Ben Stiller

Benjamin Edward Stiller

7,6
23 713 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Stiller

Jak widze że jakiś film jest z nim w roli głównej to nigdy go nie oglądam:P

711_monix

Acha.

711_monix

Może moja sympatia do Ben nie jest tak skrajna jak Twoja ale również go nie cierpię. Komedie z nim w roli głównej są koszmarnie złe. Humor jest na bardzo niskim poziomie i jego gra aktorska jest na takim samym.
Nie potrafię się przełamać i poczuć jakieś sympatii do niego. Może z czasem ale na okres obecny, nie.

użytkownik usunięty
panny_lane

Wygląda jak małpa i gra jak małpa, ok. Ale go nie nienawidzę.

711_monix

A ja go uwielbiam ! Uważam że jest świetnym aktorem.

711_monix

koleś jest najlepszym aktorem komediowym, a te opinie negatywne to o dupe rozbić. To wszystko.

711_monix

Mam podobne odczucia :P



Komedie z nim w roli glównej nie przypadły mi do gustu

711_monix

ZGADZAM SIĘ - Jak widzę go na ekranie to mam ochotę wy*ebać tv przez okno!!! Aktorzyna, przyprawia mnie jego ryj po prostu o mdłości, długo by polemizować na ten temat... Pozdr;)

711_monix

No to nie oglądaj, nikt cię do tego nie zmusza. Ben to świetny aktor, filmy z nim zawsze są zabawne i ciekawe. Generalnie nie lubię filmów, ale produkcji z nim bym nie przepuściła.

Igraszka

Ciekawa wypowiedź jak na forum filmowym 'Generalnie nie lubię filmów'... generalnie nie wymaga komentarza.
I ja popieram autora tematu, filmy z tym panem omijam szerokim łukiem.

711_monix

Ben Stiller jest jednym z moich ulubionych aktorów.A filmy z nim w roli głównej są właśnie najlepsze.

filmaniak2

Ben Stiller jest najlepszy. Komedie z jego udziałem można nazwać prawdziwymi komediami, nie to co inne. Gra świetnie, ma mnóstwo ról na koncie a i tak w każdej jest inny, nie myli się z innymi rolami. Świetny po prostu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones