Ben Stiller

Benjamin Edward Stiller

7,6
23 573 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Stiller

Po obejrzeniu "Sekretnego życia Waltera Mitty" (który to film jest jednym z moich ulubionych), zaczęłam się bardzo dziwić, dlaczego on gra głównie w absolutnie gównianych komedyjkach na poziomie humoru gastrycznego, albo jeszcze gorszych filmów familijnych. Jest naprawdę dobrym aktorem, a marnuje swoje umiejętności w sposób okrutny... A chciałabym jeszcze zobaczyć go w nieco poważniejszej produkcji, bo, powtórzę, uważam go za naprawdę niezłego aktora.

WeroNikiNiki

To samo moge powiedziec o Jimie Carey'u. Facet jest kapitalnym aktorem dramatycznym a jego dorobek pokazuje, ze wybiera nie najlepiej. Rozumiem, ze za cos trzeba placic rachunki i czyms wykarmic dzieci, ale przekonana jestem, ze aktor pokroju Carey'a czy Stillera z pewnoscia moze przebierac w ofertach. A tak nawiasem: uwielbiam Stillera w 'Keeping the faith' :)

marzeni

Nie może wybierać w ofertach, bo nie jest już popularny. Zaliczył ostatnimi czasy sporo kasowych klap. Poza tym on sporo występuje nadal w telewizji, zawsze był jajcarzem. Jako aktor nie robi już takiego wrażenia jak kiedyś, a może po prostu się wypalił. Od zawsze chciał bawić i rozśmieszać, ale teraz tylko bawią żarty dotyczące genitaliów, albo kilogramów wypalonej marihuany. (czyt. Seth Rogen)

WeroNikiNiki

Podejrzewam, że jako producent, reżyser i scenarzysta do aktorstwa może nie przywiązywać aż takiej wagi.
"gra głównie w absolutnie gównianych komedyjkach na poziomie humoru gastrycznego" niby które?

WeroNikiNiki

Cytat z Magazynu to&owo Nr18/28.04.2015
Zawsze chciałeś być komikiem?
,,Nie.Moi rodzice byli aktorami komediowymi, a ja chciałem zostać reżyserem i kręcić poważne filmy w stylu Martina Scorsese albo Francisa Forda Coppoli. Kiedy zdecydowałem się na aktorstwo, przez cztery lata prawie codziennie chodziłem na castingi i nie dostałem żadnej roli. Już się miałem poddać, ale ktoś uznał, że mam talent komediowy - i tego się trzymam do dzisiaj (śmiech)."

WeroNikiNiki

te komedie maja taki poziom rowniez za jego wina. Jest aktorem dennymi wszelkie filmy skupione glownie na nim sa po prostu slabe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones