Céline Dion

Céline Marie Claudette Dion

7,6
205 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Céline Dion

Chciałbym sie zapytać czy cenicie lbicie jestescie fanami celine dion czy nie

Dzejkob1989

Ja bardzo ją lubię, słucham jej już 9 lat. :)

Dzejkob1989

witam
ja jej osobiscie nienawidze, nietrawie i musze sie przyzanc ze zle jej zycze. rozumiem jej fanow bo muzyka jak film jest rzecza tak uniwersana i szeroka ze wszytko sie moze podobac ale jestem chory, chory na celine, to jakies moje psychopatyczne skrzywienie no ale coz nikt niejest doskonaly ;P
acha moze jakos uzasadnie... niechodzi o jej muzyke bo jest wielu "artystow" ktorzy tworza (w moim mniemaniu) o wiele gorzej, ja poprostu czuje jakas wewnetrzna niechec :]
pytałas wiec odpowiadam ;)
pozdrawiam

kosinda

I myślisz, że tą jedynką wpłyniesz jakkolwiek na cokolwiek związanego z Nią, prócz mało znaczącego filmwebowskiego rankingu? Żal mi Ciebie. Trzeba być kompletnym ignorantem, albo trollem jak Ty, żeby dać Jej 1. Powodzenia;)

uwieziona

dokładnie! lubic nie lubi trzeba wiedziec za co lubic gwiazde . wezmy taka W. Huston glos przepiekny pozatym zarozumiala arogancka nie doeniajaca innych majaca w dupie fanow jak przyjechala do Polski zachowala sie jakby przyjechala na wies Siusice kolo Kostomłotow jeszcze narzekala na garderobe z ktorej nie skorzystala bo wolal wyjsc na scenie w strojku w jakim przyleciala pewnie sie nawet nie wykompala bo miala nas za brudasow. i jak mozna ja zanowac? doceniac za glos i muzyke jak najbardziej ale za osobowosc bym jej dala minus 100000000! Celine docenia fanow bo wie ze to dzieki nim ma pieniadze ktore ma sprzedaz plyt ponad 200 milionow jest slawna itd glownie dzieki fanom dlatego jak przyjechala do Polski to na koncercie dala z Siebie wszytsko jej podejscie bylo zupelnie inne! Moze wynika t ze pochodzi z Kanady z frajcuskojezycznej prowincji a Nie ze Stanow Zjednoczonych gdzie 90 procent ludzi nie bedacych imigrantami jest arogancka. jednakze osobowosc i wrazliwosc artysty jest bardzo wazna ! silna wrazliwa kobieta. Jezeli ktos jej nie lubi za calokrztalt to szczerze nie wiem dlaczego. przepraszam za slownicto i ewentualne bledy
pozdrawiam

chrypa

No nie było mnie tam, ale z tego co widziałam na youtubie, było Je strasznie zimno (może stąd ten strój), poza tym uważam że ludzie strasznie dużą wagę przywiązują do ciuchów, mnie to przeraża. W końcu (przynajmniej dla mnie było to ważne gdybym była Jej fanka i pojechałabym na Jej koncert) najważniejsze na takim koncercie to stosunek do publiczności, kontakt z Nią i repertuar. A to, jak to wyglądało to w dużej mierze wina warunków, jakie są w Naszym kraju. W tym zdaniu o potraktowaniu Nas jakby przyjechała na wieś może i jest trochę prawdy, ale wydaję mi się, że wynika to ze złego sposobu patrzenia na to. Oglądamy w tv i internecie, na płytach koncerty zagraniczne; piękne i majestatyczne i widzimy ten no i nie ma co porównywać. Ale to nie była w dużej mierze Jej wina, tylko warunków u Nas. poza tym, może skoro Nasi się nie postarali (zakładając że ta garderoba rzeczywiście była obskurna bo tego nie wiemy) i dali Jej mini i do kitu garderobę, to jest wg mnie obraza i człowiek jak jest obrażany to trudno mu się dziwić, żeby się jakoś super starał lub w ogóle starał. Pytanie też, czy niska jakość owej garderoby była winą niezależną od organizatorów (np. kwestia miejsca), czy zależną. Także rozumiem Twoje rozczarowanie, ale za osobowość tak na prawdę mogłabyś ją tak gruntownie ocenić, gdybyś Ją znała prywatnie. Na tym koncercie osobiście nie dostrzegłam w Jej zachowaniu (pomijając ciuchy) nic obraźliwego, co byłoby wystosowane do Nas lub coś źle o Niej świadczącego. Na koncercie Celin na moje nieszczęście nie miałam jeszcze okazji być, ale strasznie bym chciała. Może wiesz, czy będzie i kiedy znowu w Polsce? Tu się całkowicie zgodzę, osobowość i wrażliwość artysty tak ogólnie też jest bardzo ważna, tylko bym po prostu tak łatwo i definitywnie nie wydawała ocen. Teraz można Jej tylko nienawidzić w pewnym sensie, za to że się zabiła tak naprawdę, ale to w dużej mierze nie była Jej wina. W każdym razie taki głos jest jeden na milion a Ona to wszystko przekreśliła. Coraz więcej wielkich ludzi odchodzi, ale chyba najbardziej żal mi Jacksona. Fanką Whitney nie jestem i ją po prostu lubię, słucham czasem kilku Jej piosenek i mam ogromny szacunek dla Jej wokalu i wielkości jako piosenkarki, ale mimo to jak dowiedziałam się o Jej śmierci to wstrząsnęło to mną solidnie. Kolejny Wielki odszedł...

kosinda

Ale Ty jesteś... Chyba nie wiesz przez co ona przeszła w życiu

Dzejkob1989

droga kosindo jak piszesz o celine "artystka" w cudzyswlowie to kto dla ciebie jest prawdziwym artysta eminem peja? chyba tak ce.ine to 5 operowych niemal oktaw i kazdy rodzaj muzyki laczacy w jednym Celinowskim francusko-kanadyjskiem brzmieniu

JohnnY_3

Wydaje mi się, że WIELKOŚĆ Celine jest tak wyraźna i dla mnie niezaprzeczalna, że broni się sama a inni, którzy Jej nie lubią i/lub nie doceniają nie wiedzą, co tracą.

Dzejkob1989

Celine jest wspaniała i nie ma co o tym dyskutować chyba:)

Rafalek89

Ja jestem fanką Celine :)

Dzejkob1989

Ja tam fanem nie jestem, ale według mnie, obok Dolores O'Riordan z The Cranberries i Sary McLachlan ma najpiękniejszy kobiecy wokal :)

pyra24

Jestem wielkim fanem Celine. Od 12 lat słucham i nie zamierzam tego zmieniać.

caratheodory

Ja jestem od Niej wręcz uzależniona:) Ma cudowny głos a Jego piękno i głębia jest nawet nie do zwerbalizowania.

Dzejkob1989

Jeśli chodzi o głos to stawiam ją na równi z Mariah Carey i może jeszcze z Whitney Houston (choć to różne barwy). Wszystkie te panie klasą przewyższa wg mnie Barbra Streisand, ale myślę, że to także kwestia wieku, więc pewnie jeszcze dorosną :)

Jorjan

Słucham różnych gatunków muzycznych, ale dla Celine zawsze znajdzie się dużo miejsca, za nieswykły głos i umiejętne stworzenie ze smutnej ballady iście "gorący przebój".

Jest królową pop - za to wokalnie bijąc na głowę Madonnę, której w ogóle przyznaje sie ten tytuł :)

Pozdrawiam!

Jorjan

Whitney wlasnie o tym wyzej pisalam

Dzejkob1989

Ja lubie jej piosenki :) Najbardziej All by myself i tą z Titanica :D

Dzejkob1989

Kocham słuchać jej piosenek sa wspaniałe i ujmujące . W jednej chwili można płakać a w drugiej sie śmiać .
Każda piosenka jest wspaniała Kocham Celine Jest Boska ;)

Dzejkob1989

lubię ją, choć nie wszystkie jej piosenki mi się podobają, ma rewelacyjny głos i wiele artystek może jej tego pozazdrościć, najbardziej podoba mi się my heart will go on :)

Dzejkob1989

kocham Celine




i jadę na koncert do Krakowa!!

SatineNic

Uwielbiam Celine Dion!

SatineNic

Zdaj mi porsze potem relację z koncertu z Krakowa, bo wg mnie Celine Dion - mimo przeciętnej barwy głosu, potrafi wzruszyć śpiewem i za to ją cenię:)

Unibet_78

koncert był niesamowity!!! płyty nie mogą się równać z tym, co się tam działo. istne szaleństwo! a Celine? demon na scenie, jej głos na żywo jest jeszcze lepszy. ta kobieta daje z siebie wszystko i autentycznie się wzrusza, a tym bardziej potrafi wzruszać innym swym śpiewem. powiem szczerze, iż moja ciotka, która pojechała ze mną na koncert z czystej życzliwości (bo nigdy nie przepadała za Celine Dion - wręcz przeciwnie) po koncercie stwierdziła, że nigdy czegoś takiego nie przeżyła i teraz jest fanką Celiny. to chyba o czymś świadczy. :) pozdrawiam

SatineNic

Dzięki serdeczne, bardzo żałuję, że mnie tam nie było.

Unibet_78

Celine jest niesamowita uwielbiam jej muzykę muszę przyznać, że na ekranie jej nigdy nie widziałam ale kto uważa że Celine brzydko śpiewa....no cóż składam tym osobom godne pożałowania spojrzenie.

Dzejkob1989

jest najlepiej sprzedającą się artystką w historii muzyki (ponad 200 milionów albumów). A jeśli chodzi o moje zdanie, to mogę określić Celine tylko w jeden sposób - GENIUSZ!

surreal_mind

Uwielbiam ją..jej piosenki sa genialne :)

surreal_mind

Niestety Madonna w 2014 ją przebiła...

użytkownik usunięty
Dzejkob1989

Słucham jej od zawsze. Mogę się chyba nazwać "fanką", zwłaszcza, że prułam z Gdyni 12 h do Krakowa na koncert, po czym po paru godzinach spowrotem w pociąg i do domu. Coś w tej miłości jest....

użytkownik usunięty
Dzejkob1989

Tak, lubię Celine - lecz bardziej jako człowieka niż piosenkarkę. Wydaje mi się, że jest całkiem miłą, skromną i sympatyczną osobą:) Mam nawet jedną jej płytę - "A New Day Has Come" i lubię sobie czasem posłuchać jej utworów w radiu.

Drażni mnie trochę jej maniera wokalna. Odnoszę bowiem wrażenie, że wszystkie piosenki śpiewa tak samo - najpierw spokojnie, a potem popisuje się koloraturą - wszędzie! Nie ma utworu, który wykonałaby od początku do końca na jednym tonie.

Przyznaję, faktycznie ma jeden z najpiękniejszych głosów na świecie, szanuję ją za to, co zrobiła dla muzyki i pięć oktaw piechotą nie chodzi, ale... moim zdaniem są jeszcze zdolniejsze wokalistki od niej. Jorjan pisał wyżej o Barbrze Streisand - podpisuję się rękami i nogami pod jego komentarzem! Od siebie dorzuciłabym Sissel Kyrkjebø, która według mnie swoim głosem i talentem bije na głowę wszystkich wykonawców świata. Oto kilka próbek:

http://www.youtube.com/watch?v=tis7uLQD4Yc
http://www.youtube.com/watch?v=rSCNg_8HgXo&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=selrkcvErG8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=9eTr6L-0ZoQ&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=QVZRpNWR6fM
http://www.youtube.com/watch?v=AZbU6lJtUJk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=JQKQdwowbok

Szkoda, że Sissel jest właściwie tak mało znana poza Norwegią, skąd pochodzi. Gdyby było inaczej, Celine miałaby w niej n a p r a w d ę poważną konkurentkę. Zresztą, pani Kyrkjebø również nagrywała do "Titanica" (śpiew z początku filmu"), a "My Heart Will Go On" napisano z myślą o niej... Też śpiewała dla Disneya (a konkretnie we wszystkich skandynawskich wersjach "Syrenki" z 1989 r.).

Dobra, kończę:) Nie robię robię już "sisselowskiej" propagandy:) Ale pisałam szczerze. T A K I E jest moje zdanie. Możecie się z nim zgodzić lub nie ;)

Dzejkob1989

Tak jest królowa.... ma niewiarygodna karierę....docenia i szanuje swoich fanów....stworzyła magiczne show w Las Vegas...udziela otwartych, szczerych wywiadów....i wciąż ma ten niesamowity głos...\

http://www.youtube.com/watch?v=pwmejTXgQMc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Nbl6LQijVwg&feature=related

tylko gwiazda dostaje takie owacje!!!!!!!!!!!!!!
pozdrawiam

Dzejkob1989

Za "My Heart Will Go On" kocham ją :) W moim mniemaniu jest to najpiękniejszy utwór jaki kiedykolwiek powstał!
Long live Celine, my Queen! :)

davidstar

wg mnie najlepszy wokal na swiecie :) pozdr all!

Dzejkob1989

Żadnej piosenkarki nie kocham jak ją i śmiało stwierdzę, że to moja idolka <3 dla mnie ma najlepszy głos na świecie i konkurować z nią może tylko ze Streisand albo Whitney. Genialne piosenki, genialne poczucie melodii i ogromne możliwości głosowe. Jak dla mnie TAKIE osoby powinno się nazywać mianem wokalistów.

Dzejkob1989

Ja bardzo lubię,cenię,szanuję i podziwiam Celine. Zarówno za jej twórczość jak i za całokształt postawy. Głos ma niesamowity. Wiele jej utworów to prawdziwe dzieła,jednakże"My heart will go on"jest majstersztykiem. Celine nadzwyczajnie oddała uczucia i emocje cudownego filmu "Titanic",którego sens jest tematem piosenki

Dzejkob1989

Ja ogólnie lubię Celine. Za jej piosenki, wrażliwość muzyczną i miłość do ludzi i zwierząt. Jedyne co mnie drażni to pokazywanie kamerom swojego życia prywatnego. Własny dom i dzieci są używane trochę jak szopka. Nawet na youtube można zobaczyć jej dom i jak wychowuje dzieci(które bardzo kocha). A takie rzeczy powinny należeć tylko do niej. Mam wrażenie że ona nie oddziela życia prywatnego od publicznego, a to źle dla gwiazdy i jej potomków.

Dzejkob1989

Jak najbardziej. Najwspanialsza wokalistka z cudownym głosem i duchową wrażliwością. Tylko ona mogła tak nadzwyczajnie wyśpiewać utwór do najpiękniejszego filmu jakim jest Titanic. Dokonała tego brawurowo i po upływie tu lat, wciąż tak samo wzrusza. Inne utwory też są wspaniałe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones