Christoph Waltz

8,8
70 438 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christoph Waltz
zfw

Zarąbiście wyglądał z tą statuetką :D

zfw

dzięki Tarantino już ma na koncie dwa oskary :D szczęście czy talent ? :D raczej talent ! :D

rewolwer12

Tarantino ma talent do odkrywania talentów. Waltz miał szczęście, że Tarantino go odkrył. A co do jego talentu aktorskiego, to nie ma żadnych wątpliwości - Bękarty, Rzeź Django. Geniusz!:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
TheWitcher_666

nie mogę doczekać się cieciu jak dostanie jeszcze 3 i 4 oskara aby zobaczyć jak się tym bardzo irytujesz ;]

TheWitcher_666

tyle co gowno warte sa wypowiedzi takie jak Twoje. Trzeba miec naprawde niezle w glowie nasrane zeby twierdzic ze role w Bekartach, Rzezi i Django to jedno i to samo. Naprawde wspolczuje. Cale szczescie Akademia zna sie na rzeczy i potrafi docenic geniusz Waltza

bibunio89

Tyle co gówno to są warci tacy znawcy filmowi od siedmiu boleści co ty :-D
Ten jego geniusz był jedynie w Bękartach wojny.
Potem tylko przekalkował to wszystko na trzy następne filmy ;-)
I owszem - bękarty, rzeź, Woda dla słoni oraz Django to to samo.
Tak, tak, akademia się zna na rzeczy hahahaha, rozbawiłeś mnie bardzo :-)

TheWitcher_666

przypominam ze 55% osob w akiecie filmwebu przyznalo oscara Waltzowi wiec zdecydowana wiekszosc popiera Akademie. No ale mniejszosci zawsze byly, sa i beda

student22

Ojoj, cudownie.
Przybij mu piątkę z główki bo większość plebsu uważa tak jak ty :-D

TheWitcher_666

tak tak patrycjuszu a potem sie obudziles i byles caly mokry...

student22

Mokro to ty masz w majteczkach na widok swojego ukochanego Krzysia marnizny ;-)

student22

Rozwaliło mnie to :-D
Społeczność filmwebu odpowiada za jakość tego co się komu należy hahaha
Czy ty czasem czytasz co napisałeś? :-D

TheWitcher_666

wg Ciebie o tym co sie komu nalezy nie decyduje ani spolecznosc filmwebu i innych portali ani Akademie filmowe ani stowarzyszenie prasy zagranicznej wiec kto w takim razie decyduje? Ty?:)

student22

Decydować powinni ci którzy mają trochę zdrowego rozsądki i gustu

TheWitcher_666

człowieku, jeszcze rozumiem, gdybyś z nudów wszedł na forum aktorów ze Zmierzchu albo innego podobnego badziewia i tam całymi dniami hejtował do woli. ale Ty i parę innych osób nagle poczuliście jakąś nieuzasadnioną nienawiść do naprawdę utalentowanego aktora, który 2 dni temu odebrał drugiego Oscara nie z własnego widzimisię, tylko dlatego, że mu go przyznano. wyluzuj.

Sathyriasiska

Wzruszyła mnie twoja historia.
A gdybyś jeszcze nie wiedziała to ja się nie zgadzałem z jego "genialną" rolą już w chwili premiery tego filmu, i jeszcze zanim się dowiedziałem o jego nominacji.

TheWitcher_666

Jak ja uwielbiam filmweb :D

Czerwon_Kat

Ja też go kocham, bo jest słitaśny i uroczy

TheWitcher_666

Zabawny jesteś.

Czerwon_Kat

Owszem jestem

TheWitcher_666

Tyle? Żadnego wyzywania? Miałem nadzieję na chwilę rozrywki, ale chyba się zawiodłem...

To może tak: Waltz to genialny aktor, a ty jesteś debilem.

Czerwon_Kat

Nie wdaję się w dyskusję z nieszczęśnikami którzy szukają zaczepki więc bardzo przykro mi że twe serce płacze z rozpaczy i musisz tłuc głową o blat.
To może tak:
Genialny to był wynalazca Edison, a z ciebie rozgoryczony smutny człowiek.

TheWitcher_666

A wiedziałeś, że ogórek ma zielony garniturek?

Czerwon_Kat

Ja jestem pan tik tak ten zegar to mój znak.
Tak tak tak to Pan Tik Tak a to jest jego znak.
Tik Tak, tik tak, tik tak!

TheWitcher_666

Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie,
U motylka plamek kilka służy ku ozdobie

Czerwon_Kat

Fascynująca dyskusja. Rozumiem, że to już nawet nie gimnazjum, a domowe przedszkole?

zfw

Komuś trzeba chyba wyciągnąć kij z okrężnicy.

Czerwon_Kat

Masz rację. Chciałabym mieć tyle luzu co Wy. Myślę, że jak nauczę się kilku piosenek Fasolek, to będziemy mogli porozmawiać.

zfw

Oczywiście, że mam racje.

Czerwon_Kat

Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia, Myślę, iż najwyższy czas zakończyć tę jałową dyskusję.

Czerwon_Kat

Tego łotra obatożyć by należało

TheWitcher_666

Zgadzam się, panie dzieju.

Czerwon_Kat

Skarćmy go zatem i to srogo

TheWitcher_666

Miło, że w końcu zapanowała zgoda.

zfw

Zgoda nie zapanuje dopóty, dopóki nie wykonam tańca zwycięstwa na Twoim kurhanie, podły niszczycielu ładu, wrogu wszystkiego co dobre i siewco niepokoju wśród dobrego ludu. Możesz uciekać, lecz ja nie spocznę aż Twoja żałosna egzystencja nie dobiegnie końca. Strzeż się sprawiedliwości, ona bowiem dla Ciebie nieubłagana będzie.

Czerwon_Kat

Żałosny to jesteś Ty, lewaczku. Tańcz i raduj się swoim zwycięstwem. Żegnam.

zfw

Dlaczego tak brzydko mówisz?

Czerwon_Kat

Lordzie, wstrzymże się z tym czasowo aż i ja będę gotów na te iście królewskie rozrywki bo aż mi ślinka cienkie i ręce dygoczą na samą myśl o tych wspaniałościach

zfw

Powiadasz? Cieszę się zatem bardzo

TheWitcher_666

Suponuję byśmy nie zniżali się do poziomu kogoś kto nie jest w stanie docenić wspaniałych utworów muzycznych. Toteż karcenie go zostawmy najlepiej jego rodzicom.

Czerwon_Kat

To z kim teraz będziemy śpiewać?

TheWitcher_666

Z Bolesławem Prusem.

Czerwon_Kat

A nie z Józiem Wybickim???

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
TheWitcher_666

swoim wybitnym zachowaniem powinieneś służyć za reklamę antykoncepcji... :)

jason86

A ty chyba powinieneś służyć jako przestroga i żywa statua dla ludzi zażywających sterydy anaboliczne z Meksyku.

TheWitcher_666

ooo nadepnąłem więc na twoje małe ego że nie zostało nic innego tobie i avataru się przyczepić :))) bravo
rodzice muszą być z tak ciebie dumni że niebawem zmienią zamki w drzwiach :))

jason86

Widać ja zdeptałem i oplułem twoje skoro głupi awatar jest pretekstem do twojej reakcji, nieboraczku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones