Eddie Marsan

Edward Maurice Charles Marsan

7,2
17 292 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eddie Marsan

Każda jego rola to wydarzenie, twarz genialna, takich aktorów jest tak naprawdę niewielu, a w
Stanach w ogóle. Wnosi do każdego filmu siebie i pozostaje w pamięci dzięki charakterystycznej
fizjonomii.

ajron1960

Absolutnie się zgadzam. Fizjonomia bardzo charakterystyczna, wprost idealna do roli paskudnych typów. Gra aktorska doskonała.

Ewencja

Żółwik. Przed chwilą odpowiedziałem na wpis "kolegi", który nie mógł wcześniej się przemóc do Eddiego, ale właśnie po obejrzeniu Zatrzymanego życia przejrzał na oczy i już jest jego fanem.

ajron1960

Mnie "zachwycił" w Happy Go Lucky, a ostatnio w Małej Dorrit. Serial nie powala, ale rola Eddiego wyśmienita.
No to żółwik :-)

ajron1960

I ta mimika twarzy... Prawie jak u de Niro :)

ajron1960

Właśnie obejrzałem Gangstera numer jeden (polecam wszystkim) z genialnym Bettanym, McDowellem i Thewlisem, gdzie Eddie Marsan zagrał rewelacyjnie angielskiego złodziejaszka z gangu.

ajron1960

Pełna zgoda!

Betronn

Cieszę się, że mamy takie samo zdanie.

ajron1960

Ja również. Fajnie, że są kinomaniacy, którzy dostrzegają nie tylko topowe gwiazdy, ale też zdolnych, charakterystycznych, ale niestety mniej znanych aktorów. Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
Betronn

I ja też się zgadzam. Ogólnie zachwycają mnie tacy aktorzy, nie celebryci ale prawdziwi artyści. Obok Timothego Spalla, kolejny aktor któremu wystarczy talent i nie posiada super aparycji w stylu Brada Pitta aby zagrać rolę zapadające w pamięć. Mi osobiście podobał się w ,,Happy go lucky'' (ENRAHA !!!) i w ,,Brudzie'' obok Jamesa McAvoya. Nie zapomnę tej sceny kiedy bo zażyciu speeda tańczył z gejami w rytm Darude- Sandstorm. Normalnie wymiatał.

Happy go lucky muszę kurde obejrzeć. Dobre to? A w Brudzie to fakt, dał czadu:)

użytkownik usunięty
Betronn

No film nie jest za specjalny, trochę irytuje główna bohaterka ale Eddie wymiata jako nerwowy instruktor jazdy.

No to jednak trzeba obejrzeć:) Pozdrawiam!

Ta aktorka byla dwa razy nominowana do Oskara. Nie dam zlego slowa na nią powiedzieć, miala taką rolę i swietnie uzupelniala się z naszym bohaterem.

użytkownik usunięty
ajron1960

Nie mówię że to zła aktorka ,tylko że bohaterka którą grała była irytująca.A jeśli tak , to dobrze świadczy o aktorce która zagrała ją przekonująco.

Ok, zrozumiałem.

ajron1960

Facet z miną zbitego psa, idealny do ról introwertyków i skrytych psycholi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones