Chris PrattI

Christopher Michael Pratt

8,1
54 534 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Pratt

w momencie kiedy dowiedzialam sie jak traktuje zwierzeta. wraz ze swoja zoneczka najpierw wyrzucili kota. a teraz wyszlo ze porzucili psa.

vampire_grin

Ano ma moja droga . To ,że te twoje wspaniałe zwierzątka wcale nie są takie święte jak je malujesz .

90% gatunków zjadłoby cię przy pierwszej możliwej okazji gdyby tylko mogło ,bez żadnych skrupułów,zwierzęta naprawdę przyjazne człowiekowi jak Psy ,czy Delfiny to są wyjątki.

Jestem przekonany ,ze gdyby sytuacja się odwróciła i to drapieżnych zwierząt byłoby 7 miliardów a my bylibyśmy na wyginięciu, to żadne zwierze nie miałoby żadnych oporów, przed zabiciem ostatniego przedstawiciela naszego gatunku.
Nie chcę wyjść na jakiegoś hejtera czy nienawistnika zwierząt ,bo nim nie jetem, wręcz przeciwnie ,ale wybacz mi, zawsze wybrałbym człowieka a nie zwierze ,mimo całej ułomności i często sk*rwysyństwa naszego gatunku :)

Danio31b

Człowieku, z jakiej choinki Ty się urwałeś.... W którym momencie ja powiedziałam ze wszystkie zwierzęta sa jak pieski i kotki i słodziutkie króliczki? W żadnym momencie tego nie powiedziałam.
Miedzy człowiekiem i zwierzeciem jest taka roznica, ze zwierzeta zabijaja zeby jesc,a nie z sadystycznej przyjemnosci (oczywiscie, takie wyjatki tez sa, ale my ludzie- jak juz mowilam- majac wiecej w glowie powinnysmy chyba znalezc sobie inne rozrywki)....
Naprawdę nie chce mi się dorosłemu człowiekowi tłumaczyć o co chodzi, to że zwierzęta są drapieżne i zjadłyby mnie przy najbliższej okazji- wiem, dlatego nie pakuję się w ich środowisko żeby się na to narazić a potem je obwiniać, że mnie zaatakowały, bo taka ich natura ;)

vampire_grin

Przeczytaj swój pierwszy post i przekonaj się kto się tu z choinki urwał

Danio31b

Nie chciałam nic dodawać do dyskusji,ale...psy też zjadają człowieka (na żywca) i to dosyć często.Co więcej,nawet człowiek człowieka potrafi zjeść...(przeważnie po śmierci ofiary) w przypadkach by przeżyć.Sytuacja więc wygląda tak że każdy może zjeść każdego,z głodu lub z natury agresywnej.I takie (a nawet gorsze) są fakty.Tyle że (na pocieszenie?) - człowiek często maltretuje,zabija drugiego człowieka,lub zwierzę dla chorej satysfakcji.

Danio31b

łahahaha, to był fake!!!! mamo zjadają mnie, chcesz miśka to telefonu? Ponadto, jak już w temacie, zwierzęta nie katują swoich dzieci, bo te płaczą, bądź przeszkadzają im w komputerowej grze, nie sprzedają swoich dzieci do burdeli, ani nie wynajmują pedofilom ( choć może dlatego, że zwierzęta nie gwałcą swoich nowo narodzonych młodych). nie zabijają dla: przyjemności, w imię religii, z pobudek politycznych, dla pieniędzy, z nudów, z zemsty, z miłości, po to, aby sie sprawdzić (historia bibliotekarza Kajetana P). Zwierzęta nie wymyśliły finezyjnych tortur, aby dłużej przeciągnąć umieranie ofiary. Nie wymyślają też finezyjnych sposobów zabijania, od ścięcia głowy (które, o ironio, zostało okrzyknięte najbardziej humanitarnym rodzajem kary śmierci), po zakopywania żywcem, śmierć głodową, czy palenie na stosie. Niestety, jeśli przyjdzie na świecie jakakolwiek hekatomba, to będzie ona spowodowana działalnością człowieka. Zatem to nie zwierzęta, a sam człowiek jest największym zagrożeniem swojego gatunku.

Haiku_2

Tak hekatobomba od człowieka ,Dinozaury tez się wykończyły wojną nuklearną :)

Danio31b

oj Danio, Danio, naprawdę tyle wiary w człowieka w tobie siedzi? ja się w swoim zawodzie tyle napatrzyłam na zło, że od dawna nie wierzę. moi koledzy z pracy też nie:(

rhotax

Zwierzęta atakują bo ludzie wchodzą na ich terytoria. Pies sam z siebie nigdy cię nie zaatakuje, chyba że wcześniej zostanie wytresowany pod względem agresji przez człowieka, bądż jest głodny. Pies ani żadne inne zwierze nigdy nie zabija dla satysfakcji w przeciwieństwie do ludzi! A ty już skończ z tym jadem, bo tylko pokazujesz, że takich jak ty powinno się wsadzić do izolatki. Kompletny brak empatii! stfu.

rhotax

Taaaa...człowiek to brzmi dupnie. Ciekawe że człowiek nazywa siebie człowiekiem i tworzy zaawansowane narzędzia zagłady. Gdzieś tam wyżej napisałeś o Aleppo... Z tym że cierpienia w Aleppo to też człowiek. Człowiek, człowiek, człowiek, człowiek, człowiek i jeszcze raz człowiek. Inne zwierzęta poza człowiekiem nie czują...co nie? To pewne, w końcu jak kopniesz Psa to ciebie nie będzie bolało. Ale wiesz co...ja jestem człowiekiem i mogę ci pomóc doświadczyć bólu...

nojaka

Królestwo ludzi robi cywilizacyjny krok
Czas pochylić się nad bezbronnymi
Prawa zwierząt rozjaśnią mrok
Roztaczający się nad cierpiącymi

Rano zlinczowali pracownika rzeźni
Brutalnie kroił mięso na porcje
A już nocą ci sami dobroczyńcy
Legalizowali dla ludzi aborcję

Luxtorpeda: Persona non grata...P.S. też jestem z bajkowego świata - za zabicie psa czy kota można dostać wyrok i jest to pokazywane w mediach wszelakich - rozwydrzone babska urządzają czarne marsze, co poniektóre celebrytki/piosenkarki jeszcze się tym chwalą

RogerVerbalKint

Nic dodać, nic ująć. Chyba że takie przemyślenie: ci sami, którzy są przeciw karze śmierci dla zwyrodnialców, są za aborcją jako zabiegiem kosmetycznym. I - oczywiście - martwią się o żaby, które my musimy za nich zjadać.

Krzypur

zastanawiam się, kiedy obrońcy życia poczętego pójdą bronić życia trwającego? Przykłady: umierające dziecko, bo nie ma pieniędzy na lekarstwo, umiera człowiek, bo zabrakło dla niego dawcy (lekarze musieli podjąć decyzję, komu przeszczepić nerkę; no ktoś miał pecha). sparaliżowanemu mężczyźnie umierają rodzice-zostaje sam, trafi do ośrodka, gdzie nikt go nie będzie kochał, nikt się nim należycie nie zajmie, ot, wegetacja do wymodlonej śmierci. Nigdy nie widziałam pikiety pod szpitalem z transparentem: Domagamy się podania drogiego leku! Dajcie płuca staruszkowi! Lekarze do operacji! Kochane dzieciątko bez rąk i nóg, kochamy Cię, trzymaj się maluszku!
Nigdy pewnie jej nie zobaczę.

Haiku_2

Tym - oczywiście wg Ciebie - zajmują się liberałowie i kawiorowa lewica.

RogerVerbalKint

Cholera, dlaczego nie ma tu opcji plusowania komentarzy, bo tutaj trzeba by to zrobić jak najbardziej (a początkowy wpis rozpoczynający temat odpowiednio zminusować) ;)

nojaka

ja tak samo, a jest taki atrkacyjny i aż muszę o tym myśleć oglądając z nim film :/ :p

nojaka

Od kiedy to oddanie psa to złe traktowanie zwierząt? Kopanie, brak karmienia to rozumiem że złe traktowanie ale oddanie? Ciekawe co opętani obrońcy praw zwierząt jeszcze wymyślą.

Ergath

Wiesz ja zdawałem sobie sprawę że społeczeństwo filmwebowe jest wielkie a w większości głupie ale takiego syfu jak tutaj to nie widziałem dawno :O Zgadzam się z tobą w 100%. Jeszcze te komentarze:
"no ja bym oglondom strarzaków galaktyki ale on tam jest ojjj ja bidyny"
Ta strona schodzi na psy.

nojaka

Dokładnie, zgadzam się. Już od dawna chciałam obejrzeć "Strażników Galaktyki", ale cały czas się powstrzymuję z uwagi na to, że on gra tam główną rolę. Szkoda, bo podobno obie części są bardzo fajne i pewnie w końcu i tak je obejrzę. Mimo wszystko 0 tolerancji dla takich ludzi jak on. I ktoś taki jest nazywany "gwiazdą". Nawet nie mam słów.

nojaka

WTF wtym temacie.

użytkownik usunięty
nojaka

A to łajza jaka, a tak gościa szanowałem. Pies go jebał w takim razie. jak się ma w planach jeb.anego bachora, to kota się nie bierze, czy to takie trudne do zrozumienia? Już pomijając to, że ta cała toksoplazmoza to mit.

nojaka

Czyli reasumując: wziął psa ze schroniska, a później przekazał innej rodzinie, a także oddał kota, bo obawiał się o zdrowie żony w ciąży - no rzeczywiście potwór, prawie jak Hitler.
Wszedłem zobaczyć co tam ludzie piszą o tym jednym z bardziej pozytywnych hollywoodzkich gwiazdorów, zwłaszcza z uwagi na jego niedawny ślub z córką Schwarzeneggera, a tu widzę ten bzdurny wątek sprzed lat. Zdrowy rozsądku, jesteś gdzieś tam jeszcze?

kawakao6

Nie ma, uciekl. :P

nojaka

pierdo!i wam się w głowach od bzdur, człowiek jak każdy inny; przypomnijcie sobie coś ze swojego życia , kiedy byliście nie fair w stosunku do innych ludzi, czy to świadczy o tym że jesteście źli; nie oceniajcie innych po kilku zachowaniach

nojaka

ojoj tragedia, szkoda że go nie dał jakiemuś chińczykowi do zjedzenia

nojaka

to co, cancellujemy go, czy dajemy szansę za resocjalizację?

nojaka

Zaczynam go szanować, miejsce zwierząt nie jest w domu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones