Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 979 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

Uważam że jest przereklamowany, nudny. Znany jest tylko z serialu TVD jako Damon, taka prawda. Ponadto postać D stała się nudna, ciągle te same wymuszone uśmieszki i żałosne odzywki. Dodam także że Ian na zdjęciach próbuje na siłę uśmiechać się w stylu Damona [przykład --> http://s1.ibtimes.com/sites/www.ibtimes.com/files/styles/article_large/public/20 12/05/03/269950-hollywood-actors-who-could-play-christian-grey-in-50-shades-of-g rey.jpg] to jest żenujące. Na koniec napiszę tylko tyle - aktorem jest marnym, coś tam próbuje grać ale lipnie mu to wychodzi, że tak to ujmę.
Dałabym 3/10 - bo coś tam jednak umie, ale no cóż...wybitny to on nie jest.

martamk4

Dokładnie tak jak mówisz:)))

martamk4

ciekawe czy Ty umiesz grać lepiej

angelika0147

Tu nie chodzi o mnie tylko o tego Pana, ja wybrałam sobie inny zawód, z kolei Ian jest aktorem, czyli osobą publiczną, każdy może wyrazić swoją opinię na jego temat (od tego są właśnie widzowie). Peace.

angelika0147

Bezsensowne pytanie, wybacz. To musisz być piekarzem żeby móc ocenić że bułka niesmaczna?

WhiteDemon

Nie, ale aby wyrażać swoją opinię na jakiś temat wypadałoby mieć odrobinę wiedzy na ten temat...

angelika0147

Ocena aktorstwa to bardzo subiektywna sprawa;)

angelika0147

Jeśli mogę spytać w ilu filmach widziałaś Iana?
Tylko mi nie mów że z samych Pamiętników bo się seryjnie załamię;)

WhiteDemon

pierwszy raz zobaczyłam go w serialu Lost, oglądałam jeszcze film Żyć szybko umierać młodo oraz Puls, pamiętniki wampirów szczerze mówiąc dopiero zaczęłam oglądać, zaczynam drugi sezon

angelika0147

Ja go widziałam w 16 rolach i uważam to za przykre doświadczenie, ale sama chciałam;)

WhiteDemon

no cóż, każdy ma swój gust, przyznam że masz lepsze porównanie bo widziałaś aż go aż w 16 rolach, mimo wszystko dla mi się podoba :)

angelika0147

Nie no spoko, jak kto uważa;)

martamk4

A ja uważam, że powinien zagrać Greya to by był by dla niego dobry sprawdzian, czy wyszedł już z cukierkowej gry buzią, czy nauczyl się prawdziwej aktorskien gry w końcu ma już chłopak 35lat czy nawet 36:)

martamk4

http://www.filmweb.pl/person/Vanessa+Hudgens-125110
a ją na 7 ? to wlasnie widze jakie masz pojecie o grze aktorskiej

prisonero0

No właśnie na 7 a nie na 10, uważam że mocna 7 jej się należy.
Chociażby za film 'Sucker Punch', całkiem nieźle tam zagrała.

martamk4

Twoje zdanie na jej temat okej ale napewno sie nie zgodze z twoja ocena 1 dla Iana bo jednak jeden to katastrofa no nie? A on napewno dorównuje talentem Venessie choc moim zdaniem i uzytkownikow filmwebu jest duzo od niej lepszy wiec bez obrazy albo sie nie znasz albo po prostu jestes z tych co wola Stelene tyle w temacie

prisonero0

Akurat fandom nie ma tutaj nic do rzeczy, moim skromnym zdaniem Ian nie popisał się [jak na razie] jeśli chodzi o aktorstwo.

martamk4

Zgadzam się martamk4
Też uważam że jest przereklamowany! Poza tym jak zauważył że rola Damona najlepiej mu wychodzi to na co dzień też go udaje :)
te uśmieszki połową gęby itp. Widziałam wiele paneli TVD i jego zachowanie jest żenujące - te przerywania, zgrywanie macho!
Poza tym o wiele lepiej wyglądał w LOST i nie był taki sztuczny- być może z biegiem czasu robi się coraz brzydszy. On jest poprostu bardzo ładnie pomalowany, a jeśli są zbliżenia na twarz to widać jego chropowatą cere. Być może jest przystojny ale bez przesady ...... Powiem Wam że bardziej przekonuje mnie Paul:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones