Christoph Waltz

8,8
70 471 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christoph Waltz
Ricky79

jak dla mnie świetny aktor, co ci się w nim nie podoba

monika199406

po pierwsze nie zagrał w żadnym dobrymi znanym filmie to raz po drugie popatrz sobie jak niektóre noty na jego filmach mają po 10 na siłę robi się z gościa gwiazdę

Ricky79

ma 10 dziesiątek a filmów nie znam i nie oglądałem żaden film w historii kina nie ma tu noty 10

Ricky79

jak dla mnie jest dobry, chociaż widziałam tylko 2 filmy z nim- woda dla słoni i bękarty wojny, gra bezwzględne charaktery, robi to świetnie

Ricky79

"po pierwsze nie zagrał w żadnym dobrym i znanym filmie"

wypisujesz bzdury wiec nie licz na to ze ktos potraktuje Cie na powaznie

najlepszy89

lubię to!

najlepszy89

a w jakim to znanym? co może Bękarty Wojny albo ten kaszalot Django? słaby aktor i tyle naciągane 7/10 dla niego

Ricky79

Dla ciebie wyznacznikiem dobrego aktora jest to, czy grał w dobrym i znanym filmie? A nie to jaki posiada warsztat? Lol

Egon_Olsen

biorę całokształt, takich aktorów jak tu napisałeś "posiada warsztat" jest na pęczki a są niedocenieni i nie mają oscara

Ricky79

Oscar jest tak naprawdę nagrodą g. wartą i na podstawie tego czy ktoś ją otrzymał czy nie, nie można wyrokować, czy jest dobrym aktorem. Dla mnie Waltz mógłby nie mieć żadnego Oscara, a mojej oceny to nie zmienia. Są lepsi od niego, to prawda, ale nie ma co go mieszać z błotem, jest niezły, naprawdę niezły. (7/10) :D Również filmwebowym ocenom (i miejscom na liście) nie można wierzyć - nie odzwierciedlają umiejętności aktora, bo nie to większość ludzi tu ocenia. Te oceny są głównie miarą popularności. Zapytaj kogoś jakiego spośród polskich aktorów uważa za najlepszego, a posypią się Lindy, Pazury i Więckiewicze. Czy oni są najlepszymi aktorami? Nie, są po prostu popularni i często pojawiają się na ekranie. Gdy ktoś pyta mnie o najlepszych polskich aktorów, to wymieniam takie nazwiska jak Wilhelmi, Seweryn, Wacław Kowalski, Pokora, Gołas, Bilewicz, Czechowicz, Płotnicki czy Fogiel, a jakie są ich miejsca na liście? Szkoda się tym przejmować, wyżej są gówniarze ledwo po 20 lat, którym sikające i piszczące nastolatki walą po 10/10, bo są och i ach albo i ładniejsi haha. Pozdrawiam.

Egon_Olsen

Nie Bilewicz, a Bilewski oczywiście.

monika199406

Może nie jest zły, ale zdecydowanie za wysoko w rankingu. Na tym portalu jest dużo gówniarzy, którzy pójdą do kina na coś nowego i od razu aktor, który tam zagrał awansuje do czołówki wszechczasów.

filozof71

lol to znajdź forum dla krytyków filmowych, nie to jest ładne co jest ładne ale co się komu podoba, o gustach się nie dyskutuje

monika199406

Nie dla krytyków, ale przynajmniej dla osób w miarę obiektywnych. Aktora ocenia się po całym dorobku a nie po jednej roli w kasowym filmie bez ambicji artystycznych.

filozof71

dobrze wiedzieć że są jeszcze na tym świecie obiektywni ludzie ;)

monika199406

Waltz to wybitny aktor. Nie rozumiem jak taki Johny Depp moze byc wyzej od niego w rankingu. Kpina

lerman89

Jestes lerman , czy leming? Porownaj sobie ich filmografie na dobry poczatek

Ricky79

Gosciu zdecydowanie za wysoko na liscie, do wybitnych mu daleko

Debesciak

Nie pieprzcie głupot, jest dobrym aktorem, na pewno nie najlepszym, ale nie słabym czy przeciętnym. A ten cały ranking filmwebu jest niestety gówno warty patrząc na to jakie kryteria ludzie często biorą pod uwagę przy wystawieniu oceny..

jankesx

No wlasnie, dobrym, ale nienajlepszym wiec to miejsce mu sie nie nalezy, zreszta trudno nazwac raanking aktorow obiektywnym. Bogart na 108 miejscu? kpina w zywe oczy.

Debesciak

Co najmniej 2/3 aktorów z tego rankingu to jakieś nieporozumienie, a nawet jeśli już są to z reguły na złych miejscach, niestety.

jankesx

Nie to on jest jednym wielkim nieporozumieniem.
Wyżej od Eastwooda , Bale , Penna , de Funesa , Oldmana , Caina , Nielsena.
Przecież ten koleś to drewniak i nie powinien być w top 200.

GarvinSitho

Moze nie powinien byc az tak wysoko, ale facet jest niesamowity.
Nie wiem co ma w sobie, ale jak go ogladalam w Bękartach, mialam ochote rozwalic telewizor o sciane,
takie emocje wywyoływały we mnie jego minki, uśmieszki i sposób jedzenia tego całego strudla.
Z kolei ogladajac Django, mialam ochote sie do niego przytulic i opowiedziec mu co mi leży na duszy.
Wg mnie dzieki temu moge go uznac za swietnego aktora.
Dwie świetnie zagrane, mega charakterystyczne role, dwa oskary, mi to wystarczy.
Nie trzeba grać w pierdyliardzie filmow znanych rezyserów by byc naprawde wartym uwagi.

panibozia

Ok rozumiem.
Ale nie powinien być wyżej niż aktorzy których wcześniej wymieniłem.
Dlaczego jest wyżej od Eastwooda?
Przecież to legenda a o Waltzu pierwszy raz usłyszałem może 2 tygodnie temu...
Dla mnie to niestety drewniak a przeciąganie sylab w Django i ten jego wiecznie pouczający ton jakoś do mnie nie trafił.

GarvinSitho

Dlatego napisałam pierwsze zdanie: "Moze nie powinien byc az tak wysoko, ale facet jest niesamowity."

panibozia

No ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones