Colin MorganII

8,0
4 604 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Morgan

proszę o relacje , sama zabieram się do wysłania

ladyanna_filmweb

ja planuje..ale na odzew raczej nie licze;D

ala130_2

ja szukam tego całgo INTERNATIONAL REPLY CUPON.
Ale on np. Natalie Dormer już dostałam powrotną kopertę ;)

ladyanna_filmweb

a co to ten INTERNATIONAL REPLY CUPON? :) potrzebny on jest koneicznie? Tzn ja chce wyslać list, nie chce autografu:)

ala130_2

Witam :) Co do INTERNATIONAL REPLY CUPON nie wiem gdzie to można dostać, ale powiem coś są może być przydatne. Podejrzewam, że macie adres fanowski do Colina z pewnej strony na której po ang. jest napisane, że są potrzebne te kupony? :) 2 lata temu wysyłałam list do Daniela Radcliffe'a, adres miałam fanowski z tej stronki i nie dałam żadnych kuponów, a po 3 miesiącach w odpowiedzi dostałam wielka kopertę z wielkim zdjęciem Dana i z autografem :)

KUPONY NIE SĄ KONIECZNE :)
P.S Czy możecie mi wysłać adresy do Colina jakie macie? Mój e-mail : kinga_m95 @ o2. pl (bez spacji) Też chcę wysłać list i zbieram adresy jakie tylko znajdę do niego, pomożecie? :) Dziękuję pozdrawiam :)

Akustyczna

ja znalazłam tylko
Colin Morgan
C/O United Agents (Client Contact)
12-26 Lexington Street
London, W1F Ole

ktos ma cos innego?:)

ala130_2

mam podobny:
Colin Morgan
United Agents Ltd.
12-26 Lexington Street
London, W1F 0LE
UK

w swoim masz dodane C/O . jeeeju :D

Akustyczna

a WY piszecie po autograf czy jak? bo ja pierwszy raz wysylam list do aktora ;)

ala130_2

Piszę list taki ogólny, wolny, zajmuje się rysunkiem więc wysyłam mu jego portret A3( dlatego ważne jest żeby list dotarł) :) Na pewno pod koniec listu cos napomknę o autografie etc :) Ale ogólnie sławne osoby, często odpowiadają na listy, zwłaszcza gdy są ciekawe :)

Akustyczna

wow mega super z tym rysunkiem:) ja niestety nie mam takich talentów, także wątpię by mój list był odebrany jako ciekawy;p

ala130_2

Napisał ktoś już list na ten adres i czy ktoś dostał odpowiedź? Też chciałabym wysłać ale nie wiem czy jest możliwość że dostanę odpowiedź. Była bym wdzięczna za odpowiedz :)

asia199m

No kombinuję ;) Wiesz.. zależy co napiszesz :) Jeżeli poprosisz o zdjęcie etc. to myślę że odpowie :)
______
Napisałam do Bravo kiedyś czytałam tą gazetkę i mieli tam dział z adresami gwiazd, może podadzą mi, to zobaczę czy się zgadza to co mamy ;)

Akustyczna

W sumie chciałam poprosić o zdjęcie i autograf ale od siebie też bym co nieco napisała :) Jak byś miała jakieś nowe info to byłabym wdzięczna jak byś napisała :)

asia199m

Poproś i napisz :) tak jakby był starym, dobrym znajomym :)
Napisze :) moje gg 35350092 ;)

Akustyczna

Dzięki :) moje gg 17596589 twój już zapisałam :)

asia199m

Ja również. :)
Mam nadzieję, że te adresy są dobre ;P

Akustyczna

Hej, na stronie Bradleya Jamesa też znalazłam adres, tyle, że do Bradleya :)

Bradley James
C/O United Agents (Client Contact)
12-26 Lexington Street
London, W1F 0LE

I jest bardzo podobny :)

Specular

Więc mamy odpowiedź :)

Specular

A zamierzasz wysłać list do Bradleya?

Akustyczna

Ja wysyłam na ten.

ladyanna_filmweb

Tak, pogrzebałam w sieci i znalazłam wypowiedzi ludzi z innych krajów, wysyłali pod ten adres i jest dobry :)

ala130_2

Według pewnej strony ( zapodam link ) to owszem.

ladyanna_filmweb

A co wy właściwie piszecie w tym liście? Bo sama bym się skusiła. Wiem, że potrzebne jest zdjęcie, na którym na złożyć swój autograf i list z prośbą. Dodatkowo dwie koperty: jedna do niego i druga w środku z moim adresem. Ale wysyłacie to poleconym, czy jak? I czy obie koperty mają być na polecony, czy tylko jedna?

Specular

co do tego zdjęcia i kilku kopert to opinie są różne ;P zdjęcie możesz wrzucić i swoje i Jego. Łatwiej czytać jak wiadomo kto pisze ;d
ja za tydzień wysyłam, dodatkowej koperty dawać nie będę bo to bezsensu, może tylko Jego i swoje zdjęcie no i wiadomo list ;P

Specular

Zwykła koperta ( sorka dwie ) plus adres ja tam nie wysyłam poleconym.
I znaczek na obu nie na jednej.
Ja pisałam , że uwielbiam jak gra Merlina, że śmieje się do łez gdy widzę jego scnki i Bradleyem i takie tam.
;D

Tylko znalazłam info, że na list od niego czeka się z 3 miesiące ;/

Myślicie, że to prawda?

Ja od Natalie Dormer dostałam po dwóch czy też trzech tygodniach.

ladyanna_filmweb

Nie wiadomo. Być może... Colin ma na pewno wiele fanek ;)
A jaki znaczek? Na poczcie prosicie, że "do WB", czy jak?

Specular

No, znaczek do Anglii.
Zapytają się czy priorytet czy zwykły, ja brałam zwykły/

ladyanna_filmweb

Ok. A dobrze znasz angielski? Potrzebuję kogoś, kto pomógłby mi przetłumaczyć dwa, trzy zdania złożone, bo nie wiem, czy nie porobiłam w nich błędów.

Specular

Z angielskim ja mogę pomóc, mam z nim styczność od urodzenia :) moje gg 35350092 :)

p.s polecałabym wysyłanie priorytetem na dalsze odległości :)

Akustyczna

Akustyczna, a droga meilowa? Wstyd się przyznać, ale nie mam gg xD

Specular

Żaden wstyd ja swoje mam od niedawna :D
kinga_m95 @ o2 . pl bez spacji :)

Specular

Jak coś to też mogę pomóc ;D

ladyanna_filmweb

Odpisał :) Co prawda nie mnie, ale mojemu dziecku. Pomagałam jej przetłumaczyć z języka angielskiego :)

Sasayaki

Ooo, bomba!
To wspaniale, niedawno wysyłałam może i ja dostanę odpowiedź?

ladyanna_filmweb

Mam nadzieje. List co prawda jest krótki i dość rzeczowy, ale miły. Bardzo sympatyczny. Oprawimy go w ramke zgodnie z zyczeniem malucha :)

Sasayaki

Zdradzi pani co maluchowi napisał?
:)
:)

ladyanna_filmweb

Podziękował za bycie fanką, ucieszył się, że ma fanke w osobie małej kobietki jak i jej mamy, wyraził nadzieje, ze fankami pozostaniemy i przesłał pozdrowienia

Sasayaki

mam pytanie do pani Sasayaki tez chce wyslac list i mam juz przygotowana koperte z listem ale mam tez wlozyc druga ze znaczkiem do odeslania? jak pani to zrobila? prosze o szybka odpowiedz :)

morelka321

Ja tego nie zrobiłam, zrobił to mój mąż z córka w tajemnicy.
Ja bym odradzila jednak koperte ze znaczkiem do odeslania :) Poradza sobie jesli bedzie adres zwrotny

Sasayaki

ale przeciez znaczek kosztuje i jekby mial za kazdy placic to by chyba zbankrutowal. :)

Sasayaki

a nie mogla by pani zapytac meza czy wsadzil koperte do odeslania ze znaczkiem ? bardzo prosze.

Sasayaki

i jeszcze jedno pytanie dostala pani autograf ze zdjeciem?

morelka321

Ale to nie sam Colin z wlasnych kosztow pokrywa a raczej z kosztow przeznaczonych wlasnie na listy dla fanow. Szczerze nie wiem jak to wyglada - nie jestem gwiazda :):)
Nie, moj maluch nie dostal zdjecia z autografem.
Maz mowi, ze nie wkladal zadnej koperty ze znaczkiem

Sasayaki

dziękuję :) a pani prosila o autograf czy nie?

morelka321

Nie. Na co mi autograf? Jak mówie - mąż pomógł córce (6 lat) napisać list, że ich bardzo lubi i dlaczego. Ja o tym nic nie wiedziałam

Sasayaki

Dobrze. Dziękuję bardzo :)

Sasayaki

jak długo pani czekała na odpowiedź?

merlingirl

Po raz kolejny odpowiadam: Nie ja czekalam, tylko moje dziecko. i nie wiem ile. Zakladam ze kilka tygodni.

Sasayaki

Hej , dziś wysłałam list do Colina . Z niecierpliwością będę oczekiwała odpowiedzi :) a jak tam u Was czy dostałyście/liście odpowiedź ?

panienka11

Nie:( Czy wysyłałaś ten kupon na odpowiedź(IRC)?

Roksolana_13

Wiem wiem już mi pisałaś ^^ a żadnych kuponów nie wysyłałam .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones