Clive BarkerI

7,0
196 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Clive Barker

Jaka jest najlepsza jego powieść? Co warto przeczytać? Powiedzcie bo jeszcze nic jego nie przeczytalem.

digital8

polecam "Wielkie sekretne widowisko" a jak wolisz coś lzejszego to "Kobierzec"

użytkownik usunięty
grafzero1

to jest świetna książka, kobierzec wcale nie jest lżejszy, ja polecam Galilee

digital8

Księga karwi

digital8

Ja również polecam "Kobierzec" a także "Cabal", "Księgi Krwi" czy coś z zupełnie innej beczki "Abarat":)

Beechbone

taa Wielkie Sekretne Widowisko jak na razie u mnie nr 1 - przeczytlem tez wawoz kamiennego serca ale jest słabszy od great and secret show(za to jest naszpikowany [oczywiście mocno wyuzdanymi-jak to u barkera:] scenami erotycznymi jak żadna inna jego ksiązka) - własnie czytam pierwowzor ksiązkowy hellraisera - krotka nowelka "powrt z piekla, ale na razie mnie nie porwala...

Krolik_Pudding

RADZĘ KSIĘGI KRWI SĄ PO PROSTU OBŁĘDNE!!!

Krolik_Pudding

RADZĘ KSIĘGI KRWI SĄ PO PROSTU OBŁĘDNE!!!

digital8

Zdecydowanie Wielkie Sekretne Widowisko, Księgi Krwi trzymają nierówny poziom, choc jest wsrod nich kilka perelek.

nono

jak dla mnie, najlepszy był Abarat. Niech to ktoś zekranizuje!!!!!!!!

Rinoa_Sin

Chyba nie będę zbytnio odstawał od reszty - jak na tę chwilę 'Wielkie Sekretne Widowisko' - rozbujało mi wyobraźnię jak statek podczas sztormu. Wielka, wielka książka.
Kobierzec też jest świetna, Cabal też mi się podobał, Powrót z piekła był całkiem interesujący porównując go do Hellraisera, Historia pana B chyba podobała mi się najmniej, ale nie oznacza to przecież, że to słaba książka.
Z Books of Blood mam problem (podkreślam, że poznałem tylko pierwsze 4), bo oprócz wielu świetnych powiastek typu 'Nocny pociąg z mięsem', 'Król trupiogłowy', 'Lęk' było też kilka całkiem słabych, ale cóż, każdy ma lepsze i gorsze chwile:]
Osobiście wolę Barkera w wydaniu darkfantasy, niż horror, ale to fantastyczny pisarz z ogromnym talentem. Takich twórców życzę wszystkim którzy po prostu lubią dobre książki:]

użytkownik usunięty
digital8

"Wielkie Sekretne Widowisko".

1. Galilee
2. Kobierzec
3. Potępieńcza Gra
4. Wielkie Sekretne Widowisko / Everville
5. Imajica

greenmind

Potępieńcza gra .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones