Christoph Waltz

8,8
70 438 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christoph Waltz

Jest b. dobry ale dopiero dzięki Quentinowi świat się dowiedział że ktoś taki istnieje.

El_Draque

prowokacjom mówię "nie!"

ILoveHaribo

10/10 nie odnosi sie do jakosci filmu - to skrot od "trafna wypowiedz", ehhhh...

El_Draque

Zwracam honor, nie posługuję się skrótami. Bałem się że to prowokacja na temat wystawionej przez Ciebie oceny dla niego. Naprawdę, zwracam honor i przepraszam.

ILoveHaribo

Rankingi aktorów to syf. W ogóle na niego nie patrz. Tak to jest jak się je tworzy na podstawie wzorów.

ILoveHaribo

100-200? Waltz to naprawdę dobry aktor, zasługuje na miejsce w pierwszej setce (7 to faktycznie wysoko). Nie warto patrzeć na ten ranking - Depp na 4, Tarantino (?) na 12. Obaj za wysoko, nic na to nie poradzimy. :)

ILoveHaribo

Django chyba udowodnił,że jest świetnym aktorem ;)

ILoveHaribo

Aktor znakomity bez dwóch zdań, bezapelacyjnie pierwsza liga. Natomiast miejsce 7 to lekka przesada, tak samo jak 100-200. Ale pierwsza 50 jak najbardziej.

ILoveHaribo

A jakie to ma znaczenie, że stał się znany głównie dzięki Quentinowi? Nie zmienia to przecież faktu, że jest wspaniałym, utalentowanym aktorem. Pamiętam do dziś jak zobaczyłam pierwszą scenę z jego udziałem w "Bękartach Wojny", pomyślałam sobie wtedy, że to byłaby wielka strata, gdyby ten fascynujący aktor, od którego ciężko oderwać wzrok nie zrobił światowej kariery. Na temat miejsca w rankingu się nie wypowiadam, bo kompletnie nie ma to dla mnie znaczenia, po co się sugerować opinią innych.

wrota2

Ogółem chodzi mi o to, że poraża mnie to co w tym rankingu się dzieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones