Jeremy DaviesI

Jeremy Davies Boring

7,5
6 954 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Davies

on sie nadaje do roli dziwolągów i upośledzonych, patrz: Solaris, Million $ Hotel, Dogville.
jeden z moich ulubionych aktorów :)

użytkownik usunięty
bemolka

w (słabej) Sekretarce też grał dziwaka :)

też go lubię

bemolka

koleś fajnie zagrał w million dollar hotel świra, tak smiesznie tam wyglądał

bemolka

Może coś w tym jest, bo w Rescue Dawn gra pilota, który ześwirował po 2,5 roku wietnamskiej (a może wietnamsko-laotańskiej) niewoli

True_Q

a teraz gra dziwacznego fizyka w LOST :)

bemolka

koleś jest niesamowicie charyzmatyczny, chociaż można zauważyć pewną schematyczność w jego rolach.... w każdym razie bardzo lubię tego aktora :)

bemolka

Lubię go, ale faktycznie wszędzie gdzie go widziałam to gra taką samą postać, czyli dziwoląga. Jedynie w Dogville go nie kojarzę, ale zaraz zajrzę.

gosia4

No spoko aktor,widziałem go w milion $ hotel fajnie tam grał i wygladał,tylko mnie dziwi fakt ze ma tak mało głosów przeciesz to dosc znany aktor.

gosia4

Sami jesteście dziwolągi. On świetnie gra role naukowca głęboko pogrążonego w myślach, w swoim świecie. Wszyscy wielcy naukowcy byli postrzegani jako dziwolągi, bo w ich mózgach działo się o wiele więcej niż u przeciętnego zjadacza chleba. Taki naukowiec myśli o wzorach, zależnościach, itp., a nie jak zwykły człowiek: "o ta jest super; tę bym bzyknął; pizzę bym zjadł; hej maleńka patrz jaki jestem zajebisty; muszę iść na siłkę, bo biceps mi trochę zmalał"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones