Christoph Waltz

8,8
70 438 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christoph Waltz

Od dawna nie widzialem w kinie postaci tak kapitalnie zagranej jak Hans Landa. Gratulacje dla QT za genialny dobor aktora do roli.

tost

Zdecydowanie był on gwiazdą filmu. Jak to stwierdził mój kolega: "taki wesoły szwabina". Dałem 9 za samą rolę w "Bękartach"

slowik00

Też dałam 9 za tę rolę. Był po prostu genialny! GENIALNY. Mogłabym oglądac go w tej roli wielokrotnie :)

użytkownik usunięty
tost

trafiles w dziesiatke!!! swietna rola w IB... najbardziej podobal mi sie z calej o obsady :) dopiero po nim byli Pitt i Roth

Roth? A co on tam takiego zagrał, że stawiasz go na 3 miejscu? ;o

użytkownik usunięty
duncan_idaho

Też bym chciał to wiedzieć :D
Roth zagrał kilka krótkich scen i tyle. Wielu Niemców miało większe role

tost

Rewelacja, aktorstwo na najwyższym poziomie. Film Bękarty Wojny - jest jego!

użytkownik usunięty
tost

Musże się zgodzić. Mam nadzieję ze od tego filmu aktora bedziemy widzieć znacznie częściej.

tost

Nie widziałem tak dobrze zagranej roli od filmu Batman: Mroczny Rycerz tam fantastycznie zagrał Heath Ledger i został pośmiertnie uhonorowany Oskarem...



tost

Zagrał genialnie! Wczoraj byłem na filmie. Wchodzi taki wesoły, z uśmiechem, prosi o mleko, a potem pokazuje jakim jest sku*****nem. Plus te wszystkie jego gadki i innych językach i wydobywanie prawdy z ludzi. Chcę go zobaczyć w kolejnych filmach :D.

użytkownik usunięty
tost

Również jestem tego samego zdania, Waltz w "Bękartach Wojny" był genialny i jestem pełen przekonania, że należy mu się Oskar, bo trudno się spodziewać lepszej roli w tym roku.

tost

Zgadzam się w 100%. Był świetny, nie wyobrażam sobie nikogo innego na jego
miejscu. Przesłuchania Landa były genialne... i ten uśmiech, mówiący "i tak
wiem, że kłamiesz", chyba każdego zbiłby z tropu;)

HardCandy

racja, rola zajebista, przyćmił wszytskich. warto obejrzeć chociażby dla Landy! idealny hitlerowiec ;D

tost

popieram w 100%, dla niego ogląda się film

retna

Dokładnie, zagrał świetnie, ta scena "That's a Bingo" - nie wiem jak to ująć, mistrzostwo!

tost

Daniel Day-Lewis w "There Will Be Blood", Ledger w "The Dark Knight", Bardem w "No Country For Old Men", akurat ostatnimi laty z porywającymi kreacjami nie jest źle.
Ale dla Waltza oczywiście brawa i oklaski.

tost

100% prawda! PERFEKCYJNIE zagrana postać. Ozdoba filmu!!

szwarcu

Brad Pitt grał znakomicie, ale Christoph Waltz był nie do przebicia. Mistrzostwo w każdej scenie... !

tost

100% prawdy - genialnie zagrane wachania humoru, scena przy ciastku - po prostu mistrzostwo.

Tombstone

to nie ciastko tylko der strudel!



:P

tost

Zdecydowanie potwierdzam , niesamowita rola w jego wykonaniu ale rola Brada Pitta także zasługuje na najwyższe uznanie.

tost

Święta racja!!!

tost

Jeszcze lepsza rola w Django ;)

loozack

W Django Waltz to mistrz świata!
Dawno nie widziałem tak świetnej roli w ogóle i tak dobranego aktora przez duże "A" do niej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones