Edyta Herbuś

5,2
1 487 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edyta Herbuś

czuję wstręt gdy ją widzę, jej kureski wyraz twarzy, i ten wielce kureski seksapil.
Zbiera mnie na wymioty gdy o niej pomyślę lub usłyszę to nazwisko. W historię polskiej kinematografii wpisała się jako jedna z największych profanacji aktorstwa oraz kobiecości. Na miejscu producentów zamknąłbym jej możliwość kontynuowania kariery i pozostawił samą sobie z perspektywą pracy na zmywaku w Anglii, podpowiadając jedynie aby spróbowała swoich sił w Red-Tube

użytkownik usunięty
Bawidamek_filmaniak

Mam podobne odczucia co do niej, ona nie tylko tak wygląda,ale taka była w młodości i jest nadal, to zwykła Karyna, dziewczyna z marginesu społecznego, która zrobiła karierę d...

Bawidamek_filmaniak

Zgadzam się, zwykłe obleśne qrwisko ...

Qlakatmandu

nie wiem skąd ta nienawiść nawet w moich słowach, wystarcza mi widać to co widzę w telewizji, zobaczę w internecie, przypomnę sobie rolę jakie miała. Wszechobecne kurestvo i parcie na szkło pomieszane z obłudą, kłamstwem i upadkiem moralności tylko wzmaga me emocje. Gdzie jest to co prawdziwe????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones