Colin MorganII

8,0
4 623 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Morgan

proszę o relacje , sama zabieram się do wysłania

panienka11

Ups, jeśli już pisałam, to przepraszam...

panienka11

Hej, i co, dostalas odpowiedz? :)

rodzyna132

Niedługo miną dwa lata od wysłania listu i żadnej odpowiedzi :(

panienka11

O nie :/ Ja nosze sie z zamiarem wyslania listu, ale z Anglii.

ladyanna_filmweb

Ja dzisiaj wysłałam. Teraz będę czekać na odpowiedź...

Roksolana_13

Hejka też zamierzam wysłać do niego list. Mam pytanko na jaki adres wysłałaś na ten?
Colin Morgan
C/O United Agents (Client Contact)
12-26 Lexington Street
London, W1F 0le
Wysłałaś 2 koperty A4 i kupowałaś kupon międzynarodowy? Dzięki i pozdro. Mam nadzieję,że ci odpisze ;)

jeanne8

Ja wysłałam na podobny adres ( podany powyżej przez Akustyczną).
Nie dawałam drugiej koperty, a kuponu akurat nie mieli na poczcie, więc go nie wysłałam...

Roksolana_13

Dzięki za info trzymaj się. ;)

Roksolana_13

Ja też już wysłałam :) Nie dałam żadnej drugiej koperty ( w UK tez są ;P ), a jak zapytałam o jakies kupony to babka wytrzeszczyła na mnie oczy, więc priorytet i tyle.
;P

Roksolana_13

Ja też wysłałam;).Mam nadzieję,że odpiszę.

merlingirl

Hey. Mam pytanie, czy dostałaś już odpowiedź? Bo od września już dużo czasu minęło... Sama zbieram się do wysłania i po prostu chciałabym wiedzieć, ile czasu trzeba mniej więcej czekać:)

Melanya

hey,niestety nie odpisał,ale uwarzam,ze powinnaś napisac i wysłać list.Warto próbować ,a kto wie moze tobie sie poszczęsci i odpisze:)

merlingirl

Ja gdzieś czytałam, że trzeba czekać na list ok. 3 miesięcy, więc może nie wszystko stracone:)
Mam pytanie, czy wysłałaś kupon i kopertę zwrotną?

Melanya

ja tez tak czytała i niektórzy mówią,ze nawet i dłuzej trzeba czekac:).niee ja napisałm list i wysłałam priorytetem:)))

merlingirl

Więc jeszcze jest szansa, że pewnego dnia będzie na Ciebie czekała niespodzianka...:D Cóż, jak widzę, Colin wystawia cierpliwość swoich fanów na ciężką próbę...

Melanya

no własnie ...taki łosiek z niego:P

merlingirl

Mógłby mieć trochę więcej litości;)

Melanya

tak wszystkie z niecierpliwoscia czekamy na odpowiedź a on co sobie w kulki leci:)

ladyanna_filmweb

Pytanie:
Czy ktoś wysłał list i dostał już odpowiedź? (oprócz Sasayaki)

Roksolana_13

Nie....... Bo kuponu nie ma! Ale kiedy pisalam do natalie dormer nie dalam kuponu a dostalam odp. Nawet z dodatkowymi fotkami ...

użytkownik usunięty
ladyanna_filmweb

Po co wysyłać mu jakieś listy? Co niby tam napiszesz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones