Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 979 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

Paskudny tak bardzo że aż bije sie patrzeć . A bo raz czy dwa jak siedziałam z przyjaciółką w parku , brechtałyśmy się do rozpuku z ... hmmm , jego oryginalnej urody ?D Nie wiem co wy tam w nim widzita , ale ja umywam rączki . Tylko nie rzucac mi tu we mnie kamieniami proszę ! xD

didiko

Znów żarty...przecież mówię wyraźnie;)
A LOST to co?
Chcesz mi powiedzieć, że mało ludzi to oglądało?!!!
W takim razie, chyba żyjemy na innych planetach, bo na mojej LOST był i nadal jest bardzo popularnym serialem...
A właśnie tam grał Ian;)

WhiteDemon

serial popularny
owszem
tylko nikogo jednak nie interesowało kim jest ian
bo widocznie jego rola nie podobała się widzom

didiko

No i widzisz, to jest właśnie to o czym mówię;)
Ian musiał dostać Damona do zagrania, by nagle okazał się superprzystojnym facetem, męskim "bóstwem"XD
A wcześniej tego nie było...
Nasze postrzeganie danej osoby, a już danego aktora w szczególności - jest bardzo często zależne od jego ról;)

WhiteDemon

tak .
on po prostu dostał w zaginionych role do której nie pasował zaś damon świetnie do niego pasuje czy Miles z turnieju


tak jest w przypadku każdego aktora i aktorki
mimo iż ktoś ma talent to rola może nie pasować do czyjegoś wyglądu i już.

didiko

Polemizowałabym;)
To o to też chodzi w aktorstwie, zagrać tak dobrze, by nawet gdy aktor nie pasuje - zdawałoby się - do roli - podołać zadaniu i przekonać widzów;)

Enterraz

każdy ma swój gust..

Enterraz

Nie rozumiem jak można powiedzieć że Ian Somerhalder jest brzydki , to tak jakby powiedzieć że Albert Einstein był głupi !

Nataleah

Albo Kasia Struss gruba ! Facebook znienawidzony ! Abel była kobietą ! Ludzie to elfy ! No weź nie przesadzaj , jest brzydki i tyle

Enterraz

Cały czas się zastanawiam, po co w ogóle ten temat...
Chyba tylko żeby poczytać opinie osób takich, jak Nataleah i się pośmiać.
De gustibus non est disputandum.

Evarini

Wow , łacina . Szalejesz . Tak , właśnie po to żeby sie pośmiać temat jest

użytkownik usunięty
Enterraz

Ma prawo Ci sie nie podobać , nie każdemu musi ale skoro juz rozpętałaś gorącą dyskusje to może napiszesz kto jest w Twoim typie ?
Pytam z czystej ciekawości :)

hmmm ... grrrrauuu ... XD Kit Harrington na przykład :D No , i jeszcze paru innych

Enterraz

No, Kit jest ładny;)
Nawet bardzo.
Ale za jego postacią w GoT niespecjalnie przepadam, szczerze mówiąc;)

WhiteDemon

Ja uwielbiam Jona , kocham Kita ale to , jak go zrobili do serialu nie pasuje ani do jednego , ani drugiego :/

użytkownik usunięty
Enterraz

uuuu Kit... jest boski, zgadzam się... i akurat wolę Jona Snow serialowego niż książkowego... :) wygląda męsko...a w ksiażce to jeszcze dziecko :)

Ale w książce jest przystojniejszy i ... bardziej przystępny :D Mrrrrauuu :3
http://www.google.pl/imgres?q=jon+snow&hl=pl&sa=G&gbv=2&biw=1280&bih=869&tbm=isc h&tbnid=Inwq3S_SAzUlRM:&imgrefurl=http://www.geekshow.us/content/television-cont ent/television-news/several-new-game-of-thrones-characters-cast/&docid=IfliPBeco bv04M&imgurl=http://www.geekshow.us/wp/wp-content/uploads/2009/08/Jon_Snow.jpg&w =300&h=423&ei=nvS_TpDGCYnOswbWh-mLAw&zoom=1&iact=hc&vpx=523&vpy=193&dur=1254&hov h=267&hovw=189&tx=82&ty=123&sig=112408329093685786819&page=2&tbnh=153&tbnw=114&s tart=24&ndsp=24&ved=1t:429,r:8,s:24
Coś w tym stylu , aczkolwiek ta wersja mnie nie zadawala :P

użytkownik usunięty
Enterraz

Jest duzo rysunkow Jona w necie , na wiekszosci to przystojniak :) Ta wersja tez mnie nie zadowala :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones