Emmanuelle Béart

Emmanuelle Marie Hélène Béart

7,6
2 200 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emmanuelle Béart

ładna, ale w blond włosach tylko bo w czarnych nie zbyt wygląda

Lily555

W Mission:Impossible ma minę zbitego psa. Patrząc na zdjęcia widzę, że w innych filmach wiele lepiej nie jest.

Guilder

Na kazdym zdjeciu na filmwebie ma rybie usta i dokladnie ta sama mine. Czy ona w ogole ma zeby lub potrafi zrobic jakis inny grymas?

Divian

To sprawka botoksu, który Emmanuelle sobie zafundowała parę lat temu i którego, jak sama przyznała, strasznie żałuje. Mimo to Emmanuelle jest rewelacyjną aktorką, a jeśli tak bardzo wam przeszkadzają te "rybie usteczka" obejrzyjcie sobie filmy z lat 90. Polecam "Serce jak lód".

A tak nawiasem mówiąc to Emmanuelle do dziś pozostaje dla mnie ideałem kobiecej urody ; )

Toodles

polecam "na lewo od windy" tam ma super naturalną urodę. W końcu ładna aktorka, która naprawdę jest ładna a nie jak teraz każda julia roberts czy inna rubik

lajla29

Według mnie ona jest bardzo podobna do naszej kaśki zielińskiej

Toodles

Raczej nie botoks a jakieś wypełniacze. Poza tym ona ma dość mocno naciągniętą skórę na dole twarzy, więc raczej miała też operacje. Botoks usuwa zmarszczki paraliżując nerwy, a ona ma wyraźnie te usta i ich okolice napuchnięte. Poza tym działanie botoksu znika po pewnym czasie, więc po roku nie byłoby śladu, natomiast wypełniaczy często nie daje się potem usunąć, a potrafią się rozlewać i przemieszczać gdzie nie trzeba.
Szkoda, że to zrobiła, bo była przepiękna. Mimo wszystko jednak i tak nie jest tak źle. Na zdjęcia wygląda kiepsko, ale w ruchu - w filmach - daje radę. Ciekawie jak by wyglądała bez tego - czy lepiej, czy jednak gorzej. Była dosłownie przepiękna w "Francuzce" i "Manon u źródeł". Niezależnie od wszystkiego i tak pozostaje jedną z moich najulubieńszych aktorek.

Eleonora

Na szczęście nie znam się na tych środkach i mam nadzieję, że nigdy nie poznam : ) W każdym razie Emmanuelle przyznaje się otwarcie do poprawek swojego wyglądu i do dziś przestrzega przed takimi ingerencjami w naturę.

Co do drugiej części Twojego postu, podpisuję się w 100 %.

Toodles

Ona chyba też poprawiła sobie biust, jak sądzisz? Z tymże jeśli tak, to to jak najbardziej wyszło. Bo wcześniej miała spory, ale później no jakoś tak jej się zmienił - i stał się większy i jędrniejszy, a z wiekiem dzieje się na odwrót, no ale nie wiem. To jest rzecz osobnicza, więc może nic nie ruszała.

Ja generalnie nie potępiam zabiegów plastycznych tylko właśnie zawsze wiąże się to z pewnym ryzykiem i nigdy nie wiadomo czy lepiej wyglądać młodo, a sztucznie, czy nieco staro, ale naturalnie. Różnie to wychodzi. Jak się uda jest fajnie. Dlatego nie widzę w tym nic złego i kobiety/mężczyźni po udanych zabiegach plastycznych nie tracą w moich oczach tylko dlatego, że uzyskali to przy udziale skalpela. Powiem Ci, że nawet podziwiam tych ludzi ze względu na odwagę, bo osobiście bałabym się, zwłaszcza pchania implantów w piersi czy jakiekolwiek inne miejsca. Nie umiałabym wytrzymać czegoś obcego w ciele, ale podobają mi się sztuczne piersi także gdy widać że są sztuczne. Tylko te wkładki trzeba często zmieniać, a i tak nadciąga się skóra i to już nie wygląda ładnie. Tak więc nie jest to kwestia zabiegu na całe życie, a zdecydowanie się na zabiegi co chyba ze dwa lata i tak do końca życia.

W każdym razie np. Demi Moore zrobiła sobie piersi w młodym wieku i poszła na całość, bo była niemal płaska. Mi się podobała i jak była płaska i z bardzo dużym biustem. Zawsze ją lubiłam, ale kiedy zaczęła zmieniać na dużą skalę twarz, to jakoś trudno mi na nią patrzeć. Jest taka nieprzepisana wiekowo. Ani młoda, ani stara. No i mimo że wszystko ma starannie podciągnięte, to już nie jest według mnie ładna. Nie wygląda kobieco. A jej wygląd z wcześniej uwielbiałam.

Szczęśliwie w przypadku Emmanuelle biorę ją taką jaka jest. I już trudno, że te zabiegi nieco nie wyszły. Nadal ją uwielbiam. Zresztą jak patrzę na jej wcześniejsze filmy, to ona miała już wcześniej tendencję do tych "rybich ust" więc może i naturalnie z wiekiem nasiliłoby się jej to. Może wcale tak dużo nie poprawiała.

Ona ma w sobie jakąś taką tajemnicę, nadaje filmom głębi. Nie wiem jak ona to robi, nie musi nawet specjalnie używać mimiki tylko po prostu jakoś to sobą emanuję. Wyraża ogromnie wiele emocji. To jest cudowne.

Swoją drogą dziwna sytuacja, że osoba tak piękna w ruchu tak źle wypada na zdjęciach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones