Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 930 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

Paskudny tak bardzo że aż bije sie patrzeć . A bo raz czy dwa jak siedziałam z przyjaciółką w parku , brechtałyśmy się do rozpuku z ... hmmm , jego oryginalnej urody ?D Nie wiem co wy tam w nim widzita , ale ja umywam rączki . Tylko nie rzucac mi tu we mnie kamieniami proszę ! xD

Enterraz

A misiowymi żelkami można?
Bo jakby co, to ja mam paczkę otwartąXD

WhiteDemon

Spox :3 Misiowe żelki nie bolą :3

WhiteDemon

TYlko mi nie mów, że będziesz go broniła. Nie warto.

xena_4

;)

Enterraz

no i po co zakładać takie tematy? -.-

noisywhisper

No to jaki mam założyc , powiedz to założe

Enterraz

uch, nie rzucaj się tak od razu (:

noisywhisper

Nie oglądałeś chyba Vampire Diaries że tak sądzisz co nie?

noisywhisper

Ależ ja się nie rzucam , jestem spokojna jak po cysternie naparrru z melisy . A poza tym my tu omawiamy bardzo ciekawe tematy natury urody głownego bohatera .

Enterraz

No może na tym zdjęciu nie wyszedł za ładnie, ale jak sobie wyszukasz zdjęć w google grafika, to wygląda o wiele lepiej ;]

Karloina

Gdzie jest wypudrowany , naświetlony i skorektowany :P Niom , rzeczywiście piekny :3
http://www.google.pl/imgres?q=ian+somerhalder&um=1&hl=pl&noj=1&tbm=isch&tbnid=-0 eF_ro_Mn73-M:&imgrefurl=http://jimhalterman.com/news/results-are-in-the-2011-rea ders-poll-hottest-prime-time-tv-hunks-list/&docid=2f-HRzkPmMv-fM&w=818&h=1222&ei =DtCBTv_yB6LP4QSVyvRR&zoom=1&iact=hc&vpx=1055&vpy=381&dur=552&hovh=275&hovw=184& tx=93&ty=190&page=1&tbnh=182&tbnw=135&start=0&ndsp=21&ved=1t:429,r:20,s:0&biw=12 80&bih=770
A tu wygląda jak John Travolta xD

Enterraz

nie no, jeśli o mnie chodzi to działa na mnie c: pozytywnie no. jest przystojny i koniec kropka. ale w końcu TO RZECZ GUSTU! mój ulubiony facet zaraz po całej bandzie modeli z Lachowskim na czele (;

noisywhisper

Czemu robisz minki w drugą stronę ? :p No właśnie , skoro to rzecz gustu , to moge wszem i wobec ogłaszać , jaki jest paskudny :P No właśnie po to założyłam taki temat . KTO JEST ZE MNĄ ? :D

Enterraz

zwracam honor! ale i tak sądzę, a nawet wiem i widzę, a chciałabym poczuć i dotknąć i polizać xd że SEXYHALDER JEST MEGA.
minki? takie przyzwyczajenie c;

noisywhisper

Sexyhalder ??? W życiu tak asbsurdalnej hybrydy świat nie widział :P

Enterraz

-.- xd

Enterraz

To mówisz, że się brechtałyście ... -.-'

Poolaxoxo

Nom , czyli "śmiałyśmy" . Czy jest tu coś niejasnego

Enterraz

Nomć to zajefajnie. A możesz podać jakich celebrytów uważasz za przystojnych? :)

Kietsu

Widać po avatarze jacy celebryci jej się podobają;)

veronica_z

Ciii, ciii. Teraz zaś pozwolę sobie zacytować Enterraz:
"Gdzie jest wypudrowany , naświetlony i skorektowany :P Niom , rzeczywiście piekny :3"
Teraz popatrzmy na awatar Mrs. Enterraz
Teraz wykonajmy oto ten gest: http://b12.grono.net/244/68/gallery-58431088-500x500.jpg
Pozdrawiam.

Kietsu

No to teraz ja się "brechtam do rozpuku" (jak już cytujemy Enterraz :P )
Trafiony. Zatopiony.

veronica_z

Nie jesteś tak fajna jak Enterraz i nie podobają Ci się tacy mmm 'mężczyźni', bo nie brechtasz się w parku z psiapsółką :(

Kietsu

Hmmm , a teraz mi powiedzcie , o co wam chodzi bo tak nie bardzo wiem do czego to zmierza . Co do pięknych celebrytów , jasne że są tacy , którzy są piękni naturalnie , a niejedno zdjęcie Iana widziałam gdzie go np na lotnisku dorwali i był megapaskudny - porównaj sobie taką fotę , a potem obejrzyj jego zdjęcie na plakacie . \widzisz różnicę ?
Do tego właśnie są tacy , którzy pudru nie potrzebują by być piękni , dajmy na to Jess Alba , Bradley James czy Kit Harington

Enterraz

Ha ha ha;D A najlepsze w tym jest to, że to i tak nie ma znaczenia kto autorce tego tematu, podoba się najbardziej, bo gdyby ludziom podobali się tylko ci mega boscy (jak w moim mniemaniu Ian, oczywiście za piękne oczy;)) to kto by się rozmnarzał z paszczurami?! Więc brawa dla tej osobliwości, bo ludzie bez gustu też są na świecie potrzebni!;) pozdrawiam:D

zadowolona

<drapie się po głowie rozważając problem> Może rzeczywiście osoby bez gustu są potrzebne . Zadowolona ? :3

Kietsu

popieram

Enterraz

Poziom wpisów na temat takich aktorów jest na tym portalu wprost proporcjonalny do ich kunsztu aktorskiego.

tearofmankind

A teraz pytanie które tak często zadaję -po co wpisujesz się w temacie , który uważasz za denny ? Tylko po to żeby napisać że jest denny ? Skoro taki jest , to w końcu przestali by się wpisywać , temat wyszedłby z pierwszej piątki i prawdopodobnie zostałby zapomniany , ale nie , dzięki ludziom takim jak ty cały czas utrzymuje się na górze , a nowa osoba , które wejdzie na profil , pierwszy temat jaki otworzy to właśnie ten i zabawa trwa

Enterraz

Trochę śmiechu zawsze się przyda, od fanek Iana zwłaszcza.

Gust polega na afirmacji i negacji wybranych pozycji, toteż czynię drugie w tym temacie.

Enterraz

Rzecz gustu Tobie się nie podoba a mi i całej masie ludzi tak.

Enterraz

Enterraz mam pytanie :
po co prowokujesz fanki Iana
wkurzasz się bo odpisujemy i jesteśmy sprzeczne twojej opini
ale zamieszczając taki post to nawet każdy debil wie każdy broni swoich racji

a tak wogóle jak nie wuielbiam iana za jego urode tylko imponuje mi jego gra aktorska
widocznie uważacie że nie ma talentu bo nie macie bladego pojęcia o aktorstwie
ja uczęszczam do studia aktorskiego i wiem czym jest prawdziwy aktorski talent

p.s.
Ja zdecydowanie bardziej wole zdjącia somerhaldera które nie są wyretuszowane bo pokazują jego prawdziwe piękno

didiko

A nawet co do gustu, to większość dziewczyn broniących urody Iana zna go z Pamiętników wampirów, gdzie mamy coś, co z moją przyjaciółka nazywamy "syndromem Kraven'a". Syndrom ten polega na tym, że nawet przeciętnej urody osoba w gronie wyraźnie mniej przystojnych aktorów grających pozostałe główne role poprzez kontrast wydaje nam się bardziej atrakcyjna. Przez to Ian nie zachwycający urodą (przynajmniej mnie) w innych rolach w tej obecnie najbardziej znanej i rozpowszechnionej wygląda na naprawdę przystojnego mężczyznę.

asienka__

pozostała obsada TVD mniej przystojna? no proszę Cię :P Michael Trevino brzydkim? a Joseph Morgan? mogę zrozumieć, że możesz nie przepadać za typem urody naszego rodaka - bo Paul Wesley zdecydowanie podoba się tylko niektórym, ale nawet jego nie można nazwać brzydkim/paskudnym :P

ulcia010

Chciałam powiedzieć to samo, ale mnie ubiegłaś;)

WhiteDemon

Ok, ale w pierwszej serii Michael Trevino gra postać dalszoplanową, więc przez rzadkie pokazywanie się na ekranie nie daje zbyt wielu możliwości do oglądania na początku, kiedy widz wyrabia sobie zdanie. Joseph Morgan tym bardziej się pojawia, kiedy mamy już wyrobioną ocenę na temat innych i jeśli uważamy po prawie dwóch pełnych seriach, że z głównych najmilszy dla oka w serialu jest Somerhalder, to większość nie zmieni zdania dla nowej postaci. Tym bardziej, że na nasz odbiór podświadomie wpływa też, czy postać graną przez danego aktora lubimy, a dużo pozytywniej odbierałam Damona, niż Tylera (zwłaszcza na początku).
A co do naszego rodaka, to sama zauważyłaś, że nie podoba się on wszystkim i ja jestem w tej grupie której jego wygląd nie pasuje, a jego uroda jest dziwna, lecz nie trafiająca w gust, choć wiem, że niektórym się podoba (wśród moich znajomych pasuje wszystkim, którzy nie mają zastrzeżeń do urody Pattinsona)

asienka__

Cóż, według mnie Ian jest postrzegany niemal wyłącznie przez pryzmat swej postaci w VD, dlatego tak to wszystko wygląda...
Nie ma to jak siła ekranuXD

Enterraz

hah. przez pryzmat swoje postaci w tvd .
no to się grubo mylicie .
ja poznałam somerhalderra gdy grał w żyj szybko umieraj młodo
i to własnie wtedy wpadłam w somerhalderomanie
nastepnie widziałam film turnie w którym również zagrał wybitnie
a dopiero po obejrzeniu ttych filmów zaczęłam oglądać pamiętniki

może niektórzy fani damona
nie wiedzą kim jest ian
ale zapewniam was że gdyby ian nie miał talentu to by nikogo nie zainteresował
bo mimo iż jest przystojny ,. a grał by jak ciota to ludzie nie zwracali by na niego uwagi

didiko

zgadzam sie z didiko i co do wczesniejszych wypowiedzi to przecież nie może być taki brzydki skoro był modelem. fakt pierwszy raz zwrocilam uwage na tego aktora wlasnie w pamietnikach wampirow ale obejrzalam tez kilka innych fimow z jego udzialem i uwazam ze jest moze nie wspanialym ale dobrym aktorem. mysle ze w zyciu prywatnym rowniez moze byc barwnym czlowiekiem:)wizualnie Ian bardzo mi sie podoba ma w sobie cos intrygujacego no i te nietuzinkowe oczy...:)

smila

tak . oczy ma śliczne

no i ten uśmiech!

smila

Taaa?
A Anja Rubik niby jest taka piękna??!
A przecie topowa z niej modelkaXD

WhiteDemon

yy...
co ma anija rubik do iana somerhaldera?

didiko

Bo to takie troszkę śmieszne - twierdzenie, iż każdy model jest piękny...

WhiteDemon

no anja rubik pięknością nie jest
lecz ian to zupełnie co innego
i jest jednym z najprzystojniejszych modeli

didiko

Rzecz gustu;)

WhiteDemon

no właśnie rzecz gustu
więc co chciała osiągnąć autorka tematu?

didiko

Chyba chciała podkreślić po prostu, że nie wszyscy zachwycają się Ianem;) nie podziela tego i nie rozumie...
W sumie też to rozumiem, wszędzie gdzie tylko jest mowa o VD, WSZĘDZIE, w każdym temacie, dziewczyny piszą setki razy, jaki to Ian jest cudowny, piękny, wspaniały i jedyny - i czasem nawet mnie( mimo że bardzo lubię Iana i jego pustać;) robi się słabo...
No bo ileż można, prawda? ;)
Nie mówię że to źle, sama się zachwycam wieloma aktorami, ale kurde, z Ianem to teraz tak jak niegdyś z Pattinsonem i to może obrzydnąć, wiesz mi.

Poza tym, jak już napomknęłam, a się oburzyłaś, że tak nie jest - ja niestety zła baba podtrzymujęXD - sorry, ale przed Pamiętnikami prawie nikt nie uważał Iana za ideał męskiej urody...
Choć miliony LOSTów oglądały, zachwytów nad według Ciebie niezaprzeczalną urodą Iana nie było.
Wyłączając pojedyncze jednostki;)
Moje zdanie jest takie - gdyby nie rola Damona, Ian ani by takich zachwytów nie wzbudzał, ani by tak wysoko w rankingu nie był. Mów co chcesz, taka prawda;)

WhiteDemon

zachwytu Ianem nie było bo po prostu mało ludzi go znało
jak miał się zachwycać nim ktoś kto go nie znał
dzięki temu że pamiętniki idealnie uplasowały się w sercach widzów;


nie chce nikogo przekonywać że Somerhalder jest ideałem piękna bo każdy ma swoje zdanie;
tylko że ja mam tyle kultury że nie obrażam gustów innych ludzi jak zrobiła to autorka;

ian nie tylko zdobył serca widzów urodą lecz także swoim zachowaniem;
to jak gra w pamiętnikach jest godne uznania



Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones