Chris Hemsworth

8,3
81 956 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Hemsworth

Ten pan powinien wystąpić w roli Geralta z Rivii. Sprawdził się już na podobnym stanowisku i- nie
oszukujmy się- wygląda jak Geralt doskonały:
http://1.fwcdn.pl/ph/05/41/600541/338367.1.jpg

Bartonson12

Nie, nie nie, tylko nie Cage ;_; Kompletnie się nie nadaje moim zdaniem. Ja widzę w tej roli Jackmana.

HuntressOfDreams

Jackman'em już mi się rzygać chce. Za dużo tych filmów o Wolverinie było. Tyle dobrych postaci a oni tylko Wolviego ciągną. Przez to właśnie Hugh mi się znudził.

Bartonson12

Też mnie to denerwuje, nawet w filmach o X-men robią z niego głównego bohatera i kradnie reszcie całe show. No ale Amerykanie go lubią, więc chodzą do kina, a producentom hajs się zgadza. Jednak sam Jackman mi się chyba nigdy nie znudzi.

HuntressOfDreams

Jackman jest spoko,lubię go itd. ale nie można pakować tylko jednego aktora do wszystkich filmów,trzeba dać szansę innym.Skoro już ustaliliśmy,że aktor do roli Wiedźmina musi mieć swoje lata,to trzeba szukać w takim przedziale.Cage'a sobie darujmy,a Jackmana tylko ze względu na danie szansy innym.Oprócz Seana Beana są chyba jeszcze jacyś aktorzy,którzy by się nadali?Mniejszy problem by był,gdyby poszukać wśród aktorów do 40-go roku życia,bo tu jest mega wybór,ale jak ma być ktoś stateczny,to nie ma lekko.

mario_1981

Wspomniany wcześniej http://www.filmweb.pl/person/Josh+Holloway-101989 też mi pasuje :) Ale nie wiem jak ma się jego gra aktorska, nie widziałm go jeszcze w żadnym filmie.

Pijany_Mistrz

To byłby pierwszy film od dawna, w którym by nie zginął/

Pijany_Mistrz

Ale nie dążył by końca filmu xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Alkhilion

Hm... faktycznie by pasował... blizna tu blizna tam, włos na biało - Geralt jak malowany

Alkhilion

Ale numer! Miałem założyć właśnie taki temat, a tu bum! Już jest :D Popieram w całości Chris byłby genialnym Geraltem i marzy mi się aby za ten projekt wziął się jakiś dobry reżyser pokroju Petera Jacksona, a jest to całkiem realne z ważywszy na to, że gry CD Project RED zyskały światowe uznanie.

Alkhilion

Jak dla mnie to byłby idealny na nowego Conana. Wzrost ma w porządku, ucharakteryzowałoby się go, dokleiło parę blizn, aktorsko też jest w porządku. W dodatku byłby świetny z jednego prostego powodu - ma idealnie błękitne oczy ( dokładnie tak jak literacki Conan ). A to bardzo ważny element, ponieważ w opowiadaniach Howard dużą wagę przywiązywał do opisów wzroku Conana tuż przed jakąś walką czy bitwą.

pussyjuice

Miejmy nadzieje , że t. Bagiński weźmie go pod uwagę , ale żadnego filmu z nim jeszcze nie oglądałem sorry bardzo ale nie lubiĘ takiej tandety jak np. THOR . Może to będzie " haker "?

Alkhilion

Według mnie ma za łagodny wygląd, żeby zagrać Geralta:)

paprotka95

Trzeba mu dokleić kilka blizn.

Alkhilion

Nawet z bliznami wg mnie nadal by nie pasował, nie umiem go sobie wyobrazić w tej roli, ma za łagodne spojrzenie

Alkhilion

Zbyt łagodny, nawet z bliznami. Nadaje się najwyżej na Cahira.

Geralt to Mads Mikkelsen http://images.watoday.com.au/2014/02/27/5204352/ll-wide-michael-2014022711341465 0195-620x349.jpg

Alkhilion

Jak wcześniej, Mads Mikkelsen by pasował. Chris trochę za młody i za ładny.
Viggo Mortensen też byłby ok. W roli Aragorna już miał sporo z charakteru Geralta. :)

Alkhilion

Geratl nie wyglądał jak Zac Efron...

Alkhilion

Hahahaha XD

Alkhilion

Z powodu budzetu nie ma szans na Chrisa niestety.

Alkhilion

Według mnie Geralta powinien zagrać ktoś trochę starszy.

Alkhilion

Absolutnie. Hemsworth wygląda po prostu ładnie. Geralt nie powinien być w żadnym wypadku "ładny" i prezentować hollywodzkiego uśmiechu. Sapkowski wielokrotnie pisał o paskudnym uśmiechu wiedźmina i nieprzyjemnym spojrzeniu z oczu.. Najlepszym aktorem, który przychodzi mi do głowy byłby Mads Mikkelsen.

użytkownik usunięty
Alkhilion

Wygląd to nie wszystko,facet jest kompletnie pozbawiony charyzmy,zepsol postać Thora,zamiast wielkiego wojownika dostaliśmy błazna rodem ze stereotypowego średniowiecza...

właśnie! a na dodatek strasznie niewyraźnie mówi - bełkocze. Przystojny może i jest, ale gra jak drewno.

Alkhilion

Dużo się nie pomyliłeś...

Sokolica

Dekadę później i tak wyszło na moje, zwłaszcza pod kątem... urody Geralta.

Alkhilion

Jego brat będzie Wiedźminem w 4 sezonie

Marta_Lewinska

To byłoby nawet zabawne.

Alkhilion

I takie będzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones