Elizabeth HurleyI

Elizabeth Jane Hurley

7,4
2 314 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Hurley

Trudno uwierzyć, że pochodzi z Wielkiej Brytanii. Panie z tego kraju urodą nie grzeszą, a ona jest bardzo atrakcyjna. Widziałem z nią tylko trzy filmy, w których całkiem dobrze wypadła, szczególnie w "Zakręconym", gdzie była uwodzicielską diablicą.

Martin_Eden

zgadzam się jest za ładna brytyjki sa brzydkie ;/ i fakt w filmie Zakręocny była strasznie podniecająca mmmm :D gorąca sztuka i pociągający głos :D

Beemka

Byłeś kiedyś w UK, że tak mówisz? Ja byłem kilka dobrych lat i powiem ci jedno: Nie ma tylu ładnych dziewczyn na ulicach jak np. w Polsce ale jak już się trafi ładna brytyjka to właśnie taka jak Hurley, że nie znajdziesz takiej w Polsce. Naprawde widziałem wiele mega ładnych brytyjek i mają zupełnie inną, dla nas niespotykaną w Polsce urodę.

Martin_Eden

Pierwszy raz widzialem ja w jednym z odcinkow serialu "Mlody Indiana Jones" i zwariowalem na jej punkcie! Nigdy pozniej nie zrobila na mnie az tak wielkiego wrazenia, mimo ze jej role byly bardziej sexy ;)

CyboRKg

Kolejny glupi stereotyp.
Na pewno brytyjki sa ladniejsze, niz polki

Mathias_13cool

Najladniejsze sa emigrantki z Polski ;P

użytkownik usunięty
Martin_Eden

Jeśli min.Kate Beckinsale, Sophia Myles, Rosamund Pike, Kelly Brook, Emily Blunt, Felicity Jones są brzydkie to ja chyba oka nie mam :P

a jeszcze Nicollette Sheridan, Keira Knightley i Catherina Zeta - Jones (Walijka). Ze starej gwardii nie mozna zapomniec Jane Seymour i Glendy Jackson. Ladnymi aktorkami sa wg mnie takze Emilia Fox i Emily Mortimer. Jeszcze niektorzy dodaliby Kate Winslet, Helene Bonham Carter czy Emme Thompson, ale to rzecz gustu. Ladnych Brytyjek nie brakuje.

użytkownik usunięty
Sandport

proste :)

Natascha McElhone ?

użytkownik usunięty
Sandport

akurat ona jakoś mi nie podchodzi. Może przez Californication :) Ale np Laura Fraser jeszcze mogę dodać. W zasadzie nie jest Angielką lecz Szkotką :) Keeley Hawes, Anna Friel, Hayley Atwell, Andrea Riseborough, Camilla Luddington, Kaya Scodelario, Laura Haddock, Janet Montgomery, Tuppence Middleton, Roxanne McKee... Jest cała rzesza angielskich/brytyjskich aktorek, które bardzo chętnie oglądam na ekranie :)

a Rachel Weisz?

użytkownik usunięty
Sandport

no Rachel fajna babka i w niewyjaśniony sposób mi umknęła :)

zdarza się ;) chciałem dodać Cię do znajomych, ale chyba masz jakąś blokadę, bo nie mogę wysłać zaproszenia

Jessica Kelly Siobhán Reilly czyli Kelly Reilly I :)

Gemma Christina Arterton :)

Sandport

Lily James I

Charlotte Riley

Zupełnie nie rozumiem jak to się stało, że nikt z nas nie wymienił do tej pory Rachel Ward !
A ze starej gwardii Jean Simmons.
Warto wymienić też Naomi Watts, Imogen Poots i z "Gry o tron" : Esme Bianco, Emilia Clarke, Natalie Dormer.

Sandport

Joely Richardson, Poppy Drayton

Sandport

Rebecca Hall i Freema Agyeman :)

Sandport

Gemma Arterton, Talulak Riley, Jodie Whittaker, Mischa Barton, Rosalind Halstead, Kate Grombridge, Poly Walker, Indira Varma, Louise Lombard, Alison Doody (Irlandka :) cdn.

Sandport

Daisy Ridley !

Sandport

Twiggy I właściwie: Leslie Hornby

Sandport

Catherine Bell ? Ur. Londyn, ojciec Szkot...

Sandport

Laura Fraser z Glasgow i Michelle Claire Ryan z Londynu

Sandport

Vanessa Kirby :)

Sandport

E Taylor ,Joan Collins,Honor Blakcman ..

Martin_Eden

może chodzi bardziej o angielki na co dzień na ulicach, a nie aktorki, a Elizabeth ma to spojrzenie czarujące, obok Kate kiedyś jedna z ładniejszych na wyspach

użytkownik usunięty
Martin_Eden

Emma Samms ,ze starszego pokolenia Honor Blackman ,Joan Collins ale Elizabeth bardzo fajna choć widziałem z nią dwa filmy Agent specjalenj troski i Zakręcony

Martin_Eden

to tak samo jak ty nie grzeszysz rozumem ;)

Martin_Eden

Musi mieć polskie elementy;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones