Ben Stiller

Benjamin Edward Stiller

7,6
23 713 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Stiller

No nie mówię, że to zły aktor, ale przecież są tacy mistrzowie kina jak choćby diCaprio, którzy są na trzysta którymś miejscu!! a to aktor głównie komediowy, który w sumie nie zagrał w żadnym pamiętnym, wyjątkowym filmie

madame_butterfly_3

Niedługo raczej pobędzie w pierwszej 10 ;)

madame_butterfly_3

diCaprio mistrzem >>>>hahahaha<<<<

ben wymiata , komedie z nim są zawsze śmieszne :D

amiga_822

Proponuje obejrzeć jakieś filmy z DiCaprio a potem oceniać jego umiejętności. Z drugiej strony porównywanie Stillera do DiCaprio jest poprostu nietrafione, gdyż ten pierwszy to zwykła aktorska karykatura.

madame_butterfly_3

diCaprio to pionek ! uzalajacy sie nad soba smarkacz (takie mial zawsze role i dobrze mu w nich bylo) hehe

Arczi_82

Bynajmniej. Warto obejrzeć "Co gryzie Gilberta Grape'a" czy "Krwawy Diament", i "Infiltracje" oczywiscie, a potem się wypowiadać.

crov

Infiltracja do bani. Kopia dobrej, japońskiej wersji.

Jessie

Według mnie Ben Stiller jest lepszy od DiCaprio:) Chociaż podobała mi się rola DiCapria w "Titanicu":) Pozdrawiam.

Jessie

Przekonałeś mnie. Nie ma to jak dobra recenzja.

"Siedmiu wspaniałych" to też kopia japońskiej wersji, a przy tym bardzo dobry film. Tak samo jest z "Infiltracją".

crov

To było do mysto25, zeby nie było nieporozumień.

Rola DiCaprio jako nastolatka, w "Co gryzie Gilberta Grape'a" jest już znacznie lepsza niż jakakolwiek rola Bena Stillera.

crov

Ale trzeba pamiętać, że Stiller gra zazwyczaj nieudaczników w komediach, a DiCaprio grywa raczej w dramatach i filmach akcji.

Jessie

No trzeba. Znaczy to, że Stiller nie jest zbyt wszechstronnym aktorem, który nie próbuje się rozwijać artystycznie a jedynie trzepać kasę grając cały czas na ten sama nutę.

madame_butterfly_3

Leo jest o wiele lepszym aktorem ale Ben tez jest ok :>

Waclaw

nauczcie sie odróżniać azjatów... lub patrzeć na "produkcja:"

madame_butterfly_3

Lubię Stillera i jako reżysera i aktora ale zgadzam się z Crovem diCaprio jest lepszym aktorem. Jego rola w "Co gryzie Gilberta Grape'a" była naprawdę świetna i uważam że to nie tylko "rozpuszczony smarkacz" :) bo jest bardzo wszechstronnym. Mogę się założyć że większość aktorów nie poradziła by sobie z graniem opóźnionego w rozwoju nastolatka bo to cholernie trudne..

Apok

co wy promujecie tego leszcza di Caprio do czołówki najlepszych aktorów?
Ten palant zawsze będzie mi się kojarzył z badziewnym Titaniciem. Stiller jest osobą o lepszych zdolnościach aktorskich od di Karpio.

mate21

DiCaprio to wymoczek jak sobie przypomne jego kreacje w Szybcy i martwi to mnie smiech ogarnia albo Titanic o kurcze taki z niego amant jak z koziej... a Stiller jako aktor komediowy jest rewelacyjny w koncu kto powiedzial ze trzeba byc koniecznie wszechstronnym skoro znalazlo sie dziedzine w ktorej sie jest naprawde dobrym?!

Szmergel

Naprawdę dobry w dziedzinie to był/jest/będzie Robin Williams, czy Jim Carrey. Stiller to takie tam popłuczyny, który zdobył sobie sławę i tworzy kretyńskie filmidła. DiCaprio za to gra w dużo lepszych filmach niż Stiller prezentując dużo lepsze kreacje.

Szmergel

A DiCaprio jest rewelacyjny jako aktor. Zresztą, naprawdę dobrymi w komedii są/byli choćby Robin Williams, czy Peter Sellers. Stiller to zwykły wyrobnik, który w jakiś sposób zdobył sławę i teraz tworzy marne filmidła.

mate21

Dlatego DiCaprio nie grywa w komediach tylko we wspaniałych dramatach. Jezeli kojarzy Ci się wyłącznie z Titanikiem to widać masz malutkie pojęcie o jego aktorskim dorobku.

crov

eee ale po co piszesz to samo 3 razy tylko z lekka zmieniajac slowa?!
jakies problemy? moze z glowka lub osobowoscia?
a pozatym Ben rewelacyjnie tanczy zwlaszcza w Nadchodzi Polly heheeee

Szmergel

a tak a propo Jim Carrey?!! o w morde straszne toz on tylko tym swoim kretynskim usmiechem wywija na ekranie! to ja juz bardziej komiczne miny wykrecam na codzien a Robina to akurat podziwiam bo z niego naprawde dobry aktor jest

Szmergel

O, brawo, widzę, ze nie stać cię na wiele więcej niż szczeniackie "wycieczki osobiste". Jedną wiadomość napisałem do ciebie, drugą do pana wcześniej, a trzecia była do ciebie, ponieważ wyglądało na to, że na filmwebie nie pojawiła się poprzednia wiadomość. Daruj sobie dziecinade w stylu "problemy z główką" i jak mamy rozmawiać to rzuć wiaderko i łopatkę w kąt.

madame_butterfly_3

Jeśli DiCaprio jest mistrzem kina to ja pochodzę z rodziny Walta Disneya!!
Leo jest przeciętniakiem!! Ben jest niezły. Podoba mi się jego gra w komediach.

madame_butterfly_3

DiCaprio moim zdaniem fajnie zagrał w złap mnie jeśli potrafisz a Infiltracji jeszcze niestety nie widziałem apropo Stillera to znakomity z niego aktor komediowy bo zawsze dzięki niemu przedewszystkim filmy są śmieszne i nie piszcie bzdur że byłby doceniany dopiero wtedy kiedy grałby w jakichś dramatach po co miałby to robić skoro jest dobry w komediach i miałby sobie psuć reputcje dobrego aktora gdyby żle zagrał w filmie który mu nie podchodzi

madame_butterfly_3

BEN WYMIATA I JUŻ!!! DiCaprio mistrzem kina!!! Hahaha ten kto to pisał musiał się nieżle wstawić uważam, że bez niego "Titanic" dostałby więcej oscarów!!!

madame_butterfly_3

DiCaprio nie jest mistrzem... Jest bardzo dobrym aktorem...
Ben Stiller to tylko zwykły aktor komediowy...Przynajmniej ja nie widzialem go w zadnych innym filmie...


Aha i ci co uważają że Stiller jest lepszy od DiCaprio-życze szybkiego powrotu do zdrowia...;]

barnaba

może i lepszy DiCaprio, ale ja wole Bena

lorraine93

jezuss.. DiCaprio mistrz kina? I on ma być lepszy od Stillera? Też cos.. Wiesz, że komedie to tez filmy? Stiller jest oprostu nie do pokoniania w komediach i to go przewyższa w DiCapriu, bo on nie jest w żadnej dziedzinie dorby jak on w komedii.

madame_butterfly_3

Ludzie, nauczcie się rozróżniać niektóre rzeczy!

*BEN STILLER jest typowym aktorem komediowym, rozsmiesza widzów i moim zdaniem jest świetny w tym co robi.

*LEONARDO DICAPRIO to aktor wszechstronny. Wg. mnie JEST mistrzem w tym co robi. Nie każdemu może się podobać jego gra, ale nie zachowujcie się jak 5-cio latki i nie rzucajcie na niego obelg! Ja rozumiem że komuś mógł się nie spodobać "Titanic" bo przecież gusta są różne, ale nie w ten sposób ocenia się aktora.

Bena bardzo lubię, ale Leonardo to poprostu już inna klasa.

konto_przeniesione

Może wytłumaczę nieco prościej:

Ben Stiller jako aktor komediowy ma u mnie 8/10

Leonardo DiCaprio jako aktor wszechstronny ma u mnie 10/10

I to oczywiste że jeśli miałabym porównywać Leo i Bena jako aktorów komediowych to oczywiście Ben był by lepszy bo poprostu Leonardo nie gra ról komediowych i nie sądzę ze byłby aż tak zabawny.

I odwrotnie.


Oczywiście to jest tylko taki przykład bo DiCaprio jest moim ulubionym aktorem i zawsze byłby dla mnie lepszy.

konto_przeniesione

Świat się nie kończy na DiCaprio i Stillerze. Jeśli jednak miałabym ich porównywać to zdecydowanie wygrywa Leonardo- Ben mnie nie śmieszy, wręcz przeciwnie- cholernie mnie drażni i szczerzę go nie znoszę. DiCaprio jest utalentowany i ma kilka ról, z których może być dumny. Ale uważam, że jest (jakby to ująć?) przereklamowany.

bezprzyczyna

Ja tak samo jak Ty z Benem mam z Hugh Grantem. Poprostu nie mogę na niego patrzeć. A co dopiero miałby mnie rozśmieszać.

A co do DiCaprio to uważam odwrotnie. Jest "potępiony" niesłusznie. Słowo "przereklamowany" napewno tu nie pasuje.

madame_butterfly_3

Wiesz to, że diCaprio zagrał parę razy kochasia i panią się podoba nie znaczy, że jest mistrzem kina.. Na pewno nie, (chociaż zły nie jest) Stiller grał w wielu dobrych filmach... Jest aktorem głównie komediowym..Ale w tych komediach gra zajebiście dobrze!!!!

CZacza

Hm...Teraz jest na 259 miejscu...Nie ma co się bulwersować. Każda osoba, która wejdzie do top100 jest w pierwszej 10. Potem, wystarczy parę dni, a spadnie.

madame_butterfly_3

hmm porównanie Caprio do Stillera było nie trafione.Różnią się oni ranga-stiller wg mnie bardziej ceniony,Caprio znany z odwyków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones