Elizabeth HurleyI

Elizabeth Jane Hurley

7,4
2 314 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Hurley

Nie przepadam za nią

użytkownik usunięty

Domyślam się, że za niedługo będzie tu mnóstwo odpowiedzi, że jej nie lubię bo mam kompleksy, że fajna laska z niej itd. Nie przeczę, ładna z niej kobitka, ale po prostu nie potrafię szanować ludzi, którzy mówią, że gdyby byli tak grubi jak Marilyn Monroe to by się zabili. Idealny przykład wspólczesnego człowieka: ładne opakowanie, dusza troszkę gorsza.

Ja też za nią nie przepadam, wiec nie jesteś sama!

No nie jesteś sama... Kiedyś ta panna wyglądała o wiele gorzej - zadarty nos, pucołowate poliki... A Panowie Chirurdzy się postarali i teraz nie ma panny, tylko już PANI, szkoda że silikonowa PANI. Nie mam nic do operacji plastycznych, bo niektórym ludziom pomagają w przypadkach poparzeń, wypadków ale będąc jeszcze dość młodą kobietą, po co? Cóż ja tego nie rozumiem. A Marilyn Monroe była przynajmniej naturalna, a nie wypchana i dlatego była taka piękna, dlatego zapamiętana. Ta Pani się nie może z nią równać - takie moje zdanie.

Sweety_Baby

Przecież Monroe miała mnóstwo operacji plastycznych ! A jeśli hurley ocenia po wyglądzie to może po prostu jest próżna , to zr jest aktorka nie znaczy , ze bez wad! A figura Monroe była akurat sexy !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones