Harrison FordI

Harrison J. Ford

8,6
98 699 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Harrison Ford

Z kim wg was Forda bardziej kojarzą?? Z kim się wma kojarzy jak usłyszycie jego imie?? Mówicie "A to ten aktor co grał w Star Wars" czy możę "A Indiana Jones"
Ja chyba bardziej kojarze go jako Hana solo. Może dlatego, żę Star Warsy widziałem jako pierwsze.
Jak to u was jest?

Szajba

Mnie bardziej kojarzy sie z Indiana Jones'em z tych dwoch postaci co wymieniles. Ale ogolnie gdy slysze jego nazwisko to kojajrzy mi sie z prezydentem z Air Force One.

Szajba

Mniej więcej równo.. ale jednak częściej nazywam go Hanem Solo ;]

szuwarcia

mi bardziej z indiana :) pewnie dlatego że oglądałem go wcześniej niż sagę...

Effendie

Mi z Deckard'em z "Łowcy androidów", ale to pewnie dlatego, że to mój ulubiony film. Jeśli miałbym wybierać tylko z tych dwóch opcji to raczej Han Solo, ale obiektywnie patrząc to najwięcej ludzi chyba jednak kojarzy go z roli Indiany, bo w końcu to on grał tam pierwsze skrzypce, a najbardziej rozpoznawalną rolą z "Star Wars" jest niewątpliwie Lord Vader.

użytkownik usunięty
Szajba

Mimo, że w Starych Wrakach to on był najbardziej wyrazisty, pierwsza postać z jaką mi się kojarzy to Indiana Jones.

Szajba

ani Han Solo ani Indy, dla mnie Harisson Ford już na zawsze pozostanie Richardem Walkerem z genialnego Frantica Romana Polańskiego

Szajba

Dla mnie Harrison Ford to Harrison Ford i tyle, nie jest tak, że jak słyszę jego nazwisko to myślę "Indiana" albo Han Solo.. może to dziwne, bo te postaci bardzo, bardzo lubię, a może nie, bo widziałam z nim sporo filmów i nie przypisałam go do żadnej konkretnej roli. Ale wydaje mi się, że większość kojarzy go z Indym o co pretensji nie mam ;)

Szajba

Ja Forda widziałam pierwszyraz w "Indiana Jones" i chyba już zawsze będzie dla mnie Indy'm^^ Mój kuzyneczek to nawet jak mu pokażę fotkę z SW to nie potrafi powiedzieć "Han Solo" tylko odrazu "Indiana Jones" xD Osobiście wolę jednak Han'a, no ale nic nie poradzę na to, że w SW zakochałam się później ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones