Christoph Waltz

8,8
70 438 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christoph Waltz

Cóż jego kreacje w Bękartach wojny i Django - zachwycają, urzekają. Charyzma, charyzma, charyzma od niego bije. Życzę mu jeszcze wiele takich wyrazistych postaci do odegrania :)


http://www.youtube.com/watch?v=4VSJoOBSTxc - ma człowiek dystans do siebie.

użytkownik usunięty

Też mu tego życzę, ale nie wydaje ci się że 9 miejsce w tym rankingu to trochę przesada?

użytkownik usunięty

no po 2 rolach to przesada, ale ja tam na te rankingi nie patrze za bardzo.

Widziałeś filmik ? :D

użytkownik usunięty

Nie ale zaraz go zobaczę jak bd na PC B-)

użytkownik usunięty

obejrzyj to się uśmiejesz ;D

użytkownik usunięty

Ano rzeczywiście ma do siebie dystans ;D

użytkownik usunięty

kurcze ale on teraz lepiej wygląda niż za młodu xD

użytkownik usunięty

Hah być może tak samo jest z Charlize Theron :-)

użytkownik usunięty

ona w ogóle jest piękna ;) i bardzo ale to bardzo utalentowana patrz Monster,

użytkownik usunięty

Widziałem. Bardzo mi się podobała w Prometeuszu, Królewnej Śnieżce i wiele wiele innych. I chyba w każdym filmie w jakim gra jest po prostu rewelacyjna ;D

użytkownik usunięty

Tak prometeusza może obejrzeć tylko dla niej i dla Fassenbendera - ogólnie film mnie bardziej znudził ;/ raczej nie obejrze go drugi raz

a filmy z Theron muszę sobie jeszcze sobie niketóre przypomnieć ;)

użytkownik usunięty

Hah..
Mnie się osobiście Prometeusz bardzo podobał (8/10), nie wiem skąd taka niska nota, jak na ten film, na IMDB ma 7,3...
W każdym bądź razie też dla tych aktorów obejrzałem ten film, ale i też dla Scotta :)

użytkownik usunięty

Mnie nudził bo go zestawiałam z serią Obcego ktora dla mnie to klasyk na tym sie wychowałam.

Obejrzałam znow Bękarty ale z mamą, bo nie widziała filmu i cóz Quentin łaczy pokolenia - film jej sie podobał

użytkownik usunięty

Wow! Moja mamę to by niezaciekawiło^^

użytkownik usunięty

no ja myślałam, że też taka reakcja będzie i mojej, ale mnie poztywnie zaskoczyła ;D

użytkownik usunięty

no i fajnie że zdobył 2giego oskara!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones