Christoph Waltz

8,8
70 438 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christoph Waltz

Mam nadzieję że teraz częściej będzie można oglądać go w kinowych produkcjach.

siLk_2

na pewno stanie się osobą rozpoznawalną na całym świecie, to co zrobił z Hansem Landą jest absolutnie postacią stulecia

siLk_2

popieram wszystkimi kończynami :D 10/10 obowiązkowo

siLk_2

Podpisuję się pod tym również:) wykreował świetną postać w Bękartach... Rewelka do potęgi n-tej :) gdzie n należy do liczb blisko nieskończoności :p

siLk_2

Ouuuuuuuu, that's a bingo!!! :)
Naturalnie 10/10 za postać Hansa Landy, ale jako że nie widziałem Waltza w innych filmach, to wstrzymam się z oceną całego jego dorobku ;)

hbq

Tak , zdecydowanie najlepsza postać tego filmu :)

BmkmRalf

eeeeeeee....Brad Pitt też dobrze zagrał. Właściwie to rozumiem dlaczego Quentin chciał tak bardzo dać mu angaż w tym filmie. Ale to oczywiście nie zmienia faktu, że postać Landy była przebojowa.

użytkownik usunięty
siLk_2

również się pod tym podpisuje! Najlepsza kreacja całego filmu:)

siLk_2

z całą stanowczością 10/10! najbardziej wyrazista rola w 'Bękartach', brawo!

siLk_2

Również uważam, że rola Landy genialna 10/10

siLk_2

Pierwsza scena filmu, w której grał, powinna przejść do historii kina. To było poprostu świetne. Od mówienia po francusku, przez żłopanie mleka, po zwykłe przechadzanie się po domu.

slowik00

Jak tylko wróciłem z kina, musiałem się dowiedzieć co to za aktor, postać Hansa - wyborna, najlepsza w całym filmie. Aż mam ochotę znowu zobaczyć Bękarty, a dokładnie postać Hansa.
Świetny aktor!

siLk_2

Podpisuję się obiema rękami i nogami pod powyższymi postami. Genialnie wykreowana postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones