Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
67 909 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

naprawdę nie rozumiem jej fenomenu... Aktorką jest średnią, wszyscy się nią zachwycają bo co? bo jest piękna? bo błagam, nie oszukujmy się, bywają ładniejsze.
Nic do niej nie mam, ale uważam że są o wiele lepsze aktorki z niższą średnią.. to jest troche nie fair.

użytkownik usunięty
rude_23_filmweb

Weź się uspokuj najpierw się żegnasz a za chwilę prowokujesz

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
rude_23_filmweb

no wybacz jeden błąd nie czyni ze mnie dziecka :P gdyż pisałem go na telefonie ten post i mam ciemny motyw także wez się odwal ode mnie bezczelny multikoncie

cyt: "tylko na obrażanie cie stać? złoszone"
nie popłacz się :D

użytkownik usunięty
rude_23_filmweb

Bezczelne z ciebie alterkonto

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Zuza88

A Ciebie nie powiem co ściska z zazdrości o Emmę. Z twoich postów wylewa się taki jad odnośnie tej aktorki iż zawiść i zazdrość są widoczne jak na dłoni. Aż by się chciało zapytać , skoro tak głośno krzyczysz o jej przeciętnej urodzie. O Twoje zapewne nieprzeciętne zdjęcie dzięki któremu zrozumielibyśmy Twój punkt widzenia.

mordarg

To sobie znajdź moje social media i sam oceń. Serdecznie zapraszam!

Zuza88

No Co Ci powiem. Nie jesteś w moim typie mimo to ładna z Ciebie dziewczyna .Emmie oczywiscie do pięt nie dorastasz ( w moich oczach ). Ale na tym kończymy bo jak mówiłem kwestia gustu jest na tyle subiektywna że rozmowa o tym nie ma sensu. Nie mam zamiaru tutaj Twojego wyglądu wykorzystywać żeby Ci pokazac jaka jesteś wspaniała bądź wręcz przeciwnie - dosrać. Czepianie się czyichś fotek to juz jest najniższe dno pokroju wyzywania czyichś rodziców więc bezpieczniej bedzie trzymać się od tych rejonów z daleka. ;)

mordarg

Oj, nie powiem - parsknęłam śmiechem!

użytkownik usunięty

znowu zaginiony post

użytkownik usunięty

Up

użytkownik usunięty

ehh

użytkownik usunięty

Up

alex_29_filmweb

Emma zyskała popularność na serii o HP. Potem były role w Charlie i Noah, które moim zdaniem były bardzo dobre. W bling ring pokazała coś innego, teraz wychodzą dużo ambitniejsze filmy z jej udziałem- mam na myśli Regression czy Colonia, w przyszłym roku wychodzi film z Hanksem, więc robi się ciekawie.
A skąd ten fenomen? Emma Watson postrzegana jest jako piękna, wykształcona kobieta. Ukończyła studia na jednej z lepszych uczelni na świecie, aktywnie uczestniczy w ONZ, działa na rzecz kobiet. Jest jedną z najlepiej opłacanych aktorek, potrafi prowadzić swoją karierę. Mimo, iż zyskała popularność na serii HP, to teraz dodaje od siebie coś więcej.
Inteligencja, uroda, talent, wielkie pieniądze - to właśnie składa się na fenomen Emmy Watson.

Krzysiek_109

ok. dzięki. W końcu ktoś wyraża swoje danie w sposób kulturalny. Ja osobiście uważam ją za aktorkę nie na tyle dobrą, by znajdowała się tak wysoko w rankingu, wyżej od aktorek naprawde prestiżowych. Ale to moje zdanie. Co do filmów w przyszłości zobaczymy co z tego wyjdzie, może się rozkręci na tyle, że uznam ją faktycznie za aktorkę wyższej rangi :)

alex_29_filmweb

Miła, dziewczyna z sąsiedztwa z niej. Szkoda tylko, że sobie wyszczupliła nos. Parcie na szkło, czy co?

Osobiście choć Pottera uwielbiam i kibicuje wszystkim młodym aktorom z sagi to właśnie do mnie dotarło, że nie lubię oglądać Emmy. Dla mnie nie potrafi wcielić się rolę dokładnie bo nie posiada umiejętności w mimice, zmianie głosu, czy zachowania. Wszędzie gra tak samo :< wszędzie

alex_29_filmweb

Może są ładniejsze ale Hermiona jest tylko jedna dziewczyno .Wygląda jak by ją żywcem wyciągnęli z książki :)

alex_29_filmweb

A ja natomiast nigdy nie rozumiałem tego dlaczego tyle osób krytykuje i neguje Emmę. Jest to wybitnie kontrowersyjna postać pod tym względem, bo można znaleźć równie wiele zdziwienia co zachwytów. Często niestety zachwyty są naturalne i kierowane zwykłym gustem i poczuciem piękna, a zdziwienia i próba negacji podszyte zawiścią czy chęcią pokazania za wszelką cenę swojego płynięcia przeciw nurtowi.

Powiem tyle - to jest kwestia gustu i najwidoczniej do tak wielu facetów trafia jej uroda, urok i mimika. Osobiście dla mnie największym jej atutem są oczy i spojrzenia jakie potrafi nimi rzucić. A że ma do tego symetryczną twarz, ładne brwi i usta, to zwyczajnie się podoba nie tylko mi.

alex_29_filmweb

Kurcze jak Ja zazdroszczę takim ludziom jak wy ...też bym chciał żeby największym zmartwieniem w moim życiu było to że jakaś aktorka/aktor jest za sławna xD

ps.
O ile na temat tego czy ktoś ma "talent" aktorski czy nie można dyskutować (nie żeby to miało sens bo w dzisiejszych czasach każdy uważa że zna się na wszystkim i to lepiej niż cała reszta świata nawet jak nie ma o tym pojęcia) o tyle dyskusja na temat urody jest oznaką defektu umysłowego... wiem że to wyda się dziwne, szokujące i niemożliwe ale proszę uwierz mi na słowo że piękno jest względne i każdemu podoba się coś innego. Jedni lubią blondynki inni rude, jednym podobają się piegowate dziewczyny inni uważają je za paskudy, jedni lubią małe wąskie tyłki a inni wolą jak kobieta ma na czym siedzieć, jedni lubią duży biust a inni wolą mały, jednych kręcą Azjatki a innych latynoski... i wszyscy mają rację bo chyba każdy sam wie co mu się podoba najbardziej i nie trzeba go oświecać ;)

alex_29_filmweb

Wg mnie jest najpiękniejszą aktorką jaka aktualnie stąpa po świecie ale rozmawianie o tym czy ktoś jest ładny czy też nie jest kompletnie bez sensowne gdyż kewstia tego czy ktoś jest ładny czy też jest brzydki jak noc to na tyle subiektywna sprawa że rozmowa o tym jest jak mówiłem - bezcelowa. Co z tego że ja mam wręcz problem z oglądaniem filmów z nią przez to jak ładną jest osobą i nie daje mi to się w pełni skupić na jej grze kiedy dla innej osoby jej wygląd będzie wręcz odrzucający. To jest normalne.

alex_29_filmweb

"Bywają ładniejsze". Pozwól, że wytłumaczę ci znaczenie pojęcia opinii. Piękno jest subiektywne, zaczynam myśleć, że powinniśmy uczyć tego w szkołach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones