Elizabeth HurleyI

Elizabeth Jane Hurley

7,4
2 313 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Hurley

Akcent

użytkownik usunięty

Nie znoszę angielskiego akcentu. Liz może i nie jest złą aktorką, ale jej akcent jest dla mnie tak denerwujący, że raczej unikam filmów z jej udziałem.

Kocham jej urodę i jej akcent tak bardzo, że nie da się tego opisać. Jedna z najpiękniejszych kobiet świata.

0wner2

ooo wlasnie ogladam z nia film i jakby nie patrzec to jej akcent mi sie podoba razem z uroda :)

baranek_110

No zajebista jest. :)

Rzeczywiście, mówi z wyraźnym akcentem, ale mnie to nie przeszkadza :)

dla mnie jej akcent angielski i niski ton głosu to największa zaleta. Jest śliczna!!1 10

jaco_13

ja też kocham jej akcent i głos <3

tarrant

Popieram każde słowo, filmy z Nią oglądałem dla samego jej głosu, o urodzie nie wspominam :)

to unikaj i nie oglądaj z nia filmów i nie wygłaszaj swoich durnych teorii

użytkownik usunięty
tomucho77

Przypomnij sobie, co wypisywałeś na forum J. Lopez.

A jaki to ma związek z Hurley ?

użytkownik usunięty
tomucho77

Twierdzisz, że wygłaszam durne teorie, kiedy niektóre Twoje wypowiedzi na tym samym serwisie nie nadają się do cytowania.

Te durne teorie o których wspominasz wygłaszam tylko na forach aktorów i innych ludków beztalenci którzy mają parcie na szkło.

Co się tyczy wielkiej sraki Lopez to nie dorasta ona do pięt Hurley. Elżbieta bije Lopez pod każdym względem.

użytkownik usunięty
tomucho77

Niby skąd wiesz, kto jest na pewno beztalenciem, a kto nie?

Wystarczy obejrzeć jednego beztalencia z drugim w TV żeby wiedzieć że dany ludek jest beztalenciem ... proste.

użytkownik usunięty
tomucho77

I dlaczego wypowiadając się na temat tych "ludków beztalenci" używasz wulgaryzmów?

Wulgaryzmy ? sraka to wulgaryzm ?

Mnie może akcent nie przeszkadza ale ma głos jak stary pijak, strasznie odpychające... Jeszcze zestawiając to z jej mocną urodą..

Nie rozumiem jak można nie lubić brytyjskiego akcentu, dla mnie jest uroczy, tak samo jak broad australian english, ach.

użytkownik usunięty
Redrum

Australijski różni się trochę od angielskiego i już nieco mniej mi przeszkadza.

Zgiń.

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty

Także nie cierpię jej akcentu.

Ja uwielbiam brytyjski akcent, ale jej głos niemiłosiernie mnie wkur.. wkurza. I chociaż jest dobrą aktorką,ma taką męską urodę.

Ja wręcz przeciwnie, uwielbiam akcent tej aktorki, jako, że postacie, które gra nie zawsze wzbudzają moją sympatię, jednak jej uwielbiam słuchać jej akcentu.

Ja tam lubię angielski akcent. :>

Amerykański akcent lepszy, co? Lol.

użytkownik usunięty
Zabor85

Dla mnie tak.

ja rowniez, jej akcent doprowadza mnie do szalu, a to naprawde nie lada wyczyn, jako ze sam mieszkam w anglojezycznym kraju. narbardziej irytujace jest to, ze ten akcent jest niemilosiernie sztuczny i wyuczony - nawet rodzina krolewska nie zaciaga tak, jak ona... co najlepsze, pochodzi z basingstoke, gdzie ten akcent jest wrecz nienaturalny.

Allie_

Do wszystkiego idzie się przyzwyczaić.Mnie tez troche wkurzał jej akcent na początku ale jak zauwazyłam ze tak fajnie gra i wogle jest fajna przestał mi przeszkadzać jej akcent.Najbardziej polubiłam jąw filmie ZAKRĘCONY gdzie wcieliła się w rolę diablicy;P;)

a ja mowiac nader kolokwialnie to wsadzalbym w kazdy punkt i otwor na jej sexy cielsku, wsadzal bym nawet w jej akcent, chociaz trudno mowic tu o akcencie ona mowi po angielsku a reszta swiata moze mowic po angielsku z akcentem np. Amerykanie, kanadyjczycy etc. To tak jakby powiedziec ze jan miodek mowi z akcentem polskim.....

użytkownik usunięty
stjopan82

Może i tak, ale akurat jej głos bardzo mnie irytuje.

Matko jedyna! Oglądam Plotkarę i jak słyszę tę kobietę to mam ochotę wyłączyć! Zawsze lubiłam brytyjski akcent, ALE ta kobieta doprowadza mnie do szału :/ Porażka totalna :/

uwielbiam brytyjski akcent, ale w jej wykonaniu brzmi brutalnie i grubiańsko!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones