Elle Fanning

Mary Elle Fanning

7,4
17 891 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elle Fanning

Rola Aurory w jej wykonaniu to nieporozumienie. Ma urodę mocno dyskusyjną - mnie np nie
przekonuje jej wiecznie różowa buzia i perkaty nosek. Elle Fanning nie pasuje do klasycznej blond
piękności jaką była Aurora. W każdej scenie ma przylepiony do twarzy cielęcy uśmiech i mówi jakby
miała katar stulecia. Nigdy nie zagrałaby u boku Angeliny Jolie gdyby nie sławna siostra.

PannaNikt92

Dakota jest średnią aktorką i nigdy nie była wybitna. Wybiła się bo zaczeła wcześnie a poza tym miała hm ciekawą urodę. Za to Elle ewidentnie nadal potrzebuje dość intensywnej wspołpracy z reżyserem i dokładnego prowadzenia. Tylko, że w Czarownicy nikt nie udźwignął roli, w tym problem, oznacza to, że reżyser źle prowadził aktorów. W tym wypadku nie zwalałbym od razu w 100% na nią a własnie na reżysera bo ma on dość mocny wpływ na to jak grają aktorzy na planie, jego wizja jest najważniejsza (no prawie ale nie wchodźmy w szczegóły).

Veiller

To bardzo ciekawe co piszesz, ale nie kojarzę jej starszej siostry, ją natomiast rozpoznaję. Zatem nie jest sławna tylko dzięki starszej siostrze :)

Felipesku

Nie jest też dla mnie irytująca i ma fajny nosek ;)

Felipesku

to akurat źle świadczy o tobie, że nie kojarzysz jej starszej siostry... :P

Veiller

A ja tam ją lubię, ładna dziewczyna, dobra aktorka.

Veiller

Veiller zgadzam się z tobą

Veiller

Co do jej urody się z tobą nie zgodzę (bo jest bardzo ładna), ale co do irytacji, gdy tylko pojawia się na ekranie - już tak. Nie mogę zdzierżyć jej nieustannych uśmieszków, trzepotania rzęsami i innego wyginania się przed kamerą jaka to ona śliczna i ponętna - bleh

Veiller

wolę siostrę, która jest naturalna, Elle jest ciągle jakaś takaś przymulona :-)

Veiller

ciekawe jakby ludzie reagowali jkakbys ty sie pojawila na ekranie. to jest raczej ladna dziewczyna

Movie_Crash_Man

Pewnie zachwytem, a jak inaczej? :)
Poważnie, nie widzę nic zdrożnego w tym, że oceniam wygląd aktorki, która wg oryginalnej historii ma urodą zapierać dech w piersi. Skoro piszesz, że to "raczej ładna dziewczyna" to tylko stanowi potwierdzenie, że E.Fanning do roli Aurory nie pasuje

Veiller

zapiera dech. a ty dorastasz jej do piet pod wzgledem urody czy raczej 2 metry ponizej dna ?

Movie_Crash_Man

Jestem atrakcyjna - za taką się uważam i takie też komplementy od ludzi dostaję. Ale nie wiem co zmieni moja odpowiedz na twoje pytanie, bo choćbym ci napisała, że jestem obłędnie piękna, to przecież dopóki nie zobaczyłbyś mnie na żywo, nie uwierzyłbyś w nic co bym napisała - nie za bardzo więc rozumiem, co chciałeś uzyskać :D

Przyjmijmy więc, że macham do ciebie gdzieś z dna, że miałeś rację i tak naprawę Ellie Fanning jest super :)

Veiller

bronisz sie. gdzie cie mozna zobaczyc.

Veiller

A jednak . Pozostała tylko pustka. Zazdrość to coś co dominuje w internecie wśród wielu użytkowniczek FW.

Movie_Crash_Man

Otwieram coraz szerzej oczy ze zdziwienia, że masz na to czas, siłę i energię :D Uprzedzam, że już nie będę odpisywać - tak żebyś się nie zamartwiał, że kontakt się urwał :)

Veiller

a co do jej siostry juz ktos napisal - dakota - wrazenie identyczne. zmanierowanej zimnej panienki. roznorodne role i emocje - elle.

Veiller

Chyba nie wiesz co piszesz. Kobieta ma się podobać przede wszystkim mężczyźnie i jak dla mnie jest piękną kobietą. Masz prawo do swojego zdania, ale kim jesteś by oceniać innych? Może to zwykła zazdrość ?

D234

Nie zgadzam się z opinią założycielki tematu co do jej urody, ale kobieta nie ma się podobac przede wszystkim mężczyźnie. Kobiety też potrafią ocenić urodę drugiej i to bez zazdrości. Ocenia aktorkę, jak każda inna osoba, która ogląda film. Taka jest praca aktora i takie jest prawo widza. W dodatku aktorzy poza tym, że mają dobrze grać to powinni też wizualnie zachęcać to patrzenia na nich, więc nic dziwnego, że ocenia również wygląd. A co do określenia, że Elle jest piękna to też się nie zgadzam. Do pięknej to jej daleko. Ładna i tyle. Piekna to jest Charlize Theron, Cate Blanchett, Liv Tyler, z młodszych Lily Collins, Lily James,ale nie Elle.

Patianna

Elle jest specyficzna. I bawi mnie to przepychanie się pod wątkiem - jedni piszą okropna, inni, że atrakcyjna. Oczywiście każdy ma rację, jak ci się nie podoba to jesteś zazdrosna, a jak podoba to masz spaczony gust. Chyba nie ma takiej jednostki co dogodziłaby swoją aparycją wszystkim ;)
Ciekawe czy kiedyś ludzie oduczą się rzucania obiektywizmami subiektywnego kalibru.
Nawet na stronach tych aktorek, które wymieniłaś znajdą się głosy różne od Twojego. Dla mnie np. Lily James jest zdecydowanie nieatrakcyjna, natomiast Liv Tyler .... ucieleśnienie ideału kobiety :) I piszę to jako hetero. Jak zawsze ile ludzi, tyle opinii.

Veiller

Zgadzam sie te jej miny wuglada jak uposledzona przynajmniej w tej roli jest tyle pieknych dziewczyn ktore moglyby zagrac Aurore.

Veiller

Pozatym nie spodziewalam sie ze tylu facetow lubuje sie w takiej urodzie cóż niskorosłe gusta

Veiller

Nie uroda Elle, a sama kwestia urody to sprawa dyskusyjna. Gusta i guściki. Według mnie jest bardzo ładna, choć nie posiada klasycznej urody.

Poza tym minęło siedem lat. Zagrała w drugiej części Maleficent, a w The Great jest świetna. Tymczasem o Dakocie cisza... I nie twierdzę, że to źle. Nie warto ich porównywać, bo nie każda siostra każdej aktorki staje się sławna.

Veiller

Tez mnie irytuje. Cały czas mina jak by miała zatwardzenie.

Veiller

Pełna zgoda, a jak zobaczyłem że takie to to, zatrudnili w " Czarownicy " w roli Kopciuszka to mi ręce opadły

Veiller

Dobrze gra w dziewczyna z plainville

Veiller

bardzo dobrze zagrała Michelle Carter w najnowszym serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones