Céline Dion

Céline Marie Claudette Dion

7,6
205 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Céline Dion

Waszym zdaniem, która z tych artystek jest lepsza? Chodzi mi o twórczość, warunki głosowe itp.

lawa_3

bez apelacyj nie Celine Dion :) ta kobieta ma klasę :)

lawa_3

Oczywiście, że Celine. W ogóle dziwne pytanie... To wiadomo.

MaggieMay

Obie maja bardzo dobre warunki głosowe. Jednakże u Mariah Carey już tego nie widać. Kobieta popadła w muzykę masową - ballady nie sprzedają się już tak dobrze, jak kiedyś, więć wylądowała w hip-hopie. Jestem z tego powodu zniesmaczony, bo możliwości wokalne się marnują. Taka amerykańska Steczkowska.
Za to Celine eksperymentuje z gatunkami - ale zawsze wokal wysoki i pełen emocji.
Więc Celine w tym starciu górą.

lawa_3

co za pytanie?! to oczywiste: Celine Dion :D

lawa_3

Pytanie retoryczne. Oczywiście,że Celine Dion- wspaniały głos, a piosenka do Titanica nadal chodzi mi po głowie..;)

RapaNui_

Céline Dion

lawa_3

Obie mają super głosy ale tylko jedna z nich ma nieziemski repertuar i osobowość-Celine.Mariah była dobra w latach 90-tych ale Celina jest i bedzie dobra zawsze.

lawa_3

Na pewno Mariah ma świetny głos, ale przyznam, że nawet nie chciałabym pójść na jej koncert... Po prostu nie przepadam, nie ma "tego czegos". Celine natomiast jest absolutnie niesamowita. Według mnie jest najlepszą piosenkarką wszech czasów, a poza tym wspaniałą osobowością. Nie widziałam NIGDY tak genialnych show, jakie robiła w Las Vegas, ale nie tylko tam. No i oczywiście nigdy nie słyszałam tak pięknego głosu i piosenek.

googaify

W pełni się z tobą zgadzam. Ma wspaniały głos i jest profesjonalistką. Jej koncerty zawsze są dopięte na ostatni guzik a ona na scenie zawsze daje z siebie wszystko. Do tego wszystkiego prywatnie jest niesamowicie dobrą, ciepłą i otwartą kobietą. Ma ogromny szacunek do swoich fanów. Jest prawdziwą artystką i nie potrzebuje skandali do tego aby istnieć w show biznesie już od 30 lat. Wielu ludzi nie szanuje jej jako artystki ponieważ nie jest zbyt urodziwa. Oglądałam kiedyś z nią wywiad powiedziała w nim, że nie jest modelką tylko piosenkarką jej zadaniem jest wyjść na scenę i zaśpiewać najlepiej jak tylko potrafi. Nie rozumiem dlaczego tak wielu ludzi jej nie docenia tylko dlatego, że nie jest piękna. Co do Mariah Carey uważam, że ma bardzo dobry głos, ale jako osobowość jest bardzo przeciętna. Od lat z resztą istnieją plotki, że jest najbardziej niemiłą, kapryśną i rozpieszczoną gwiazdką, która uważa się za nie wiadomo kogo. Jej dobytek jest moim zdaniem bardzo ubogi w porównaniu z Celine Dion, która jest jedną z najlepiej sprzedających się artystek wszech czasów.

lawa_3

Obydwie są wspaniałymi piosenkarkami i obydwie uwielbiam, ale jak dla mnie szala przechyla się na stronę Celine.

lawa_3

Dla mnie Celin Dion to DIVA stulecia.

lawa_3

Według mnie Mariah Carey sepleni- drażni mnie to bardzo.

lawa_3

Jak dla mnie Mariah. Bardziej podoba mi się jej głos, a i repertuar ma mocniejszy i to znacznie. Celine nie lubię słuchać, jak dla mnie to taki muzyczny Herlequin (tanie powieści romantyczne jakby ktoś nie wiedział), badzo kiczowate, ogólne bezguście. Mariah nie jest jakąś super artystką, ale jej kilka pierwszych płyt to jakieś dwie klasy wyżej od Celine.

lawa_3

Celine! <3

lawa_3

Celine. Mariah była świetna w latach 90-tych kiedy była jeszce normalna a nie zadufana w sobie wielką gwiazdunia

lawa_3

Cher czy Madonna ? Jak dla mnie Cher :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones