Jack Gleeson

8,6
12 975 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Gleeson

żeby na twój widok ludzie chcieli cię ukamienować - to jest SZTUKA!!!

g_f

Oj tak! Gdy by dopuścili mnie na długość ręki do Joffrey,a to bym go za*ebał!!!

vodka85

To chyba jest potwierdzenie że gra doskonale :D Tak być znienawidzonym przez widzów^^ Podziwiam:D

Asiana

Trochę szkoda, że chłopakowi na starcie karierę zepsuli :D. Teraz ludzie będą go szczerze nienawidzić kojarząc go nieustannie z Joffem.

powel13

Nie ludzie, tylko upośledzone matoły. Jak ktoś nie potrafi rozróżnić aktora od granej przez niego postaci, to jest głupcem... i tyle. Koleś jest genialny jako Joff. Szczere wyrazy nienawiści ^^

Przepon

Ja bym mu dała Oscara, za te 'męki' :D

powel13

Zepsuli karierę? Moim zdaniem ma przed sobą świetlaną przyszłość. Zagrać negatywną postać tak dobrze, że widzowie szczerze go nienawidzą, to sztuka.

Swoją drogą dzisiaj fani "Gry" nienawidzą go tak, jak niegdyś nasze matki nienawidziły Leoncia z "Izaury". Zupełnie inny typ bohatera, ale nienawiść równie ogromna :D

powel13

Mi również ciężko powiedzieć o "zepsuciu" kariery : D . Zwłaszcza, że jeszcze możemy się zdziwić, jak zagra jakąś rolę, z której każdy widz będzie nie tyle co zadowolony, ale i wręcz pod wrażeniem, że aktor potrafi tak bardzo zmieniać swoje oblicza. Przykład? Jeff Bridges, gdzie w Iron Manie podnosił ciśnienie swoją fałszywą przyjaźnią a w Tronie: Dziedzictwo okazuje się być ekstra tatuśkiem ;3.

powel13

Dokładnie :D Dzisiaj oglądałam "Batman-Początek" i jakoś nie mogłam współczuć granemu przez niego dzieciakowi. wręcz przeciwnie :D

powel13

Na pewno za wcześnie by mówić jeszcze o zepsutej karierze, ale niebezpieczeństwo jest. Kiedy aktor wybija się na produkcji, która zyskuje miano kultowej, idealnie wpasowując się w swoją postać, może nią przesiąknąć w oczach widzów. Staje się ona łatką, sama nasuwa się w skojarzeniach, bez względu na to jak silna jest nasza świadomość aktorskiego rzemiosła. Joffrey jest na tyle perfekcyjnie wykreowany, wyrazisty i znany widzom, że młodemu Glessonowi nie będzie łatwo w przyszłości odsunąć na bok jego wizerunek. Mark Hamil dla przykładu boleśnie tego doświadczył gdzie po Gwiezdnych Wojnach nie mógł znaleźć angażu nigdzie i upadł tak nisko, że zaczął parodiować swoją własną postać :/ Dopiero później zaczęła się jego przygoda z dubbingiem, która ostatecznie karierę wskrzesiła. Najbardziej narażeni są aktorzy wcześniej mało znani, gdyż nigdzie wcześniej nie mieli szansy kojarzyć się inaczej. Choć los ten dotknąć może każdego. Leonardo DiCaprio zmywał z siebie etykietkę gorącego loverboya długie lata po Titanicu, mimo jego wcześniejszych świetnych i zupełnie innego rodzaju kreacji. Ale prorokować tu nie można, szansę Jack Gleeson nadal ma, wiele zależy od niego samego.

g_f

Dokładnie!Jak go widzę to od razu chciałbym go dźgać tępym nożem!!!

Boomslang76

Od pierwszego pokazania jego postaci w Grze od razu wiedzialem ze go nie polubie. Ale ma wyjątkową postać , człowiek od razu chciałby sie do niego dostać i zatłuc. Świetnie zagrał.

g_f

http://www.hopaj.pl/poprzedni_hop,1345189992

Pirat_z_Karaibow

BOMBA!! ;-D

Pirat_z_Karaibow

Właściwie to lubię wszystkich gości z tego obrazka poza nim :D

g_f

O tak, dokładnie ! Przecież mnie krew zalewa ja na ekranie pojawia się Joffrey.

Kripked

Z ust mi to wyjąleś. trzeba mieć talent , by wzbudac tak żywą reakcję. Właśnie skończylam "Ucztę dla wron" i czekam aż dopadnę ostatnie tomy ksiażki. Powiem tyle , nie brakuje mi postaci Joffrey'a

g_f

Ciekawe jak się czuje wiedząc, że nienawidzi go tak wiele osób i życzy mu rychłej śmierci (przynajmniej w serialu) ??

g_f

nie cierpię go, po tym jak kazał mi ściąć Starka - a sagi nie czytałam, więc nie wiedziałam, że to tak się skończy

delishya

a władce pierścieni oglądałeś? Boromir? :P Nie trudno się było domyślić, bo ten aktor zawsze umiera :D

joshee

w Equilibrium też zginął

Napoleon.V

czyli jeste dobrym aktorem, bo podobno sceny śmierci najtrudniejsze :P

delishya

he he :) na to wychodzi. Nie można się zbytnio przywiązywać do postaci, które gra

Napoleon.V

Sean Bean to żywy spoiler.

g_f

Mnie zawsze ciekawi, czy sam oglądając Gre o Tron też nienawidzi Joffrey'a jako postać XD ? Ale gra świetnie :D

g_f

i mając 20 lat wyglądać na 13 to też jest sztuka.....

g_f

Niesamowite jest to, że wszyscy szczerze nienawidzą tej postaci! Zazwyczaj jest tak, że nawet najgorsze czarne charaktery są lubiane przez wielu widzów, a tutaj każdy ma ochotę go zadźgać!

asiasiao

cytuję za "piratem z karaibów" idealne podsumowanie Twojej wypowiedzi ;-)
http://www.hopaj.pl/poprzedni_hop,1345189992

g_f

Podobno po pierwszym sezonie Martin wysłał do niego maila: "Wszyscy cię nienawidzą. Dobra robota!" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones