są jedynymi z tym aktorem, które widziałeś. No ale cóż... Każdy ma swoje oceny. Raz szczere, a raz subiektywne i bezsensowne...

GacekJUVE

no kolega z ortografią nie sypia za dobrze. Ale wydaje mi sie ze taki typ wogole nigdy nie zrozumie jakiego kolwiek aktora. a jezeli twierdzisz ze tak to wymien kogo rozumiesz panie 4/10.

orsonsweter

No proszę-ortograficy się znaleźli...
Jeżeli kogoś nie zrozumiem to tylko Woody Allena i Bena Stillera dla mnie to kiepscy ludzie kina może dlatego ze ich humor mnie nie śmieszy...
Wymienić?? spoko oto moje 4 typy: Pierce Brosnan, Clint Eastwood, Tommy lee Jones i Sean Connery. W dalszej kolejności też typuje wielu aktorów ale napewno Ben do nich nie należy....

forest123

Pierce Brosnan, Clint Eastwood, Tommy lee Jones i Sean Connery? Toś mnie zaskoczył. Liczyłem, że wymienisz Arnolda Schwarzeneggera , Dolpha "Drewno" Lundgrena i Van Damma ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones