Ben Stiller

Benjamin Edward Stiller

7,6
23 635 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Stiller

... aktorów świat filmu byłby lepszy.

sceptyk

Dlaczego chcesz zabierać światu dobrych aktorów? Stiller to nie Sandler :)

Sebu_BGZ

Oni obydwaj mpgą zrobić sobie dziecko. Dla mnie są tak dobrzy jak nawóz.

sceptyk

Zgadza się, dla ciebie, szanowny sceptyku <btw fajna nazwa>

MyszkaFiszka

Ale po co?

Sebu_BGZ

Dokładnie. O ile Sandlera nie lubię za drewnianą grę aktorską i brak talentu to Stiller jest dobry, ale niestety gra w gównianych filmach.

sceptyk

Od razu takie komentarze.. Nie lubisz, ok ale filmy to nie tylko sensacyjne,horrory czy westerny bo ludzie tez lubią i chcą sie pośmiac siedzac przed telewizorem a Stiller wg mnie niewątpliwie wzbogaca ta kategorie filmową. Wiem, ze przeczytasz moj koment i po mnie 'pojedziesz' to chyba domena wszystkich zakladających takie wątki:)

megan94

No to pojechać ci wedle sugestii?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
radoslaw1897

Ta, więcej takich komedii jak "Oscar" i ludzie zaczną się chyba ciąć żyletkami w kinach.

NickError

Oscar to świetna komedia, ale fanowi Stilera i jego głupich komedyjek pewnie nie podpasuje

radoslaw1897

A jednak "Jaja w tropikach", czyli film, w którym grał i który wyreżyserował, oceniłeś na 9?

NickError

Bo to bardzo dobra komedia, której ta marna aktorzyna na szczęście nie zepsuła, choć bardzo się starała.
Downey JR, Cruise, Nolte, nawet McCounaghey świetnie zagrali, dlatego dałem 9/10

radoslaw1897

Tak, ale on był pomysłodawcą tego wszystkiego, nie tylko reżyserem, ale człowiekiem, który ruszył powstanie tego filmu.

NickError

To niech się zajmie pisaniem scenariuszy i reżyserką, ale niech się w nich nie obsadza

sceptyk

Bez ciebie świat filmwebu też byłby lepszy ...

mora542

hahha dokladnie
mnie tam Stiller smieszy w kazdym filmie w ktorym gra

martyna6667

Za to ja mam odwrotnie - w każdym filmie, w którym on gra ja widzę tylko Bena Stillera zamiast postaci, którą miał zamiar zagrać. Trochę szkoda, lubię go nawet, ale ciągle odnoszę wrażenie, że z niego byłby lepszy komik niż aktor.

sceptyk

Ja bym powiedział, że bez takich aktorów świat byłby nudny.

użytkownik usunięty
moooras

dokładnie tak Moooras :) chociaż nie wiem dlaczego ale zawsze czułam w nim tyle smutku i jest jakiś tajemniczy tak jakby skrywał całe swoje prawdziwe życie pod maską błazna ale poczucie humoru ma ogromne i dużo energii, jak oglądam z nim film to od razu lepiej sie czuje, jednak jakąś tam charyzme ma i w dodatku mam wrażenie, że jest bardzo seksualną osobą co też silnie ukrywa pod tym medialnym wizerunkiem :D

moooras

Tak,ja też tak uwazam.Światu są potrzebni różni ludzie,a on gra w filmach lżejszych i takie też mają rację bytu.

użytkownik usunięty
sceptyk

Moze nie jest dobrym aktorem ale gra w miare przyzwoicie, w komediach nie trzeba byc wybitnym.

Oj nie zgadzam sie, ze do komedii nie trzeba być wybitnym... Nie każdy ma talent do rozmawiania ludzi swoją osob. Na przykład Jim Carry jest jednym z najlepszych komików wg mnie, ma wspaniały talent, tak samo zreszta jak Stiller :)

Błąd. Trzeba. Inaczej każdy mógłby być jak Peter Sellers. Albo Jim Carrey.
Albo Louis C.K. Spróbuj obejrzeć któryś z jego stand-upów, a potem opowiedzieć go komuś. Gwarantuję Ci, że efekt będzie mizerny (o ile sam nie masz takiego talentu do rozbawiania).
Stallone próbował komedii i poległ. I nie chodzi tylko o to, że grał w kijowych komediach. Po prostu niema do tego talentu.

NickError

A żeś się uwziął na tego Stallona

NickError

No nie, w Oskarze dal chlopak rade.

sceptyk

Generalnie to Bena Stillera proszę nie obrażać. Faktycznie wolę od niego Vaught'a, Wilsona i oczywiście Jima Carrey'a ale Ben Stiller jest spoko aktorem z super karierą, czego nie powiem o tym Sandlerze

sceptyk

Masz rację jak go widzę to dostaje dreszczy tak samo jak Bena Afllecka.

sceptyk

bez ciebie też świat byłby lepszy;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones