Christoph Waltz

8,8
70 438 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christoph Waltz

Co on robi na 9 miejscu???
Nie wiem jak można dac go na wyższym miejscu niż Edwar Nortona!?
Nie rozumiem jego fenomenu -.-
A oglądałam Django, i przyznam był niezły ale nie lepszy od Nortona -.-

paradoxalna

Wiesz, ludzie na tym portalu nie grzeszą sprawiedliwym ocenianiem (żeby nie powiedzieć brutalniej - wiedzą filmową). Można ich kupić jedną rolą i od razu + 20 w rankingu. W Bękartach zagrał znakomicie, ale w Django już był tylko średnią podróbką. Ale ludziom to wystarcza żeby dać dychę. Wielu jest aktorów dużo lepszych niż Waltz i Gosling, ale niestety na filmwebie się to nie liczy. Tutaj od aktorskiego rzemiosła ważniejsza jest uroda, odgrywana postać i inne tego typu czynniki. Przykre, ale prawdziwe. Na dniach pewnie przeskoczy też Eastwooda, a trochę później Hanksa.

Pozdrawiam

Johnny_Deep_1

wiem wiem.. tylko po prostu żal mi się zrobiło że taki świetny aktor jak Edward Norton został zrzucony w cien.. kogo? nikt nie wie kogo bo to wcale nie jest dobry aktor! dobrych aktorów to da się wyrecytować z pamięci i kocha się z nimi filmy a nie zagrał w Django i od razu 10 miejsce -.-
Ludzie są okrutni

paradoxalna

Ja pier... Widać ,że jesteście tu od niedawna. Jestem na FW od 4 lat i od bardzo dawna wiem, że te rankingi są po prostu śmieszne. Zarówno aktorzy, aktorki jak i filmy.
Ja już na to zlewam, że Heath Ledger jest niżej od niego. Co do filmów - Chłopiec w pasiastej piżamie wyżej od Gladiatora i wielu innych klasyków - tylko dlatego, że jest to wyciskacz łez. Polecam olać ten te rankingi.

PS Nie mówię tu o oczywiście takich trollingach jak:
zakładanie kont i dawanie "1" lub "10" byle zawyżyć / zaniżyć daną pozycję, oczywiście administracja nic z tym nie robi i rankingi są jakie są.

użytkownik usunięty
pitixpl

Popieram, Heath powinien być w pierwszej 5, a za to IanMcKellen pierwszej 50 a jest na 390 ;/

Bo ja nie rozumiem jak po jednej czy dwóch w miare dobrych rolach można wspiąć się tak wysoko w rankingu... to jest po prostu śmieszne -.-
A są aktorzy którzy są świetni a są na kilkusetnym miejscu...
i jeszcze dzisiaj wszedł na 8 miejsce a to już jest jakaś kpina.. bo są aktorzy którzy ciężko pracowali na taką reputacje i we wszystkich swoich filmach pokazali klasę nawet mimo słabego scenariusze ratowali film.. A on ma odwrotnie bo zagrał dobrze w świetnym scenariuszu i tej roli spieprzyć się nie dało więc nie kumam tego fenomenu -.-

użytkownik usunięty
paradoxalna

Tak samo jest z Jennifer Lawrence tyle że ona jest na 28 miejscu jutro będzie na 27...

Normalka w tych rankingach zawsze jest coś nie tak -.-

użytkownik usunięty
paradoxalna

Właśnie widzę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones