Elizabeth Debicki

7,5
15 989 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Debicki
Unibet_78

haha wszedłem na jej profil filmweb tylko po to żeby looknąć czy pierwszym komentarzem będzie wzrostowe WTF
fajniutka, ale przewieża

soyuz

Ale sylwetkę jak na taki wzrost ma niesamowitą :)

Unibet_78

Perfekcyjna !

Unibet_78

dzięki temu jest taka smukła ;)

Unibet_78

Też musiałem zobaczyć ile ma wzrostu bo przy niej Henry Cavill wyglądał na niskiego :)

karmiacykolibry

to samo zrobiłem w tej samej sytuacji :)

karmiacykolibry

we wdowach wyrozniala sie w tlumie :D

Justka1985_filmweb

Właśnie w tym filmie to mnie uderzyło.

Unibet_78

Cholera, odrobinę wyższa ode mnie! Nie mogę się z nią umówić :( ...no szkoda....

lukasbo

Nie możesz się umawiać z kobietami wyższymi od siebie? Masz smutne życie. :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dewille

Skoro rzucamy ogółami to też dołączę - najlepsi faceci to Ci powyżej 1,8 m wzrostu, z ładnie wyrzeźbioną klatą, męską szczęką i ciemnym zarostem.

dewille

Nazywanie kogoś w taki sposób świadczy bardzo wyraźnie o tym, że jesteś debilem albo maluczkim zakompleksionym chłopaczkiem, a najpewniej jedno i drugie :) Najlepsze kobiety, jakkolwiek by nie wyglądały, nie są dla Ciebie. Pozdrawiam ;)

Taurvi

Podbijam!
Brak szacunku we wpisie @dewilla.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lukasbo

Smutne to. Co ma wzrost do rzeczy? Ja umówiłbym się nawet z wyższą.

radq

A cały świat by się z ciebie śmiał i pokazywał palcami. Gratulejszyn.

Barry_Ultimate

Skoro Ciebie razi to co cały świat ma do powiedzenia to przykro mi, że jesteś podanym na opinie innych. Miłego narzuconego życia, tylko takiego żeby inni się nie śmiali ;))

Barry_Ultimate

Poważnie? Jakoś z mojej żony się nie śmiali a jest niższa o 30 cm.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Justyna_0288

Przeproś

Barry_Ultimate

"A cały świat by się z ciebie śmiał i pokazywał palcami. Gratulejszyn."

To takie zaściankowe myślenie, uważam. Np. w Paryżu gdzie jest dużo modelek, taki zestaw jest częsty w tym środowisku i nie wzbudza niezdrowej sensacji.
Pozdrawiam.

Barry_Ultimate

Jasne. Bo cały świat śmieje się z Danny'ego De Vitro czy Toma Cruisa. Taaa, to musi być taaakie przykre być Tomem Cruisem :(

Barry_Ultimate

Grunt to przejmować się zdaniem innych. Za to dopiero należą się gratulacje.

radq

taa z girl metr1.90 to musiałbyś mieć ze 2 metry czyli dwa mutanty a dzieci w przedszkolu i szkole wyzywane od desek

Lefty_Guns

Dziewczyna niech ma to 1.90 chłop nie musi być wyższy od niej. Co za głupie stereotypy oparte na kompleksach.

radq

Spotykałem się z wysoką dziewczyną 184 ja trochę więcej i dziwnie się z tym czułem, że taka wysoka, a ona się jarała że dobrze przy mnie wygląda i śmiała się że najczęściej kurduple do niej podbijali

Shar

a jesteś nadal z nią? i czy oprócz wzrostu coś sobą reprezentowała? ;3
ps. tak qrwa zakuło mnie bo ja mam 178 XD

radq

To ile wzrostu ma jej mąż?

lukasbo

No nie możesz, jest zajęta już

lukasbo

Ale typ kompleksy ma xD Polaczek

lukasbo

Jeżeli uważasz że tak to nie będziesz XD

użytkownik usunięty
Unibet_78

wzrost imponujący ale niestety aktorsko ją strasznie ogranicza, wielkiej kariery z nim w hoolyzłudzie nie zrobi, połowa tych bubków tam ma obsesje na punkcie swoim i nawet nie stanie obok dziewczyny przewyższającej ich o głowe. A szkoda bo piękna jest oszałamiająco i gra nieźle.
p.s. w Nocnym Recepcjoniście ma do tego zajebistą sylówe.

Annash

Problem w tym właśnie tkwi. To zakochani w sobie amanci kina światowego czyi kurduple z przerośniętym ego. Chociaż jak dowidziałem się, że jeden z najlepszych aktorów, zresztą prawdziwy amant Hollywood to kurdupel niższy ode mnie :D (G. Clooney)

Unibet_78

Kurdupel to 160 a nie 180 XD

Unibet_78

Chyba Unibet masz wizj senne... Ma na pewno ponad 180 cm. Robiłam z nim w Cannes wywiad, a ja mam 170 cm. Jest wyższy ode mnie spokojnie kilkanaście cm. Pudelka za dużo.

justykob

Clooney ma na pewno równo 180 cm (max 1 cm w tę albo w drugą). Widać jak stoi przy aktorach podobnego wzrostu. Wszystko się zgadza. Może miał buty z wkładką i to Cię zmyliło.

justykob

180 to nie jest wysoki facet.

lia_13

O przepraszam, mam 178 cm, a w moim starym dowodzie osobistym napisane stało jak byk: wzrost wysoki :)

Annash

Na szczęście Hollywood wypożycza wysokich aktorów z Australii i Wielkiej Brytanii :-) A pokolenie, z którym Elizabeth ma szansę grać, jest generalnie pół głowy wyższe od amantów obecnie 50-letnich.
Jest jeszcze kwestia ustawiania kadru: Tom Hollander (165 cm) kiedyś przez pół serialu udawał, że nie jest niższy o głowę od głównej bohaterki. Dopiero jak się okazało, że nie będzie z nich pary, ujawniono różnicę wzrostu :-)

ACCb

Na szczęście? Niby dlaczego? Najlepsi aktorzy zawsze byli niewysocy.

Mr_Nevada

Na szczęście dla aktorek obdarzonych wysokim wzrostem. Mają większy wybór partnerów, a dzięki temu także ról.
Co do talentu - mają go i niscy, i wysocy aktorzy, nie generalizowałabym. Jeśli poprzeczkę "niewysoki" zawiesić na 175 cm, to do Twojej kategorii "najlepszych" nie załapałby się choćby Laurence Oliver, Henry Fonda, Peter O'Toole, Daniel Day-Lewis, Tom Hanks, Denzel Washington itd. Nie mówiąc o większości świetnych aktorów poniżej pięćdziesiątego roku życia (Fassbender, Cumberbatch, Elba, McConaughey, Redmayne) - wszyscy 183 i więcej :-)

ACCb

Cóż, nie wszystkich wymienionych przez Ciebie aktorów nazwałbym 'świetnymi', no ale jest to sprawa przecież mocno subiektywna. Niemniej wymienić mogę paru o tych 175cm lub mniej, którzy są powszechnie uważanych za geniuszy - Marlon Brando, Johnny Depp, Al Pacino, Anthony Hopkins, Robert Downey Jr., Tom Hardy, Robin Williams, Antonio Banderas, Charlie Chaplin itd. itd. Plus wielu młodych, nieznanych jeszcze na tyle dobrze, ale utalentowanych aktorów jak np. Logan Lerman, Tye Sheridan czy Tom Holland. Wymieniać obie opcje można pewnie i w nieskończoność, co nie zmienia faktu, że w tej wymienionej przeze mnie grupie jest znacznie więcej szanowanych przeze mnie aktorów.
Tak wysokich aktorek jest bardzo niewiele (nie znam chyba innej Pani o takim wzroście ze stroną w tym serwisie ;P), ale jestem pewien, że pewnemu siebie mężczyźnie na planie nie przeszkadzałaby kobieta wyższa o głowę. :)
Aha, no i tylko ostrzegam, że wiele 'oficjalnych' wzrostów aktorów jest zawyżone. ;)

Mr_Nevada

No cóż, to zawsze jest dyskusja o przewadze świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkiej Nocy :-)

Mr_Nevada

"nie znam chyba innej Pani o takim wzroście ze stroną w tym serwisie" - Gwendoline Christie. :P

Mr_Nevada

Charlie Chaplin żył 100 lat temu. W ciągu tego stulecia średni wzorst zwiększył się o 10 cm (co jest baaardzo dużo jak na taką średnią). Więc tak, większość ikon kina była niska na nasze standardy ale ludzie wtedy też byli niżsi.

lena_awren_eithel

Właśnie. Ludzie mówią,że Bogart był niski (swoją drogą,myślę,że miał znacznie mniej,niż 173 cm),co nie zmienia faktu,że dorastał 100 lat temu.

Mr_Nevada

tom hardy geniuszem aktorskim xd

ACCb

W "nocnym recepcjoniście" wygląda jak milion dolarów- - jak dla mnie życiowa rola. 190 cm? serio? - niech gra w siatke ;) Aktorka z potencjałem i niebanalną urodą ale w pozostałych filmach średnio widoczna. Jak to w branży - ktoś może zrobić z niej wielką gwiazdę ale czy sie uda - to wróżenie z fusów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones