Jack Gleeson

8,6
12 954 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Gleeson

Trzeba nie lada umiejętności, żeby tak zagrać psychopatycznego idiotę o odwadze pozwalającej mu co najwyżej zastrzelić z kuszy związaną prostytutkę.

użytkownik usunięty
fabcio93

I fajnie że ją zastrzelił, bo jej nie znosiłem.

fabcio93

Jestem pod wrażeniem jego gry aktorskiej, uważam, że jest świetny, gra tak naturalnie.
To chyba najlepiej odegrana negatywna postać, którą chciałabym udusić za jego uczynki.

GMarzena_92

to prawda, lubię ta jego złośliwą rolę do tego stopnia, że mam Joffreya na tapecie z taką ostro złośliwą miną, człowiek kocha go nienawidzić, szkoda ze Gra o tron to jego ostatni film i rezygnuje z aktorstwa bo naprawdę zapowiadał się obiecująco

fabcio93

to prawda,jak na tak młodego aktora zagrał w GoT świetnie ale jego postaci-szaleńca nie znoszę więc.......:)

romek_krakow

Właśnie skończył się 2 odcinek 4 sezonu. Nie walnę Ci megaspoilera, ale jak nie oglądałeś, to obejrzyj koniecznie ;)

fabcio93

widziałem go już i dlatego ten 3 kropek z uśmiechem na końcu mojej wypowiedzi :)

fabcio93

Chłopak świetnie zagrał Joffa. Chyba nawet bardziej nie lubiłem tego serialowego do książkowego :P. Ekstra kreacja naprawdę. Obawiam się jednak, że ludzie jeszcze długo będą go kojarzyć, z tą znienawidzoną postacią fikcji literackiej.

joker89

Był świetny w tej roli, ale też własnie się obawiam, że ludzie mogą mieć z nim złe skojarzenia w jego kolejnych rolach.

Yoruni

nie będzie kolejnych :( koleś rzucił aktorstwo ...

fabcio93

Joffrey będziemy tęsknić !

fabcio93

Joffrey [*]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones