Harrison FordI

Harrison J. Ford

8,6
98 699 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Harrison Ford

ciekawe jak zagra Hana Solo w 7 części Star Wars.Podobno akcja odgrywać się ma niewiele po zakończeniu
6-óstki więc nie wiem jak ma zagra 20 letniego szmuglera.

CephRookie

No co Ty? Akcja ma się rozgrywać 30 lat po 6ce!

CephRookie

Po pierwsze Han Solo w starej trylogii miał 35-40 lat.
Po drugie(tak jak wyżej) akcja będzie się rozgrywać ok. 30 lat po 6-ce.

Ghostface_22

Dokładniej:
-epizod IV- 29 lat
-epizod V- 32 lata
-epizod VI- 33 lata

Ghostface_22

Dokładniej

Ep 4 - 34 lata;
Ep 5 - 37 lat;
Ep.6 - 38 lat;

Skąd Ty bierzesz te informację Ghostface ...

daniel_bielak

Ep.7 - 68-70 lat :)

daniel_bielak

No i myślę, że nie będzie spojlerem, jeśli napiszę, że Han na pewno zginie w E7 ...

daniel_bielak

Oby nie...

KillOff

A ja mam nadzieję, że zginie. Widać to serio widać, że Harrison jest cholernie zmęczony tą rolą mimo że od kilkudziesięciu lat się w nią nie wcielał i sam od momentu kręcenia Imperium Kontratakuje proponował śmierć Hana. Lepiej żeby dał z siebie stoprocent możliwości w tej części ku uciesze fanów i żeby postać z godnością zginęła niż żeby stopniowo z sequela na sequel Han stawiał się coraz bardziej bezpłciowy jak większość ról Forda z ostatnich pięciu lat. Harrisonowi życzę jak najlepiej ale obawiam się, że on nawet nie dożyje do premiery ostatniej części nowej trylogii i imo lepiej żeby postać zginęła naturalnie w filmach niż żeby nagle zniknęła bo aktor zginął (tfu tfu odpukać) i jej zniknięcie zostało by najprawdopodobniej wytłumaczone w ultra kretyński sposób, bo wątpię żeby ktoś inny grał Hana. Han Solo = Harrison Ford koniec kropka.

PS Rozwiązanie ze śmiercią Hana też jest lepsze bo Smutny koniec > Cukierkowy Holliwódzki happy end. Jeszcze łolaboga jak umrze tak kultowa postać, która jest zakorzeniona w kulturze od 1977 to niektórym na sali chyba dosłownie pęknie serce z rozpaczy

chowder

No właśnie mnie pęknie, dlatego wolę już ten sodki happy end, po co mam smutny z kina wychodzić:)

daniel_bielak

A ty skad bierzesz? Ja z Biblioteki Ossus

CephRookie

wciąż jest przystojny jak na dziadka więc z chęcią go zobacze w kolejnej części ;p

CephRookie

ciekawe jak będzie wyglądał statek enterprice

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones