Christoph Waltz

8,8
70 438 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christoph Waltz

dostał tego oscara , u Quentina świetnie się sprawdza

wojti_venom

Nom drugi Oscar za film u Quentina była kiedyś taka sytuacja że jeden aktor bądź aktorka dostał dwa Oscary za filmy u jednego reżysera?
Bo z tego co kojarze to chyba tylko Dianne West u Woodiego Allena (Hannah i jej siostry, Strzały na Broadwayu)

DziurawaMarysia

oj pamietam że któryś aktor mial z dwa oscary u tego samego rezysera tylko nie pamietam ktory to byl ;p

wojti_venom

w jakich latach?

DziurawaMarysia

mozliwe ze w 90 ale moge się mylić .

wojti_venom

znalazłem Walter Brennan u Williama Wylera (Człowiek z zachodu, Prawo młodości)

DziurawaMarysia

goscia nie kojarze ale jak widac jakis sie znalazł ;]

wojti_venom

warto go "poznać" jako jedyny (obok Jacka Nicholsona) ma 3 Oscary wśród aktorów.

DziurawaMarysia

nom widzę , do laureata 3 oscarow zaraz pewnie dołączy Daniel Day - Lewis .

wojti_venom

oby, no i nasz rodak tylko jak operator :)

wojti_venom

Dostanie, bo rywali ma cienkich i to bardzo.

Savio_Dan

ja bym się obawiał o Tommy Lee Jonsa i Philipa Seymoura Hoffmana .

Savio_Dan

Cienkich? Tommy Lee Jones pewnie zgarnie tylko za to, że zagrał w Lincolnie. A Hoffman zagrał akurat genialnie.

Kooper

Jak Jones nie zgarnął za "Sunset Limited", zdziwiłbym się, gdyby dostał za "Lincolna".

użytkownik usunięty
Savio_Dan

Sunset Limited to był film ograniczony. Jak ja bym usiadł do dyskusji o wszechświecie, to też mógłbym rożne emocje okazywać, robić rożne miny, itd. Kojarzy mi się to trochę z dyskusjami po alkoholu

wojti_venom

świetny, w Django zagrał po mistrzowsku , nie sposób nei polubić odgrywanej przez niego postaci.

użytkownik usunięty
przemas123

A ja tam tak średnio polubiłam.

gusta i guściki :) alez niego taki dobry wujcio w Django :)

wojti_venom

Jak nie dostanie oskara będę w szoku. Chociaż członkowie Akademii to też matematycy i nie zawsze patrzą na to co powinni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones