Ben Stiller

Benjamin Edward Stiller

7,6
23 573 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Stiller

Co film ze Stillerem, to i ten drugi musi się pojawić... nie żebym miała coś przeciwko, bo lubię ich
obu, ale Wilson jest nieomal obowiązkowy, chociażby miał zagrać tylko tyci epizodzik (np: Poznaj
moich rodziców).

cumartesi

Oni zawsze grają razem dlatego ze Owen Wilson i Ben Stiller to dwaj najlepsi kumple i po prostu uwielbiają ze sobą współpracować zresztą bardzo dobrze widać to na ekranie.

użytkownik usunięty
cumartesi

taka karma hihi :D

a poza tym mam wrażenie, że Wilson to taka troche oferma i jakby mu Stiller nie załatwił epizodziku to by chłopina marnie skończył:)

cumartesi

Fajnie że grają razem w filmach - obydwóch bardzo lubię i wszystkie filmy z ich udziałem. "Noc w muzeum", "Zoolander", "Poznaj naszą rodzinkę", "Starksy and Hutch", "Genialny klan" itp. :)

cumartesi

http://en.wikipedia.org/wiki/Frat_Pack :)

cumartesi

No coś w tym jest, aż się zdziwiłem że nie zobaczyłem Owena w "Sekretnym życiu W.M.", ale chyba nawet Stiller nie widział tam dla niego roli. Btw. tym filmem pokazał, że potrafi grać nie tylko role czysto komediowe.

martinez_pb

Wydaje mi sie, ze wszyscy aktorzy komediowi potrafia zagrac role dramatyczne - dobrym przykladem jest Steve Carell, ktory od razu zgarnal nominacje do Oscara za swoja role dramatyczna, a w komedii wrecz niedostrzegalny. Wiekszosc aktorow twierdzi, ze o wiele trudniej jest zagrac w komedii niz poplakac sie w filmie, stad nie rozumiem dlaczego komedie sa takie niedoceniane przy nominacjach. Zreszta Owen Wilson tez potrafi grac w dramatach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones