Christoph Waltz

8,8
70 438 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christoph Waltz

Jeszcze tylko 52 głosy i Christoph Waltz zadebiutuje w Top 100 aktorów na 1. miejscu!

Humphrey_Bogart

Właśnie czekałem aż ktoś poruszy ten temat . Nie mówie, że to coś złego ale myśle, że on może się zadomowic w pierwszej dziesiątce po jednej wybitnie zagranej roli. Zwykle jak widzie aktora który wskoczył do TOP10 z 1000 głosów to wiem, że są goscie którzy zepchna go na 20, 30 miejsce i nie mam nic przeciwko, ale wątpie, że filmwebowicze zaczną obniżać ocene Christoph'owi, ponieważ nie mają powodu.
Nie ukrywam, że ciężko bedzie mi się przyzwyczaić do Top100 z Waltz'em na czele.

christofer16

Jeszcze 7 głosów. BTW dziwie się ,że tak mało do tej pory ich oddano, tak znakomita rola, w opiniach userów na forum IB same pochlebne opinie o Chritophie a głosów jak na lekarstwo.

Humphrey_Bogart

Jeszcze tylko 5 głosów...już oczami wyobraźni widzę te komentarze: kto to jest?? Co on robi na 1. miejscu?? itp
Ale będzie ubaw:-)

Humphrey_Bogart

Póki co miejsca ni mo, ale z tego co wiem głosy są archiwizowane w godzinach nocnych więc może jutro? Eee...dzisiaj. Jedno z dwojga :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones