Christoph Waltz

8,8
70 519 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christoph Waltz

No nie wiem, może kilka osób się ze mną nie zgodzi, ale uważam po pierwsze, że Christoph jest baardzo utalentowanym aktorem, a po drugie, że jest niesamowicie przystojny... Ja się w nim już zakochałam po roli w Django i Bękartach Wojny. No po prostu go uwielbiam! :3

gabrysia994

Jest cudny,fakt. Na dodatek inteligentny,wystarczy wsłuchać się w jego wypowiedzi,wywiady. Polecam parę jego wcześniejszych filmów,również warto zobaczyć. :)

sophiamurk

No właśnie chciałabym zobaczyć, ale nie chcę trafić na jakiś niemiecki chłam, mogłabyś mi podać jakieś tytuły ? ;)

gabrysia994

Na pewno Kopfstand,choć bardzo ciężko znaleźć (najlepiej na torrentach itp.) Ordinary Decent Criminal ( mała rólka ale ciekawa).. trudno mi teraz coś wybrać,wybacz. Och i serial Parole Chicago :)

sophiamurk

Dzięki :D Z pewnością coś z tego obejrzę xd

gabrysia994

Nie ma watpliwosci, ze jest wspanialym aktorem, ale jesli chodzi o wyglad to jestem nie pod mniejszym wrazeniem. Waltz juz dawno po 50, a wciaz jest naprawde przystojnym mezczyzna. Jestem od niego prawie 40 lat mlodsza, ale tez jestem oczarowana :-)

clevergirl76

A jak prezentował się podczas oscarowej gali. Po prostu znakomicie ! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones