Christoph Waltz

8,8
70 471 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christoph Waltz

dałam mu 10/10 za django! Facet jest genialny!

lcasei

10 za Django, 10 za Rzez i...11 za Bękarty wojny! Znakomity aktor

lerman89

wlasnie zaraz bede ogladac Bekarty Wojny :) nie moge sie doczekac zeby zobaczyc jego gre XD GENIUSZ

lcasei

i jak?

Aleo

Był świetny:) tylko Pitt mnie wkurzał.

lcasei

nie tylko Ciebie wkurzał:)

lcasei

fakt jest dobrym aktorem ale nie jest jednym z najlepszych, za 3 moze 4 role naprawde bardzo dobre,gdzie pokazal wysoki poziom; jest w top 10 aktorkow to dla mnie troche dziwne i krzywdzace zauwazajac ze dopiero od za role niedawnych czasach jest ceniony, krzywdzace jest to dla innych aktorow ktorzy przez wiele wiele lat grajac po kilkadziesiat kapitalnych rol sa zapominani ;P

sokkerowiec1

a kto został zapomniany? :) moim zdaniem jest wybitny i zasługuje na miejsce, w którym się znalazł.

lcasei

moim skromnym zdaniem wybitnosc aktora bierze sie wobec jego calej kariery a nie dobrego okresu filmowego, chociaz moze kino sie zmienia i nie jest juz takie jak z lat 70-90. chodzilo mi bardziej oto ze naprawde swietni aktorzy sa troche spychani w cien ;p

sokkerowiec1

kto zagral "kilkadziesiąt kapitalnych ról" i został zapomniany?:) Rozbawiles mnie. Waltz jest znakomity i szkoda ze tak pozno trafil do holywood

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones