Jack Gleeson

8,6
12 963 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Gleeson

Nie oglądam serialu, bo nie udało mi się przebrnąć przez pierwszy sezon (dużo łatwiej idzie mi czytanie), tak więc nie będę się wypowiadać nt. jego gry, jednak zdradzę Wam, że wg mnie ten chłopaczek jest piękny i wręcz zachwycający i gdybym go spotkała na ulicy, to nie mogłabym oderwać od niego wzroku. Niestety jestem dla niego zbyt przeciętna. :P
Nie od dzisiaj wiem, że mam dość kuriozalny gust, jeżeli chodzi o męską urodę. ;)

Roxley

Nie tylko Ty. Ja też uważam, że coś w sobie ma:P

asusRM

A ja bym brała Joffa jak chytra baba trzy cytryny.

zonakrola

Żonie króla wolno. ;)

Roxley

Jest tak brzydki, ze w "LotR" moglby zagrac Golluma bez charakteryzacji!

CyboRKg

Być może masz rację, ale wg mnie lepszy brzydal z wdziękiem niż przeciętny kartofel, na którego nie sposób zwrócić uwagę. ;)

Roxley

Oglądałam serial i przeczytałam sagę do najnowszej książki i nie rozumiem jak mogli wybrac go na Joffrey'a, rozumiem że każdy ma swój gust i upodobania ale trn aktor nie jest "piękny", ma raczej dziwną urodę , Joffrey z sagi był urodziwy, wysoki, postawny, i uwazany przez wszystkich za niesamowicie przystojnego, a o tym aktorze raczej tak wszyscy nie powiedzą, jest tesz dość chudy i niezbyt wysoki. Więc wybór go na Joffreya był dla mnie niezrozumiały.

Lilo_Six

Przecież, byął w książce mowa, że jest brzydki :P

Lilo_Six

Tak uważała tylko Sansa, pozostali nie mieli o nim takiego zdania. Ja dawno czytałam książkę, a to pamiętam. Zresztą Jack zrobił z tej postaci taki majstersztyk, że można by było mu więcej wybaczyć. Tu zdecydowanie ważniejsza była gra aktorska, a ta była taka, że ba!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones