Jeremy DaviesI

Jeremy Davies Boring

7,5
6 983 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Davies

Świetny aktor, kapitalne role w Szeregowcu, Solaris, Operacji Świt czy w Zagubionych. I kompletnie znika, praktycznie nigdzie nie gra. Ostatnio dopiero epizod w "Hannibal". Ktoś wie dlaczego?

sober

Po drodze zagrał jeszcze w serialu "Justified" rolę za którą zgarnął zresztą statuetkę Emmy, więc nie wiem czy można nazwać to zniknięciem.

sober

niedawno w bodajże 9 odcinku był w Hannibalu miał mały epizodzik ;)

sewerynsenior

Mało tego, za mało.

sober

no fakt że gra za mało ale to jego wola.. ja go pierwszy raz widziałem w loście i jedynie niedawno w Hannibalu.
Aktor charakterystyczny potrafi wcielić się w różne postacie, powinien grać głowne role w fajnych filmach no ale jak widać może na kastingi mu się chodzić nie chce.

sober

Nikt nie wspomnial o jego dwoch rolach,ktore moim zdaniem sa najlepsze.Naprawde dziwne.Nikt ich nie widzial?Nie sądzę.Mianowicie rola zestrzelonego w wietnamie pilota u boku Christiana Bale'a .Akcja dzieje sie w obozie jenieckim.Tytuł "Operacja świt".Świetny film,polecam.Na koniec wisienka na torcie "HELTER SKELTER".Wciela sie w Mansona i tu w calej okazalosci widac jego kunszt aktorski.Lepszego aktora nie mogli dobrac.Dodatkowo caly film jest zrealizowany dobrze,z dbaloscia o dokladnosc faktow historycznych.Ogladal ktos?Jezeli nie to punkt obowiazkowy.Obejrzyjcie i napiszcie co o tym myslicie.Czytalem ze krytycy wypowiedzieli sie ze jest to najlepszy film opowiadajacy o tym psychopacie.Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones