Jeremy DaviesI

Jeremy Davies Boring

7,5
6 981 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Davies

ja nie wiem czy to się da zmieniać ale wg mnie to on jest jedną z ważniejszych osób w 5 sezonie , więc jak ktoś się lepiej zmna odemnie to (JAK SIĘ DA) to może to zmieńcie , pozatym data urodzenia chyba jest zła ( na wikipedii i jeszcze jakieś tam stronie zamiast listopada jest październik)...=D

kulilin23

temu panu już rzeczywiście należałoby się wpisanie w listę głównych aktorów Lost z adnotacją od 4 sezonu:)
Zwróciliście uwagę jak Davies wczuwa się w rolę Faradaya w LOst? Te wszystkie jego gestykulacje, mimika twarzy - wg mnie świetnie gra.

kulilin23

Właśnie się zdziwiłam że napisali w nawiasie 'gościnnie'. Przecież on jest bardzo ważną postacią w tym serialu, uwielbiam tą postać :D ... Też uważam że super odegrał role Daniela, nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli :D :D

kulilin23

Zgadzam się!!! To moja ulubiona postać z LOST. Fantastycznie wczuł się w rolę Daniela Faradaya, jest absolutnie niesamowity! <3

Vivien17

????
KONIECZNIE trzeba to zmienić. Gościnna rola??? To chyba jakieś żarty. Podłączam się pod apel - zmieńcie to!

elfka77

Też się podłączam do apelu. Jest jedną z najważniejszych postaci.

użytkownik usunięty
Mushkin

popieram...................................................................
..............

Uwielbiam Daniela! Na początku nie lubiłam nowej czwórki (Daniel, Miles, Charlotte i Naomi), ale z czasem Faraday stał się moją ulubioną postacią. Uważam, że jest bardzo ważny, bo gdyby nie on, Jack i Sayid nie wiedzieliby jak wysadzić wyspę i że coś takiego w ogóle jest możliwe!
Zasługuje na to by wymazać to "(gościnnie)" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones