Edyta Herbuś

5,2
1 484 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edyta Herbuś

Wstyd, że to jest z mojego miasta, mogę się zamienić z kimś z Torunia nawet na Rydzyka XD

KARO

ale głupia/głupi jestes gdybys miał taka sznase jak ona tez bys skorzystal i juz tak przestan gadac bo ja bym sie cieszyla gdyby ona byla z mojego miasta ....

silene1

Nikogo nie obchodzi, z czego byś się cieszyła.

KARO

Zamknij się!!!
To nie tylko twoje miasto !
A ona jest zarąbistą i bardzo utalentowaną tancerką!
KONIEC .

I_Bella

Spokojnie, tancerką może i jest utalentowaną ale aktorka z niej słaba;p

I_Bella

W Polsce jest wiele miast gorszych od Kielc gdzie nawet wstyd się przyznawać.Ja jestem z miasta scyzoryków świetne miasto to nie tylko moja opinia wystarczy posłuchać utworu Liroya.

I_Bella

Bello, nie krzycz prostaczko. Tutaj ocenia się jej talent aktorski, a nie machanie nogami.

KARO

KARO przepraszaj za siebie. Nie jesteś głosem Kielc, jesteś sama. Ja jestem dumny, że Edyta jest z Kielc. Szkoda, że tacy ludzie jak ty mogą się wypowiadać.
Wstyd, że to(KARO) jest z mojego miasta, zamienił bym się za kogokolwiek.

Kabat543

Ja zawsze podkreślam że jestem ze stolicy województwa świętokrzyskiego nawet jak jestem w Radomiu.

Kabat543

Ależ możesz sobie być dumny z tej aktorskiej wydmuszki, serio Kabat. Współczuję.

KARO

7 lat... współczuję ci refleksu :p

Kabat543

Sama sobie współczuję. Dostałam powiadomienie, że odkopano ten nędzny temat :P

KARO

Ja jak widać na załączonym obrazku nie wstydzę się że jestem z Kielc.

KARO

"Skubi jaba dubi, łapeleluba łapem spoko
-Liroy

Militiades

Liroy to Ja Scyzoryk z Sadów karwafa!!!!!!

Koneser_Kielce

Na pewno sporo wniósł do rapu, jako jeden z prekursorów (rap ma u nas wciąż krótką ścieżkę), ale umówmy się, teksty miał raczej kiepskie ;)

Militiades

Liroy jako pierwszy raper wydał płytę Alboom która rozeszła się w ponad 500 tyś nakładzie to najlepszy wynik jeżeli chodzi o polski rap za nim był Kaliber 44

Koneser_Kielce

Nie neguję tego. Rozumiem, że jesteś Kielczaninem, ale nie wmówisz mi, że Liroy ma dobre teksty :)

Militiades

Ja tego nie mówię tylko stwierdzam fakt że najwięcej płyt z gatunku rap sprzedał Liroy

Koneser_Kielce

Okej, przyjąłem.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones