Elizabeth HurleyI

Elizabeth Jane Hurley

7,4
2 313 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Hurley

Brzydkie kaczątko, które nigdy nie wypiękniało i do tego po operacjach plastycznych. Co to byli za chirurdzy?

lucky_3

Niepier.... Bo mnei obrażasz. Ja mam teraz podobną fryzurke i mam podbny nos do niej. Wiec jestem troche podobna do niej. to co napisales jest obrazą mnie samej!

lucky_3

Niepier.... Bo mnei obrażasz. Ja mam teraz podobną fryzurke i mam podbny nos do niej. Wiec jestem troche podobna do niej. to co napisales jest obrazą mnie samej!

użytkownik usunięty
moni87

Jeśli jesteś do niej podobna to napisz do mnie koniecznie ! sirepox@o2.pl ;) Pozdrawiam serdecznie. A wracając do Elizabeth ... jest śliczna i ma w sobie to coś ...

moni87

Weź sobie jeszcze zrób operacje mózgu, bo Ty i Ona to 2 różne osoby, a że nie masz swojego stylu i kopiujesz pustą i wypchaną lalę, to nie jego problem.

użytkownik usunięty
lucky_3

Chyba ci się ci się chłopaku orientacje pomieszały ! Jest pięknai ma w sobie to coś czego niedostrzegają chyba tylko cioty. Sorrki Lucky, ale jest blizka ideału.

użytkownik usunięty

jedna z lepszych dup jakie me oczy widziały a tu jakis lucky perdoli warmazony , zmieńcie zdjęcie bo kijowe

To fajnie, że świat schodzi na psy i faceci nie doceniają naturalnego piękna ale wypacykowane, napchane silikonem lalunie po tylu zabiegach, że za 20 lat zaczną się rozpadać jak Jackson... Ciekawe... Gdybyś taką miał i pewnego razu patrzysz, a jej nos leży obok niej na poduszce :D Jej nos - miliony dolarów, jej starania - miliony dolarów, Twoja mina - bezcenna :D

lucky_3

Ja bym powiedziała, że teraz może się podobać facetom, ale co z tego jeśli to nie jej zasługa? Ani jej, ani matki natury.

użytkownik usunięty
lucky_3

trzeba byc niezla ciotą albo jakims spaczonym wynaturzencem zeby nie zauwazyc jak piekna jest liz hurley, gosciu ty moze idz na terapie bo jakis pedryl w tobie siedzi!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones