Harrison FordI

Harrison J. Ford

8,6
98 699 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Harrison Ford

Ahh ilez to niezapomnianych postaci Harrison wykreowal w swojej karierze: Han Solo, Indy, Jack Ryan, Richard Kimble, wspaniale role w filmach Petera Weira i u Polanskiego ("Frantic"), no i oczywiscie swietny tropiciel androidow Deckard. Ikona kina, aktor solidny, szkoda, ze obecnie grywa w sredniakach, ale to chyba wina wyzutego z pomyslow Hollywood, a zyc z czegos trzeba.

Kriss de Bielau

Zgadzam się. Wszystkie te wielkie kreacje które wykreował zapadły nam w pamięci. Bardzo mnie boli fakt, że jest już stary, wiem, że prawo natury i w ogóle ale ten aktor kojarzy się z młodym, przystojnym, pełnym energii facetem a już 68 lat :(

Szajba

68??!! Płakać się chce.Msz całkowitą rację Szajbo on kojarzy się z młodym,pięknym ideałem męskości.

Cho-Hi-Gang

Ciezko mi go oceniac pod wzgledem wygladu bo jestem facetem, mysle jednak, ze nadal trzyma sie bardzo dobrze. Jego uroda nie jest delikatna, "kobieca", wyglada mesko, niby zwyczajnie jednak ma w sobie to "cos". Jak na 68 letniego dziadka niezly z niego towar.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones