Christoph Waltz

8,8
70 438 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christoph Waltz

nie znoszę goscia - ma w sobie cos tak odpychajacego, ze nie jestem w stanie skoncentrowac sie na jego grze czy to tylko moje odczucie?

ekapuscinska

Każdy może wyrazić własną opinię. Mi bardzo spodobały się postacie jakie zagrał. Najbardziej oczywiście zapadły mi w pamięci role z Django i Bękartów Wojny, za które jak uważam dostał zasłużone Oscary.
Co prawda do tej pory obejrzałem tylko 5 filmów z jago udziałem, ale nie zawiodłem się na żadnym z nich.

Cervi952

zgadzam się. Mi akurat pasują takie role, a czarne charaktery to już miodzio. i w Bękartach zasłużenie.
Jednak uważam że na Oscara za rolę drugoplanową w Django bardziej zasłużył DiCaprio :)

alex_29_filmweb

Num, DiCaprio bardziej zasłużył

ekapuscinska

Tak, tylko Tobie.



Oj, żartuje. Nic nie możemy poradzić na to, ze nie zyskał Twojej sympatii. Moze to z jego winy, moze z Twojej, moze niekoniecznie znasz sie na dobrym kinie lub znasz się tylko "tyci, tyci"...

Dobra, teraz tak naprawdę serio i powaznie(musiałam się jakoś oburzyć na taki komentarz!). Rozumiem, ja go podziwiam i rozpływam się w trakcie filmów z jego udziałem. Ktos inny nie musi. Doceniam Twoja szczerość w "Internetach". Ahoj! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones