Elizabeth Debicki

7,5
16 024 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Debicki
Annash

Tom Cruise jest niski a jednak gra z wysokimi laskami, film ma to do siebie, ze można samym ustawieniem aktorów zniwelować różnicę centymetrów ;)

Unibet_78

To nic szokującego w mojej rodzinie wszyscy są wysocy po ojcu on ma 189 najwyższa siostra 187 ja sam mam 195 masą jestem troche mniejszy od dwayne johnson'a a moja nażeczona ma 186 .

rayan17

A byłam pewna, że moje 165 to dużo :D

Magdaa456

a skąd taki pomysł? 165 to może było dużo w XVI wieku

Agi_i_Mis

Jestem otoczona niskimi rówieśniczkami, ktore maja 150 cos w wiekszosci

Magdaa456

Ile masz lat? Ja mam 152 i ani jedna rówieśniczka nie jest mojego wzrostu. Wszystkie wyższe.

rayan17

Dwayne Johnson nie ma nawet 190 cm wzrostu (ma 189 cm). Nie bierz wszystkiego z netu za pewnik. Swoją drogą, jak jesteś taki wysoki, to mógłbyś jakąś sporo mniejszą kobietę znaleźć, bo wyrosną Wam dzieci mutanty! ;-)

Alex303

jak? jak się go wrzuca w google to wyskakuje 196

debonair

Bo Johnson lubi sobie dodawać wzrostu. W wywiadzie z Conanem O'Brian który ma 193 wzrostu Dwayne wyglądał na niższego o przynajmniej 3 cm. Ma 190 maksymalnie.

Unibet_78

193. ;)

nieznajomy43

jak na kobiete to za wysoka,szczupla ladna ale powinna operacyjnie skrocic wzrost bo do kobiety nie pasuje miec wzrost 190...czy jak ktos wyzej napisal 193...nie wiem ile dokladnie ma,ale nie zbyt do niej pasuje...ciezko pewnie dobrac jej odpowiednio wysokiego faceta do ról jakie odgrywa...bo przy niej kazdy z nich wyglada na niskiego :D..mam nadzieje ze nie nosi obcasow..bo wtedy to ze 2m bedzie miec..

maja9128

A po co jej obcasy przy taaakich nogach :-)
Zresztą chyba ich unika przynajmniej z tego co widziałem na zdjęciach. I to zarówno sesyjnych jak i ściankowo ;-) imprezowych.

nightgale

ja sie nie dziwie ze unika,jesli bym byla taka wysoka to bym chyba probowala starac sie o operacje skracajace kosci nog..skoro sa operacje wydluzajace kosci nog..to chyba moga zrobic skracajac je

maja9128

Żeby wyglądała jak krasnal z nieproporcjonalnie krótkimi nogami w stosunku do reszty ciała? :D

Ach te problemy pierwszego świata.

Neils

przynajmniej 10cm moglaby byc krotsza...taka to zadnego faceta se nie znajdzie chyba ze koszykarza lub siatkarza zeby wzrostem dorownywal jej :D

maja9128

Znajdzie niższego? Nie chcę nic mówić ale jak na razie jej kariera rozwija się świetnie i nie ma na co narzekać. To wręcz może być jej atut.

lena_awren_eithel

mozliwe ze moze byc atutem ale moze tez byc zmora np przy wyborze partnera z ktorym bedzie grala w przyszlosci,albo beda krecic ja tak zeby ja skrocic...bo wiekszosc gwiazd Hollywood jak sa niskiego wzrostu to kamerzysci kreca tak zeby wydluzyc im sylwetke,to moze bedzie na odwrot,beda tak krecic zeby ja skrocic i wtedy problemu z dobrem partnerow nie bedzie,taki wzrost w damskiej siatkowce to by sie przydal :D

maja9128

Jedna z najbardziej znanych par filmowych : Bogart, Bergman.
A to on musiał grać na obcasach :-)

nightgale

na koturnach!

erture

Jak zwał, tak zwał:-)

lena_awren_eithel

Czytałem, że niestety ma problem z dostaniem ról z powodu wzrostu.

maja9128

chyba jednak nie ma tak ciężko z dostaniem roli w filmie, skoro grała w Tenecie, i będzie w 4 i 5 sezonie The Crown :d

Unibet_78

Współczuję jej. Dla mnie taki wzrost, to nawet dla faceta za dużo i wygląda to po prostu nie atrakcyjnie, a co dopiero dla kobiety.

kugaraga

Niewiele mniej musisz współczuć Marii Sharapowej (różnica 2 cm) - rzeczywiście kalectwo, nie ma co...

MichCorleone

Zgadzam się w 100% z kugaraga. Maria to trochę inna sytuacja. Owszem, jej wzrost nie wygląda atrakcyjnie, ale przynajmniej jest zaletą w jej zawodzie. A Elizabeth? Mogłabym się założyć, że na niejednym castingu ją odrzucili właśnie ze względu na wzrost.

Annkus

Z Pani wypowiedzi wynika, że te powszechne zachwyty nad atrakcyjnością fizyczną Marii Sharapowej są mocno na wyrost, gdyż Jej wysoki wzrost wcale nie dodaje atrakcyjności Jej figurze, wręcz przeciwnie... no ale ma to szczęście, że przynajmniej jest zaletą w zawodzie :-) Podpowiem Pani, że nie tylko w tenisie ale również w modellingu...
Ja rozumiem, że można było w taki sposób oceniać św. pamięci koszykarkę Małgorzatę Dydek (218cm) ale kwestionować atrakcyjność fizyczną np. większości siatkarek o parametrach zbliżonych do Panny Elizabeth np. Katarzyny Skowrońskiej (189cm) to trzeba mieć naprawdę doła, a już sugestia że taki wzrost to za dużo dla mężczyzny świadczy już w ogóle o głębokich kompleksach.

MichCorleone

Powiedziałabym raczej, że o własnym indywidualnym guście, a nie o kompleksach :) A co do modelingu, to przeciętna modelka jest od Marii jakieś 10 cm niższa ;)

Annkus

Ten "własny indywidualny gust" sprowadza się zwykle do promocji samego siebie a zatem statystycznie rzecz biorąc przeciętności i kwestionowaniu atrakcyjności każdego kto wzbija się ponad tą przeciętność

MichCorleone

Tak, tak... XD a wypowiedzi jak takie jak twoja najczęściej sprowadzają się do tego co nazywa się projekcją xd

Annkus

W punkt! :) Co ma do rzeczy to, że Szarapowa jest powszechnie uznawana za atrakcyjną? Taki na przykład Lenny Kravitz też uznawany jest powszechnie za atrakcyjnego, a jest niski jak na mężczyznę. Ja nigdy nie lubiłem blondynek, a uważam, że Margot Robbie jest bardzo ładną kobietą. Szarapowa jest uznawana za atrakcyjną, bo liczy się całokształt, a nie tylko pojedyncza cecha, jaką jest wzrost. Oczywiście gusta są różne i są osoby, którym się to podoba (pan wyżej nazwałby to "promocją swojej osoby" :)), ale prawda jest taka, że 190 cm u kobiety nie jest uznawane powszechnie za coś atrakcyjnego.

MichCorleone

Nie Sharapowa tylko Szarapowa.

Annkus

2 lata później widzimy, że na kastingach radzi.sobie świetnie. Weronika Rosati, czy wiele innych spoza Hollywoodu mogą tylko pomarzyć o takich wynikach.

lia_13

Nikt nigdzie nie twierdził, że w ogóle nie zrobi kariery przez swój wzrost, tylko, że będzie jej ciężej, bo z takim wzrostem nie będzie pasować do każdej roli :) I co w ogóle Rosati ma do tego? :)

Unibet_78

mogłaby zagrać z Tomem Cruisem :-D

dzikudzina

Duma Toma by nie przeżyła...

LadywithRose960

Dobre, dobre.. :)
Ale można zaryzykować, że odbijał to sobie w małżeństwach, bo obie, wyższe żony uciekły od niego i to raczej nie ze szczęścia.

Unibet_78

Zupełnie tego nie widać.

Unibet_78

Piękna kobieta i nieziemska figura. We "Wdowach" w obcisłej, złotej sukience cudo.. kilka razy przewijałam by się napatrzeć, bo estetycznie był to niesamowity obrazek.

Co do partnerowania jej - Jest wielu dobrych, przystojnych i wysokich odpowiednio aktorów: Tom Hiddleston, Aleksander Skarsgard, Chris i Liam Hemsworth, Jason Momoa., Ben Affleck, Dwayne Johnson.. google wytypowało ich wielu..

Ona jest tylko 10 cm wyższa od N.Kidman, która nota bane obu mężów miała (jeden był, drugi jest) niższych.
W miastach o dużym nasyceniu modelek (Paryż, Mediolan, Madryt i dalej) małżeństwa gdzie mąż ma niższy wzrost od żony są na powszechne, więc można ten zaściankowy pogląd, że tak się nie da - spokojnie odłożyć do lamusa.
Pozdrawiam

Rajwant

Jest tylko 10 cm wyższa o Nicole Kidman... a Nicole Kidman jest jedną z wyższych aktorek w historii Hollywood - super przykład, gratuluję! :-) I kilku wymienionych Panów przez Ciebie jest także niższych od niej. Nawet Superman grając z nią wyglądał na małego! :-)

Alex303

Przywołałam Nicole Kidman jako przykład, której wysoki wzrost nie przeszkodził w częstym graniu i staniu się popularną aktorką.
Jeśli nie wiesz (nie czujesz) co autor postu miał na myśli, to może warto dopytać niż od razu wyśmiewać. Tak byłoby kulturalniej.
Czasem wyśmiewajac kogoś, sami siebie wystawiamy na pośmiewisko.
Pozdrawiam

Rajwant

Mogła by zagrać z naszym rodakiem Tomaszem Kotem według neta ma 197 cm wzrostu

Basika_Kluczynska

Tak, byłby ciekawy zestaw :)

Unibet_78

Mam wrażenie, że ludzie są coraz wyżsi. Jestem od Panny Dębicki starszy o niecałe dwa miesiące i cały centymetr wyższy. W gimnazjum/szkole średniej zawsze wzrostem przodowałem, lecz teraz wydaje mi się, że co drugi piętnastolatek mnie dogania wzrostem lub nawet przewyższa. Statystycznie jesteśmy coraz wyżsi i za 50 lat 190 cm będzie średnią dla mężczyzn. Nie zmienia to faktu, że Panna D nawet za sto lat będzie zajebiście wysoką (i piękną) kobietą. Mam tylko nadzieję, iż jej wzrost nie wpłynie na jej karierę (a zapewne wpłynie i nadal wpływa).

Unibet_78

Przecież ona jest wprost stworzona do ról heroin, zwłaszcza w dzisiejszych czasach gdzie coraz więcej "silnych kobiet" się pojawia. Jest piękna, ma długie nogi, świetną figurę, jest naprawdę dobrą aktorką i ma 190 cm wzrostu. Wysłać ją na siłownię aby przypakowała ze 12 kg (bo jest szczuplutka) i mamy idealną Red Sonję, She-Hulk, Terminatorkę, "następną Ripley", itd.

Nie ma chyba dzisiaj nikogo lepszego do takich ról i szczerze się dziwię że jeszcze nikt nie zaczął jej tak obsadzać.


http://i0.wp.com/www.everythingaction.com/wp-content/uploads/2019/04/RS201903030 11AConner.jpg?resize=560%2C840

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/71dZHX4KbCL.jpg

Chyba że sama panna Debicki nie chce się dać zamknąć w szufladzie kobiet-wojowniczek.

Unibet_78

Ale wy tu macie tęgie rozkminy, jasny gwint. Ma 190 cm i jest ekstra laską, świetnie wygląda, są też takie co mają po 150 i też świetnie wyglądają. Nie rozumiem tego kręćka na punkcie wzrostu, kompleksów albo wywyższania się, bo on jest facetem ma 190 cm i czuje się przez to lepszy, śmieje się z niższych. Jajco tam, karakan może mieć 165 cm, ale za to talent, pieniądze, dobry zawód i będzie zgarniał najlepsze laski oraz cieszył się szacunkiem i prestiżem społecznym, a ten wyrośnięty będzie szarą masą. Od razu napiszę, że mam 183-184 cm, żeby mi tu jakiś cwaniak zawdzięczający wzrost rodzicom nie zaczął kwiczeć coś w stylu - sam jesteś pewnie kurduplem i dlatego tak piszesz.

Mordechaj

Też jestem zażenowana poziomem dyskusji. Wyzywanie ludzi od wież, sugerowanie że że związku z wysoką kobietą dzieci będą mutantami. No co za idiotyzm. Ktoś tu ma ewidentne kompleksy na punkcie swojego niskiego wzrostu i próbuje się w ten sposób dowartościować

Unibet_78

Boisz się, że Ci napluje na głowę?

Unibet_78

w ostatni filmie wygląda nawet na wyższą. Jest większa od mężczyzn, z którymi gra.

Unibet_78

Dębicki chyba Dębicka nawet nie potrafią prawidłowo nazwiska na tym portalu wpisać.

karpiok23

Ona jest tylko częściowo Polką z pochodzenia. Urodzona za granicą, mieszkająca za granicą - a tam się raczej nazwisk polskich nie odmienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones