Christoph Waltz

8,8
70 438 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christoph Waltz

Czy tylko ja dostaję orgazmu gdy słyszę jego głos? Jeko specyficzny akcent jest niczym muzyka dla mych uszu.

Szaju

Haha z tym orgazmem to może lekka przesada XD
Ale fakt, głos ma boski, mogłabym go słuchać godzinami ;]

Szaju

Powinniście posłuchać więc przemówień Hitlera.
Pochodzenie te samo, a ten głos.
Zakochacie się.

TheWitcher_666

Hitler wygłaszał przemówienia po angielsku?

Szaju

Po niemiecku ale też ładnie mówił.
Swoją drogą to trochę dziwne że mężczyznę podnieca głos karłowatego Waltza.

TheWitcher_666

Ja tam nic dziwnego w tym nie widzę :) głos ma niesamowity :)

Szaju

Co kto lubi i co kogo podnieca ;-)
Dżonatan Dejwis też ma niezły głos - ale tylko w sumie do płyty Untouchables - po nich to już była równia pochyła ;-)

TheWitcher_666

Jonathana głos też uwielbiam :) Osobiście uwielbiam wszystkie płyty Korn'a a Untouchables według mnie najlepsza :) Wracając do aktorów do genialny głos mają też Morgan Freeman, Lance Henriksen i Mads Mikkelsen.

Szaju

Morgan, Lance i Mads to pewnie też chyba też podkładają głosy w grach często (chociaż może mi się to wydawać) a Lance na pewno bo znam go z paru gierek.
Co do Korn'a to już nie słucham właśnie niczego powyżej Untouchables.
"take a look in the mirror" było moją ostatnią kupioną płytą - zmarnowane pieniądze i żadnej jadalnej piosenki. Niestety

TheWitcher_666

Mi podchodzą wszystkie płyty poza ostatnią na której jest tylko kilka dobrych kawałków, ale ogólnie za dużo dubstepu. Co do Lanca jestem pewien że podkładał głos w wielu grach, resztę muszę sprawdzić.

Szaju

Korn + dubstep :-D
Hahaha.
Widać nie jestem już na czasie z tym zespołem :-D

TheWitcher_666

Wiec pewnie nie wiesz że "Head" znowu koncertuje z zespołem i jest bardzo możliwe że wraca w następnej płycie:P

Szaju

A kto / co to jest Head?

TheWitcher_666

Gitarzysta, Brian "Head" Welch. Odszedł w 2004/2005 roku, Take a Look in the Mirror był jego ostatnim albumem nagranym z zespołem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones